Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mešoviti brak, problemi na nacionalnoj osnovi  (Pročitano 51450 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Postovi tipa Hrvati/Srbi/Bošnjaci su govna/zločinci /ubice sve sa nekim nacionalističkim proseravanjem sa youtube-a u linku.

Ili da javno veliča Aliju/Mladića/Karadžića

Ili da kaže nisu svi srbi/hrvati/bošnjaci loši, ima ih i dobrih i onda obavezno ali
I najgori su komentari njenih istomišljenika koji se nadovežu na takve objave, e tu baš puca nacionalno vređanje koje ona lajkuje.

To je problem, jebe se meni ako je ona šovinista u 4 zida sa društvom, problem je što je javno kolovođa i širi tu retoriku kao da joj kćer nije u mešovitom braku, kao da ne postojim.

Nije baš da pravim slona od muhe, ne znam da li bi i jedna razumna osoba koja drži do svog nacionalnog identiteta prešla preko takvih izjava.

I onda ja treba da glumim uvređenu mladu, da se svađam sa suprugom, sa svoima, da se osećam neprijatno svaki put kada se suočim sa punicom pa budem hladan prema njoj... (jebeno se trudim da budem odvaratan a nije mi to u prirodi Smile)


Па описао си једно 90% Срба/Хрвата/Бошњака...ти јеботе ко да не живиш овде и да си јуче рођен...

Шта си очекивао ожениш Хрватицу и као братство и јединство, Југословени, да ће људи да промене сва своја уверења због тебе?

Био рат међу нама, ране још свеже...управо због тога и нисам поборник бракова са западном словенском браћом...Мађарице су закон. Smile

Ствар је оваква...ти не можеш да одређујеш каква ће она мишљења имати, шта ће постовати на свом фејсу...можеш да одређујеш шта ће причати у присуству твог детета, тебе и у твојој кући.



« Poslednja izmena: 19. Sep 2018, 18:02:59 od YuWarez »
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
loži vas ljudii dokleee  Smile Smiley 1
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7


To je problem, jebe se meni ako je ona šovinista u 4 zida sa društvom, problem je što je javno kolovođa i širi tu retoriku kao da joj kćer nije u mešovitom braku, kao da ne postojim.

Nije baš da pravim slona od muhe, ne znam da li bi i jedna razumna osoba koja drži do svog nacionalnog identiteta prešla preko takvih izjava.

I onda ja treba da glumim uvređenu mladu, da se svađam sa suprugom, sa svoima, da se osećam neprijatno svaki put kada se suočim sa punicom pa budem hladan prema njoj... (jebeno se trudim da budem odvaratan a nije mi to u prirodi Smile)


Pa ochigledno ne odobrava brak svoje kcerke sa tobom. Jedino ne znam kako prihvata vase dete za svoje unuce kad je pola srpkinja.
Mozda joj puni glavu gadostima o Srbima.

Ako ti je zena slabog karaktera i ne ume sa njom da se obracuna ili nece zbog ko zna cega onda si ga najebao kratko receno.

Ako tvoja zena ipak ima malo razuma, shvatice da se udala za Srbina i da je dobila dete sa njim. Onda morash da pocnes da trujes zenu protiv njene majke i da je malo po malo udaljavash, prvo digitalnim putem a kasnije i fizicki. Na kraju krajeva sta ce detetu takav pshiho babac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Баш, баш лоша тема...

Једна пролупала баба јебе остатак породице... Smile Ае убијте се ако то дозвољавате... А да јој промените некако шифру на фејсу? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
pa jel si hteo nacionalno da se mešaš ?
jesi.
eto uživaj.

ko ebe posledice.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
eee gotago, i tebi blesava baba odredjuje agendu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
ne, meni samo deda reče nema bolje žene od turkinje.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Баш, баш лоша тема...

Једна пролупала баба јебе остатак породице... Smile Ае убијте се ако то дозвољавате... А да јој промените некако шифру на фејсу? Smile

Ako joj ukinu FB, krenuce da laje i uzivo.

Problem uopste nije njeno pricanje, vec cinjenica da je to jedna bolesna i nezadovoljna zena koja siri mizeriju i zeli da svi budu sjebani kao ona, a sebi ne zeli pomoci. Mislim, moze ona da se roka tabletama, ali u sustini... to je sve produbljivanje tudje agonije.

A krivi su joj verovatno i njeni roditelji, i bivsi muz, i cerka, i zet, i Srbi, Hrvati, Muslimani, Japanci... tamna strana meseca...

Sve je to izgovor....

Takvim osobama nije mesto u nicijem zivotu... ja nesto ne verujem u to lecenje trovaca... to je bolesno, pa bolesno... zavisno od sopstvene mizerije...



« Poslednja izmena: 20. Sep 2018, 07:22:48 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Y Tu Mamá También

Zodijak
Pol
Poruke 502
Zastava
odakle vam da mu je punica hrvatica,mozda je obrnuto. ustalom, nije ni bitno ko je sta.
IP sačuvana
social share
lalalala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4

Ako joj ukinu FB, krenuce da laje i uzivo.

Problem uopste nije njeno pricanje, vec cinjenica da je to jedna bolesna i nezadovoljna zena koja siri mizeriju i zeli da svi budu sjebani kao ona, a sebi ne zeli pomoci. Mislim, moze ona da se roka tabletama, ali u sustini... to je sve produbljivanje tudje agonije.

A krivi su joj verovatno i njeni roditelji, i bivsi muz, i cerka, i zet, i Srbi, Hrvati, Muslimani, Japanci... tamna strana meseca...

Sve je to izgovor....

Takvim osobama nije mesto u nicijem zivotu... ja nesto ne verujem u to lecenje trovaca... to je bolesno, pa bolesno... zavisno od sopstvene mizerije...


Tačno je takva kakvom si je opisala, kao da je poznaješ. Čak si i pozadinu dobro pisala (otac alkos-majka depresivac, bivši muž kriv za sve itd...)

pa jel si hteo nacionalno da se mešaš ?
jesi.
eto uživaj.

ko ebe posledice.

Ranije sam i ja srao kako se ne treba nacionalno mešati  Smile ali sam na ličnom primeru vidio da ljubav nema granice. Smatram da mi je najbolji potez u životu bio trenutak kada sam zanemario nacionalnu pripadnost i tražio broj svoje buduće supruge.

A probleme sa punicom bih imao i da smo iste nacije, žena bi sigurno našla neki drugi  način da širi negativnu energiju.

Da ne širim dalje temu shvatio sam da mi ostaje da se ponašam kao da ona za mene ne postoji.

Supruga ima strah da ako prekine kontakt sa njom da ćemo jednog dana završiti u crnoj hronici, tipa pronađen leš starice u fazi raspadanja... Bukvalno ako prekine kontakt sa njom nema ko da je pita kako je, sve je oterala od sebe (i sina koji se oženio u inostranstvu i ne komuniciraju). Sreća je pa nismo toliko blizu da je viđam stalno.

Tako ako treba poješću govno da bih olakšao život supruzi, dovoljno je nju majka jebala u mozak tokom odrastanja.

Jbg život nije idealan, idemo dalje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.