Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Miješani brakovi  (Pročitano 18190 puta)
21. Avg 2004, 02:30:37
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Kakav je vaš osoban stav prema ovoj temi?

Biste li i pod kojim uvjetima pristali na brak s osobom druge nacionalnosti ili vjeroispovijesti?

Na kakve probleme mislite da biste naišli? Biste li uopće imali kakvih problema?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ljubav ne poznaje granice... ako je spremna da nas dvoje budemo u prvom a sve ostalo [roditelji, drustvo, vera, nacionalnost] u drugom planu... mozda za to ima nade... problem je cinjenica da ja ne znam pod kojim bih uslovima mogao da upoznam nekog takvog i da se u njega [nju bre, nju] zaljubim... ali da imam neke predrasude... u principu nemam...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Zanimljiva tema je bila na sandzackom forumu, jeste da ljubav ne poznaje granice, ali takvi brakovi nailaze na mnogobrojne prepreke, kako kod rodbine tako i kod svih ljudi koje poznajemo. Znam par mesanih brakova gde se rodbina odricala preko www.odreknise.co.yu Smiley svoje dece, rodjaka zbog toga sto su stupali u brak sa osobama druge vere. Mislim da smo mi previse drustvo omadjijano predrasudama da bi nesto kao mesani brakovi uspevali poput nemesanih...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Ljubav nema granice,slazem se..ali ima nesrecu ukoliko se desi da su za tu ljubav samo "to dvoje" i niko vise,okolina ih odbacuje,a najgore sto ih rodbina vise ne 'ebe 2%.Takva veza ovekovecena brakom je osudjena na propast ma koliko to dvoje ne zele da priznaju da je to tako,a bolje bi im bilo da priznaju i ne lazu sebe,najgore je posle njihovim potomcima. :|
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Ako imaš para uspeva 100 % pod uslovom da ih je ljubav spojila ..
Zapale na trinidad i nema rodbine i okruženja ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1344
Zastava Banja Luka
Ako je u pitanju ljubav, ne bih mnogo razmišljala. Nisam nacionalista, iako postoje stvari koje mi smetaju. Ali, svaki covjek je poseban na svoj način i pitanje nacionalnosti , iako se proteže kroz svakodnevnicu, i nije toliko bitno. Sve je do same ličnosti i pogleda na svijet.
IP sačuvana
social share
Covjek nije stvoren da bude pobjedjen. Covjeka mogu unistiti, ali ga ne mogu pobjediti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Samo je bitno da partneri budu najvazniji jedni drugima i da ne dozvole mesanje spoljnih faktora u vezu
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Licno mi ne bi smetalo sve dok medju nama stoji medjusobno postovanje, ti moje i ja tvoje. Dakle nemoj da se odricem svojih verovanja i ne teram te da se odrices svojih. Mada sam po tom pitanju u zadnje vreme nesto zbunjena i jos ne doresena ali to je ipak nesto licno kojem ce se videti kraj.
Znaci u nasoj kuci bi se slavili i moji i tvoji praznici i kraj. Smiley
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
To ne zvuci lose,ali ipak ne bi bilo lako tom paru koji mora da slavi i Bajram i Pravoslavnu(ili katolicku) slavu,prvo finansjiska propast,a drugo vreme je bitan faktor,ispalo bi kao da cele godine samo slave...ne ide
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
mob
Nokia 3220
S'obzirom da sam dete koje potice iz mesovitog braka (srpsko-bunjevackog) i da zivim u multinacionalnoj porodici (srbi, bunjevci, madjari, hrvati itd.), za mene su ovi brakovi vise nego normalni i prihvatljivi.
Sve zavisi od sredine u kojoj zivis.
Vidim da dosta vas gaji rezerve prema mesovitim brakovima, mislim da je to zato sto ne zivite u visenacionalnoj sredini ili imate malo kontakata sa osobama druge nacionalnosti. Svi smo mi samo ljudi, bez obzira na nacionalnost. Sve ostalo je stvar medjusobnog razumevanja i postovanja dvoje ljudi. U mojoj porodici se slave dva Bozica, dve Nove godine, i dva Uskrsa i nikada, ama bas nikada se nije desilo da jedan od dva verska praznika ne bude proslavljen kako treba i dolikuje.
 U mesovitom braku je kao i u svakom drugom braku najbitnija ljubav, razumevanje i postovanje.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.