Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:54:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 52 53 55 56 57
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: mesto susreta Boga i čoveka  (Pročitano 109045 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
@milan

Ti ne možeš sebe da zamisliš bez gospodara, bilo da te bije ili ti daje drogu kojom te opija pre nego što ti posisa krv.
Ne možeš razumeti šta je sloboda dok se raduješ robovanju.
     moj Gospdoar me ne bije,već ljubi. to što je tebi ljubav strana ,kao mazohističkom čoveku koji ne može osećati ako ne mrzi to je već  težak problem. sve može snaći nevernika,ali najteža opcija je znati,a ne želeti.ne smeš čak ni da uđeš u utamničenu dušu ,jer bi susret sa njenom tamničkom nemoći bioprekoviše strašan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7038
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Ja nisam ni kazao da te sadašnji gospodar bije...to si sam kazao za prethodnog,
Tvoj sadašnji gospodar, koji te je kupio, je demon koji ti daje opijum dok se hrani tvojom dušom... i ti misliš da ti je dobro, i da je slobodnima loše, ali to je iluzija koju ti na oči stavlja onaj koji te mrzi, a kojem se moliš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Ja nisam ni kazao da te sadašnji gospodar bije...to si sam kazao za prethodnog,
Tvoj sadašnji gospodar, koji te je kupio, je demon koji ti daje opijum dok se hrani tvojom dušom... i ti misliš da ti je dobro, i da je slobodnima loše, ali to je iluzija koju ti na oči stavlja onaj koji te mrzi, a kojem se moliš.
kako me može mrzeti neko ko mi je toloiko puta pomogao i pomaže.kako onaj koga osećam u punom miru duše može biti moj loši gopsodar. za razliku od tvog opijuma nevere koji ti stvara mučninu svaki dan ja se osećam predivno predragon. ti poričaš opiću koga ne želiš ni kusati,a kamolio ispiti,da je loše,nije li to svima dokazani paradoks.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
sve naše nesuglasice ovde leže (da pojasnimo do kraja) u ovisnosti od semena ,kako smo seme .na zemlji postoje samod va semena jedno je sejao Bog,to je seme vere kroz Reč,drugo seme je sejao sotona noću,to je seme nevere. ta dva semena se ne mogu mešati,kaošto se u prirodi svako seme oglašava u rodu po svojoj vrsti.
http://www.youtube.com/watch?v=qQ3riGuG9Zk

http://www.youtube.com/watch?v=MLpXFGHccmo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7038
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
kako me može mrzeti neko ko mi je toloiko puta pomogao i pomaže.kako onaj koga osećam u punom miru duše može biti moj loši gopsodar.
Ti kažeš da ti pomaže, a sam priznaješ da si njegov rob... nisi dovoljno produhovljen da shvatiš njegovu obmanu.
Kao što diler daje narkomanu drogu...tako i tvoj bog drogira tebe da misliš da ti je dobro. A onda te prodaje na ulici, da truješ tom istom drogom druge.

za razliku od tvog opijuma nevere koji ti stvara mučninu svaki dan ja se osećam predivno predragon. ti poričaš opiću koga ne želiš ni kusati,a kamolio ispiti,da je loše,nije li to svima dokazani paradoks.
Ja ne pijem to piće jer znam odakle potiče... ti ga samo uzimaš u prodavnici, ja znam odakle stiže i šta je sve stavljeno u njega. Tebe je prevario ukus, a ja znam koji mu je sastav.

Doktrina o dva semena je toliko glupa da ne zaslužuje objašnjenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
kako me može mrzeti neko ko mi je toloiko puta pomogao i pomaže.kako onaj koga osećam u punom miru duše može biti moj loši gopsodar.
Ti kažeš da ti pomaže, a sam priznaješ da si njegov rob... nisi dovoljno produhovljen da shvatiš njegovu obmanu.
Kao što diler daje narkomanu drogu...tako i tvoj bog drogira tebe da misliš da ti je dobro. A onda te prodaje na ulici, da truješ tom istom drogom druge.

za razliku od tvog opijuma nevere koji ti stvara mučninu svaki dan ja se osećam predivno predragon. ti poričaš opiću koga ne želiš ni kusati,a kamolio ispiti,da je loše,nije li to svima dokazani paradoks.
Ja ne pijem to piće jer znam odakle potiče... ti ga samo uzimaš u prodavnici, ja znam odakle stiže i šta je sve stavljeno u njega. Tebe je prevario ukus, a ja znam koji mu je sastav.

Doktrina o dva semena je toliko glupa da ne zaslužuje objašnjenje.
sva priroda svedoči o semenju a ti kažeš da je to glupo. to piće koje ja pijem jasno je da meni prija.ljhudi piju alkohol i ond ami kažu da nisam pametan piti tu glupu vodu.voda je glupa alkohol je super. sada oni kad ih srećem idu i bauljaju četvoronoške,jedan takav uživajućmu tom piću zla je buiol dvoje male dece,drugi izgnao- ženu.pa rod te izdaje predragon. ljudi ječe od tog pića,raspadaju se živi ali ne kažem njima je lepo,jer ih njihov gospodar zla nagoni da i dalje to uzimaju,da im ne "prija" ne bi ga pili. ja govorim o razumu,ne o nerazumnosti. ovde je zdravom umu jasno sve ,nezdravom je sve izopačeno. o tome reč ovde. seme pokazuje svoj rod predragon.mior tebi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7038
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Sva priroda svedoči protiv tebe...zato otrov i nazivaš pićem. Do juče je bilo piće a sad je voda. Ne možeš da se odlučiš jer te tvoj bog čini pometenim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Sva priroda svedoči protiv tebe...zato otrov i nazivaš pićem. Do juče je bilo piće a sad je voda. Ne možeš da se odlučiš jer te tvoj bog čini pometenim.
nisi baš dorečen. šta je problems a semenom* kao da se priroda okrenula protiv tebe a ti si pobornik prirode višw nwgo Bog akoji ju je sazdao navio koa sat ,jedan upisani nepromenljivi dnk i sad to svedoči samo potiv tebe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Nokia Luvmya 520
  ja sam jasno doneo stihove,ali ne mogu ja tebe dovesti u veru u reč,ako ti voliš religijsko-filozofsku musaku. taku musaku već jedu muhamdani,budistii slični,povodećse za takim nadahnutim tumačima neistine.
   ako nema vaskrsa,onda pavle kažeda idemo jesti ipiti kao i svi ostalo ljudi i živeti jedan nemoralni život. ali vaskrsenje će biti i to brzo. sva priroda svedoči o tome.
Sve sto si ti doneo na Burek je samopromocija i samouzdizanje, a samim tim vredjanje ostalih clanova koji nemaju
tvoje " stanje svesti ". To je cinjenica bez obzira da li to vide moderatori ili ne.

U stvarnosti/prirodi ne postoji ponovna kreacija bica koje je umrlo.
Pavle je bio patoloski lazov kao i svi ostali fariseji, " slepac koji vodi slepce. " kako je to objasnio Hrist.
Toliko se plasio smrti da je verovao da nece umreti nego da ce se za vreme zivota pretvoriti u svoju izmisljotinu
o " nebeskom telu ".
Kao i svaki drugi prevarant/parazit druge je obmanjivao neistinom o " vaskrsenju iz fizicki mrtvih ", posto drugacije nije mogao da jede, pije i vodi nemoralan zivot prevaranta/parazita.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
  ja sam jasno doneo stihove,ali ne mogu ja tebe dovesti u veru u reč,ako ti voliš religijsko-filozofsku musaku. taku musaku već jedu muhamdani,budistii slični,povodećse za takim nadahnutim tumačima neistine.
   ako nema vaskrsa,onda pavle kažeda idemo jesti ipiti kao i svi ostalo ljudi i živeti jedan nemoralni život. ali vaskrsenje će biti i to brzo. sva priroda svedoči o tome.
Sve sto si ti doneo na Burek je samopromocija i samouzdizanje, a samim tim vredjanje ostalih clanova koji nemaju
tvoje " stanje svesti ". To je cinjenica bez obzira da li to vide moderatori ili ne.

U stvarnosti/prirodi ne postoji ponovna kreacija bica koje je umrlo.
Pavle je bio patoloski lazov kao i svi ostali fariseji, " slepac koji vodi slepce. " kako je to objasnio Hrist.
Toliko se plasio smrti da je verovao da nece umreti nego da ce se za vreme zivota pretvoriti u svoju izmisljotinu
o " nebeskom telu ".
Kao i svaki drugi prevarant/parazit druge je obmanjivao neistinom o " vaskrsenju iz fizicki mrtvih ", posto drugacije nije mogao da jede, pije i vodi nemoralan zivot prevaranta/parazita.
ne znam kako ti misliš i zaključuješ da ja u jednoj fer diskusiji bilo koga vređam. ispada da tuđe mišljenje se meri uvredom. misliom da ti pretenciozno odmerravaš i ulogu moderator koji nisu dovoljno validni u svom poslu ovde. nisi čak u nakani da primetiš da ti "u neku ruku vređaš" i mene kada vrežaš apostola pavla neprikladnim izazima,jer je on meni brat ne po krvi već po Hristu.ali se ja ne ljutim,kao ni pavle što ne bi,jer Isus je sudija takim stvarima a tebi treba pomoć Božja kao i predragonu i molitva koja nije izostavljena bar sa moje strane.
    pavle se nijeb ojao ssmrti,čak je žudeo da ide tamo,jher je već bio jednomodnesen u predivno stanje. ja ličnmo sam u takom osećanju. najsmešnije je reći jednom hrišćaninmu da se boji smrti. hrišćanin samo preza od greha,a od smrti ne. koji pravi hrišćanin ne zna da mu je smrt dobitak. koji pravi hrišćanin ne bi što pre išao iz ovog gnojiva greha na zenlji ka predivnim mirisnim mestima raja? anđeli koji ovo slušaju se "dive " tvojoj nerazumnosti raja i neba.
   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 52 53 55 56 57
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:54:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.