Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:45:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 54 55 57
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: mesto susreta Boga i čoveka  (Pročitano 108399 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.94
svak zna lako prepoznati dali je Božje seme ili nije. idi u matej 123,i našež jasno fiksirano Isusovo ukazivanje
Ti si jedini koji tvrdi da znas ko je " Bozje seme " a ko je ljudsko djubre ( niko drugi na ovom forumu se nije hvalio
takvim talentom )
Pa ajde ako ti nije tesko, dok ja odem u matej 123 da nasezem jasno fiksirano Isusovo ukazivanje, navedi imena clanova koji su ljudsko djubre i izdvoj one koji su pored tebe " Bozje seme ".
ne bi trebao koristiti reč koju ne bih da popnavljam znaš na što mislim. niko nije u Bibliji napisan da je za omalovažavanje pa ni ljudi na forumu. Ja nisam talenat i neki genije,da sam ne bi mi se Bog otkrivao,jer nije obećao genijima već prostima.
       matej 12,samo jasno ukazuje kako smo drevo za jasnu proveru i da čim pre budemo u Reči .takođe da se tu jasno kaže da čovek iz dobre klijeti iznosi dobro,a zao čovek iz zle klijeti zlo. tako jednostavne reči Isusa.
    predivno je Bog u stvaranju doneo treći dan zapovest da svakos eme daje sebe po vrstama. i unutar je bio Božji život u semenju.kada su danas mudri ljudi doneli jedan hibrid unutar nema njihovog života već je uzajmljen već postojeći Božji život. ali u hibridu nema originalnog života. zato što život može doći samio od Boga. stoga čevrti dan on stvara sunce . sunce možemo uzeti kao reprodukciju života,ali davalac izvor života postojećeg već u semenju trećeg dana stvaranja je bio od Boga. i samo od Boga. tako je i sa crkvama dasnas sa tvojom filozofijom. ako bi ti imao original veru seme Reči onda bi verovao napisanom. a budući si seme koje je posejala ljudaska pamet donosiš to što donosiš jedan mrtvi filozofski hibrid bez originalnog života unutar. to je tvoje "skrpljeno hrišćanstvo"
     
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
Smirite strasti i bez vredjanja Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Nokia Luvmya 520
tako je i sa crkvama dasnas sa tvojom filozofijom. ako bi ti imao original veru seme Reči onda bi verovao napisanom. a budući si seme koje je posejala ljudaska pamet donosiš to što donosiš jedan mrtvi filozofski hibrid bez originalnog života unutar. to je tvoje "skrpljeno hrišćanstvo"
Vidim samo tvoje optuzbe o meni, ne vidim gde su u recima Hrista te optuzbe utemeljene.
Kako to ja donosim " mrtvi filozofski hibrid " i kako se u bilo cemu sto sam rekao vidi bilo kakav oblik ili forma
" hriscanstva ".
Znam da Hrist i pravilnik foruma kaze " Ne sudite da vam se ne sudi; Jer kakvim sudom sudite, onakvim će vam suditi; i kakvom merom merite, onakvom će vam se meriti. "
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
Poslednje upozorenje obojici da prestanete kad vec ne mozete normalno da komunicirate. Ko nastavi dobice ban.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.94
Poslednje upozorenje obojici da prestanete kad vec ne mozete normalno da komunicirate. Ko nastavi dobice ban.
što kaniš činiti čini. dotičeš moju hrišćansku čistu savest koja mi jasno svedoči da nikoga ne vređam. najbolje poznajem svoje srce a Bog još bolje. mir tebi  supervizore. ja se ljudima nikad nisam priklanjao,niti im služio.ne ovisim od ljudske već Božje volje.ako ti Bog dozvoljava da brišeš sve ovde briši,Bog neka ti bude u milosti. samo ne budi licemer. to i ateisti dobro drže,čak bolje od onih koji  s ebe zovu hrišćanina.
   ja se po pitanju ejuphua ne osećam u opšte uvređenim,i čast mi je ako bilo što suvišno kaže,jer su tako i Hristu govorili. ja sam dužan da mu praštam i da se molim za njega. stoga ako ćeš njega banovati zbog tih razloga ,učini mi ljudskost ,nemoj to činiti ni sa njime.Božji blagoslov svima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.71
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE10.0
mob
Apple 
Sveti Jovan I Otkrovenje Isusa Hrista je dobar primer susreta Boga I Coveka ,
U njemu jasno vidimo sta je Bog pripremio za ljudsku vrstu .

"Otkrovenje " jedan od zadnjih filmova Richarda Harisa

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Nokia Luvmya 520
Sveti Jovan I Otkrovenje Isusa Hrista je dobar primer susreta Boga I Coveka ,
U njemu jasno vidimo sta je Bog pripremio za ljudsku vrstu .
Ovo je odlican primer cinjenice da tebi nije jasno sta je susret / encounter cim dajes ovakve izjave.
" U njemu jasno vidimo " ?!?
A sta je sad sa pricom o plagijatiranju ? Koje se to prorocanstvo nalazi u Otkrivenju a da se ne nalazi u starom zavetu pisanom stotinama godina pre Otkrivenja ?
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Sveti Jovan I Otkrovenje Isusa Hrista je dobar primer susreta Boga I Coveka ,
U njemu jasno vidimo sta je Bog pripremio za ljudsku vrstu .
Ovo je odlican primer cinjenice da tebi nije jasno sta je susret / encounter cim dajes ovakve izjave.
" U njemu jasno vidimo " ?!?
A sta je sad sa pricom o plagijatiranju ? Koje se to prorocanstvo nalazi u Otkrivenju a da se ne nalazi u starom zavetu pisanom stotinama godina pre Otkrivenja ?
    otkrivenje je više nego jasna poslednja proročka reč koja donosi suštinu svih događaja kraja vremana koje je proricano u starom zavetu,ali otkrivenje bukvalno skida senku vremena koja je bila data prorocima da samo iz daleka gledaju kao kroz maglu proričuć,ali nikako nisu mogli biti u danu Hroistovom,dok otkrivenje jasno donosi sve otkriveno.tajni više nema,kraj svih događanja pogled na sva proroštva nazad i ona ispred nas,na sami kraj .
 tu je tako jasno pokazano vreme crkveni doba.pokazana je i raskazana velika bludnica,veliki vavilon,pokazan je događaj sa nikejom i sotonom koji tada postavlja svoje prestolje u samoj ckrvi(govor pergamskoj crkvi),dolazak rista je tu,vraćanje nacije izrael u milost nakon podizanja crkve,sud Božji nova zemlja i novo nebo,večnost.otkrvenjr jer proročka knjiha koju ne voli sotona i napda je preko teologa,a knjigu postanka napada logično preko ateista nevernika,sotona je u obe razotkriven do gole kože i zato je ne voli.on je u postanku knjizi pokazan kao uzročnik svih našđih događaja ,pada i smrti,a otkrivenje je knjiga koja pokazuje sotonin kraj i ognjeno jezero.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.71
... i stvori bog tada mnostvo ubistava, mucenja i patnje, onima koje nisu bili device.
    ne,promašio u citatu,oslušni svoj um,i stvori đavo....!

Pa lepo, nije ti dovoljno jedno bozanstvo, nego ste morali da smislite drugo, da opravdate sve greske onog prvog!
             nije reč o stvaranju božanstva već o vidljivoj stvarnosti,svetlo-fama,zlo-dobro,život-smrt.kada se ti u radu nehatno udariš,posečeš,da li si namerno stvorio božanstvo sečenja? posledica sečenja je dokaz postojanja rada i namere koja je najpre dobra,korisna i svrsishodna.

Razlika izmedju coveka koji iz dobre namere moze da pocini lose delo, desava se, i nekog izmisljenog savrsenog bica, je ta da kod savrsenog bica ne moze i ne sme biti losih dela. Osim naravno ako to bice nije lose po sebi, odnosno ako ga zabole ona stvar za posledice.
   ko je za vas dvojicu mahera loš,onaj ko ubije dete na semaforu,semafor ili čovek koji nije poštovao semafor. tamu zagovarate i dalje,a onda pitate ,ko stvara tamu?

E mani me te jeftine analogije, to sacuvaj za svoje sektase, nego kratko i jasno, da li savrseno bice moze iz dobre namere da ucini lose delo?


savršeno biće ne može uraditi loše delo,jer Isus živi u njemu. posvećenost Hristu je suština Hrišćanstva. to ne dolazi kroz ritual,a to se često radi i onda umišlja da je to hrišćanstvo. hrišćanstvo je vera. dokazivanje onog što ne vidimo,kao da ga vidimo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 54 55 57
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:45:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.