Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Microsoft Flight Simulator 2004  (Pročitano 4678 puta)
13. Jul 2003, 01:11:05
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 108
Izasao je novi "Flight Simulator 2004, A Century Of Flight" i naravno stigao i kod nas.

Ove godine se obelezava 100 godina od kada su se Orvil i Vilbur Vrajt  prvi put vinuli u nebo citavih 12 (citaj:dvanaest) sekundi, i to je bio prvi kontrolisan let sa masinskim pogonom. Odatle sledi i podnaslov ovog izdanja Flight Simulatora.

Ova verzija ima 9 staromodnih, istorijskih i 15 modernih letelica sa interaktivnim virtuelnim kokpitom.

U odnosu na prethodnu verziju vremenske prilike su znatno poboljsane. Moguce su nagle i nepredvidive promene vremena, a oblaci su uradjeni neverovatno realno. Pojdinim prizorima se zajista treba diviti (al sam se ja raspilavio, ne znam sta mi je). Moze se videti nastajanje i razilazenje oblaka u realnom vremenu. Takodje je moguce igranje boga tj. stvaranje vremenskih uslova po zelji... Ako ste zakaceni na net mogu se skinuti realne vremenske prilike (i neprilike) koje su u tom trenutku aktuelne na bilo kom mestu na zemlji.

Kontrola letenja je poboljsana, sa vise opcija nego ranije. Sada kontola avione rasporedjuje na vise pista ako ih aerodrom poseduje. Moguca je promena odredista u IFR letu (instrumentalni let), promena visine IFR leta, zahtev za kompletan prilaz za sletanje, izbor izmedju pista na koje pilot zeli a sleti...

Kompjuterski kontrolisani (AI- vestacka inteligencija) avioni sada slecu i na aerodrome sa kontrolom leta, kao i na one bez, dok su ranije sletali samo na one sa kontrolom.

Mozete sleteti na 24000 aerodroma sirom sveta (ima desetak u SiCG).

Detaljno je uradjen reljef, naseljena mesta, a pogotovo veliki svetski gradovi.

Minimalna konfiguracija za igranje:
Windows PC
2000/XP – 128 MB Ram
98/Me – 64 MB Ram
Procesor:450 MHz minimum
1.8 GB prostora na HDD-u
DirectX 9 ili noviji (nalazi se u instalaciji Microsoft Flight Simulator: A Century of Flight)
Video kartica: 8 MB/3D

Zaboravih da pomenem, igra dolazi na 4 CD-a.

Ako me ne bude mrzelo postovacu neke slicice.

Ljubitelji letenja uzivajte.

P.S. Microsoft treba da me casti za ovo .
IP sačuvana
social share
Живот је болест која се преноси сексом!

Човек је најинтелигентније биће које може да направи свака будала!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
ovi kod nas u cd klubovima je jos nisu doneli... sad cu bas malo da potrazim neke slicice na sajtovima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 108
Dobili su je neki klubovi u BG-u. Verovatno ce uskoro i ostali.
IP sačuvana
social share
Живот је болест која се преноси сексом!

Човек је најинтелигентније биће које може да направи свака будала!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
jos je ovi nasi nisu doneli, lepo im kazem da mi je nabave. .budale
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Evo prodje sest i vise nedelja a niko da napise o ovoj simulaciji. Prvo pitanje za El Radisu da li ju je konacno nabavio i kako mu se svidja. Drugo bas nesto razmisljam da li stvarno se toliko malo igramo na PC ili krijemo da to radimo....
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
da nabavio sam pre desatak dana..
i malo sam se razočarao, mislim nije igra kriva za to već ja, moj komp,
Smiley
meni izgleda isto jer ne mogu da povećam detalje do perfekcije... Smile
u svakom slučaju svidela mi se.. pogotovo mi se sviđa silne poučne priče o veku letenja.. zaista super, preslušao/pregledao sam većinu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 108
Ја сам је набавио још одавно. Заиста је супер. Унапређења у односу на пртходну верзију су значајна, мада сам очекивао мало више детаља (функционалних прекидача и дугмића) у кокпиту. "Fly II" не може да се пореди са овим готово ни у једној сфери, али оно што су они боље урадили је оригиналан кокпит са свим прекидачима. Рецимо, да би се тамо стртовао мотор потребна је читава процедура, док је у ФС2004 то доста упрошћено. Можда је то због игривости, али мени се више свиђа да је сце што реалније.

Доста напретка има у ваздушној контоли летења, али још увек не можете да тражите да вам контрола летења издиктира ILS фреквенцију.
IP sačuvana
social share
Живот је болест која се преноси сексом!

Човек је најинтелигентније биће које може да направи свака будала!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Ja licno nisam jos pogledao, cak ni demo verziju ali kod mene se desila neka zacudjujuca promena tako da sam na primer sa C-64 igrao samo pucacine, sa Amigom simulacije dok sada na PC sam se uhvatio kao blesav za strategije, doduse igrao sam civilizaciju i na amigi a igram je i jos i sada ali mislim da mi se na prvi pogled nije svideo analogni dzojstik tako da sam simulacije ostavio po strani mada za sada sam kupovao sve sto izadje tj sto je iole malo vredno...
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 108
За симулације летења се може небавити одлична опрема. Наравно треба мало више новца, али ко воли... Постоје плоче са прекидачима, точкићима; џојстици са педалама, може се направити прави мали кокпит, али буквално.
IP sačuvana
social share
Живот је болест која се преноси сексом!

Човек је најинтелигентније биће које може да направи свака будала!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Video sam tu opremu, ali za vecinu smrtnika je nedostizna. Oda ludosti je bila kada sam video neki kokpit za Train Simulator sa dva tri prekidaca, par lampica i tri poluge i sve to za 299€. Neznam odakle izvlace sve te cene :mad:
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.