Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milutinović oslobođen, ostalima zatvorske kazne  (Pročitano 28002 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 251
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Sramota sramota..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 6230
Sto se tice presude Milutinovicu moguce je da je u pitanju nekakva skrivena politicka igra.Tragikomicno je da je osudjen Ojdanic koji prema svojim sposobnostima nebi mogao da bude ni desetar a do mesta nacelnika generalstaba je dosao slihtajuci se Miri Markovic.Zao mi je generala Lazarevica jer je jedini posten covek medju ovim olosem kojima bi ja sudio za kriminal i unistavanje sopstvenog naroda.
Tacno, fukare su izbegle prave osude i pravi kriminal protiv sopstvenog naroda.
Narocito Shainovic.Onaj ofucani Ojdanic, je primer kako treba samo da lizes bulju i budes na pravom mestu i eto tebe na podijumu pobednika.
Stvarno Lazarevicu nije mesto u tom drustvu.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 
Lazarević im je toliko smetao da su gađali Surdulicu zbog njega lično. Ko bi tamo očekivao pravično suđenje u sudu kojim rukovode sve sami gnomi i juruci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
UNIX
Browser
Opera 9.63
mob
Ericsson T28
Iz Haga možeš izaći slobodan samo ako si Bošnjak ili Albanac ili ako si veliki izdajnik poput Zorana Lilića, Biljan Plavšić pa svjedočiš ili priznaješ i ono o čemu pojma nemaš, ali sve u cilju da spasiš svoje dupe. Smile

Nadam se da će Milutinović biti slobodan i poslije žalbe, a da će i ostalima smanjiti kazne.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Alcatel 
Ovakvo izricanje kazni može biti veoma opasno po srpsku državu, jer posredna poruka Haga je , da vršili ste genocid. Mislim da je sadašnja vlast pustila ove ljude niz vodu, ne pokušavajući da im pomogne, zanemarujući da je njhova odbrana značila odbranu Srbije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


sha nagba imuru

Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
zato je Ratko ispao suvi genije! ako te tuze barem da znas sto te tuze!
ovi krelci su bili samo sluge a zestoko su naje*ali jer su radili sta im se kaze, i to na sopstvenoj teritoriji protiv terorista! plavsicka je sve priznala pa je opet osudjena debelo!
IP sačuvana
social share
I'm a man of wealth and taste.   
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 6300
Mislim da je odbrana ove šestorice u Hagu trebala da bude od velikog značaja za državu, koja je naravno mnogo više pomogla tužilaštvu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


šta to beše mozak, šta to beše mozak

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 482
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Siemens c 75
Lazarević im je toliko smetao da su gađali Surdulicu zbog njega lično. Ko bi tamo očekivao pravično suđenje u sudu kojim rukovode sve sami gnomi i juruci.

Ovo potvrdjujem kao pravnik, još jednom svaka čast Simion, kad mi tako nacionalno-samosvesno prozboriš sav se istopim, samo napred sestro Srpkinjo.

Iz Haga možeš izaći slobodan samo ako si Bošnjak ili Albanac ili ako si veliki izdajnik poput Zorana Lilića, Biljan Plavšić pa svjedočiš ili priznaješ i ono o čemu pojma nemaš, ali sve u cilju da spasiš svoje dupe. Smile

Nadam se da će Milutinović biti slobodan i poslije žalbe, a da će i ostalima smanjiti kazne.  Smile

Što i govori da to nije sud već još jedan od instrumenata satanizacije Srba, koji su krivi za sve a najviš zato što su živi, pa šta je bilo sa haradinajem a Jeremić lično izjavio da su Haškom " tribunalu " predati dokumanti medju kojim je slika Ramuša Haradinaja kako drži odsečenu Srpsku glavu, a te slike su objavlkjene i na RTS, - osobodjen usled nedostatka dokaza i zabrana da se bavi politikom i jel se ne bavi i šta bi sa dokazima.

Problem je što ovako možemo u nedogled al se postavlja pitanje - Čemu? Jedino što još možemo uraditi je da bar ne izručimo Mladića i da na sve moguće dozvoljene i nedozvoljne načine pomognemo Radovanu Karadžiću jer boli njeh uvo za Karadžića i Mladića i ostale oni su samo izgovor i karta koju koriste da Srbe što više ocrne kao, sačuvaj me bože - " genocidni narod " , ubce, proklet im duše, prosto da čovek ne bude samo nacionalista već šovinista, bože me sačuvaj i sakloni, fašističke bagre.

Živela nam majčica Srbijica ili Rusija se jedno!!! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy IIs
Za Milutinovića znam da se nije mešao u svoj posao, za Lazarevića pojma nemam šta je uradio,
a ostlima je pre svega trebalo suditi zbog zločina prema sopstvenom narodu, pa onda u Hag.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Citat
Što i govori da to nije sud već još jedan od instrumenata satanizacije Srba, koji su krivi za sve a najviš zato što su živi, pa šta je bilo sa haradinajem a Jeremić lično izjavio da su Haškom " tribunalu " predati dokumanti medju kojim je slika Ramuša Haradinaja kako drži odsečenu Srpsku glavu, a te slike su objavlkjene i na RTS, - osobodjen usled nedostatka dokaza i zabrana da se bavi politikom i jel se ne bavi i šta bi sa dokazima.

a jeli pravniče kada je izveden taj dokaz pred sud?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.