Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Microsoft Flight Simulator 2004  (Pročitano 4674 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 108
Ко зна колико онда коштају авионски кокпити!  8O
IP sačuvana
social share
Живот је болест која се преноси сексом!

Човек је најинтелигентније биће које може да направи свака будала!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Sutra idem sa jednim drugarom iz BG da kupimo Digi.Kameru te cu da pogledam kako stvari stoje sa avionskim kokpitima
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Kod Hertia na Glavnoj Zeleznickojstanici bio samo jedan i to za 149€ marke Okano. Mnogo vise je volana za simulacije voznje od 50€ na gore.
Video sam novi dodatni CD sa nosacima aviona. Za Train Simulator Pro Train izbacio dva CD-a, ujedno dosli po jedan Japanski i Francuski CD.
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 108
И како изгледа тај кокпит?

А колико кошта ЦД са носачем авиона?
IP sačuvana
social share
Живот је болест која се преноси сексом!

Човек је најинтелигентније биће које може да направи свака будала!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Kokpit se mnogo ne razlikuje od obicnih za simulacije voznje, volan je kao potkovica, U , i na krajevima ima po jedno dugme, crveno i plavo, pored je rucica za gas kao T , i dole imas dve pedale za koje mi rece prodavac da su za voznju helikoptera ( ?! ). Ima jos cetiri dugmeta i to je bilo sve... Ostao je jos jedan komad, mada prodavac rece da ce jos poruciti jer se drugi deo Simulatora dobro prodaje, inace cena mu je 69,90€, e pa mora da su poludeli pa to je bre 140 maraka.....
Taj dodatak sa Nosacem aviona kostao je 29,90€ i ima jos dva, tri komada... Neznam da li svi ti dodaci za prvi deo mogu da se koriste i za drugi i kako to ide, mada znajuci ove derikoze mislim da ce sve to biti zasebno samo da bi uzeli vise para....
Inace Train Simulator II se jos nije pojavio u prodaji.
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 108
Педале контролишу реп авиона, то јест вретикалну ротацију. Исти случај је и код хеликоптера, само што су код нјега мнооооого корисније. Наиме, кад се, у возачком жаргону, дода или смањи гас, хеликоптер има тенденцију да се ротира у једном или другом смеру, због повећаног отпора ваздуха. Нисам сигуран, али мислим да се са додавањем гаса не убрзава рад мотора, него се повећава угао елиса у односу на хоризонталу тако да се добија већи потисак. У сваком случају потребно је вршити корекције педалама да бу се остало у одређеном правцу. Такође су педале неопходне за скретање хеликоптера.
Иначе због недостатка правог осећаја притиска на папучицу, мени никако не полази за руком да возим хеликоптер у ФС 2002 и 2004. Са авионом је лако али кад хеликоптер почне да се врти у круг, уопште не могу да га смирим.
IP sačuvana
social share
Живот је болест која се преноси сексом!

Човек је најинтелигентније биће које може да направи свака будала!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Kada rece da ti nepolazi za rukom neke stvari setih se i mojih muka sa avionima tako da hvala Bogu nisam jedini... Nesto razmisljam i cini mi se da su mi simulacije na Amigi sto se tice upravljanja mnogo vise lezale, nekako mi se ovaj PC dzojsik mnogo lomi dok kod Amige sam to vise sa osecajem radio. Setim se dobrog starog F-16 za Amigu i neznam koliko vremena sam proveo sa njom ili jos za stari dobri C-64 ACE i ACE II , to su po meni bile igre koje su idejama osvajale ljude, dok sadasnje vise hvataju na foto realistiku a ideja otrcana. U ovom trenutku se setih i F-18 prve simulacije letanja sa poletanjem i sletanjem sa nosaca aviona, 1983-1984, nesecam se tacno, ali zbog te diskete sam picio iz Cuprije za Beograd kod YU-CS-a.
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
Jos dalekog oktobra pisah o ovome i evo vise od dva meseca staji tema, niko da napise neku rec... Nije valjda da niko vise ne leti, nije valjda da nemamo vremena da se igramo, nije valjda da su nas pretisle brige i obaveze . .  .
Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 108
Ајде онда и ја нешто да напишем.

Штета што нема више фанова летачких симулација.
Иначе Радоване, ако не знаш, на www.abacuspub.com има разних додатака за ФС2004 од авиона до алата за моделовање...
IP sačuvana
social share
Живот је болест која се преноси сексом!

Човек је најинтелигентније биће које може да направи свака будала!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.