Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mešoviti brak, problemi na nacionalnoj osnovi  (Pročitano 51303 puta)
19. Sep 2018, 12:07:56
Zodijak
Pol
Poruke 4
Pozdrav svima.  Postajem jako frustriran zbog nacionalističkih gluposti i počinjem da imam ozbiljnih problema u braku.  Zato ću da napišem ovaj post, više da olakšam sebi nego što očekujem da čujem nešto pametno  :D.

U braku sam već 4 godine, različitih smo nacionalnosti supruga i ja (nije bitno za priču kojih).
Pre godinu dana smo dobili kćerkicu, volimo se i uživamo u roditeljstvu.

Ali stalno se vraćamo s vremena na vreme istom problemu oko kojeg se posvađamo.  I ne vidim dobro rešenje.

Suprugini roditelji su me prihvatili u početku dobro, sve je bilo ok tokom zabavljanja.  Njeni roditelji su inače razvedeni i žive dijametralno suprotne živote.  Otac je može se reći normalan, debelokožac koji gleda samo sebe i ne meša se preterano u naš život.  Problem imam sa njenom majkom.

Ona je žena koja nakon razvoda nije nastavila život, upala je u depresiju, već 20 godina je na nekim tabletama i oterala je sve bližnje od sebe.  Moja supruga je kao dete propatila nakon razvoda dok je bila sa majkom, brinući o njoj da ne digne ruku na sebe, sama se školovala i borila kroz život.

Problem počinje u zadnje 2 godine otkad je njena majka otkrila fejsbuk, žena non stop piše razne gluposti.  Svađa se sa neistomišljenicima a okružila se sa par sličnih budala koji joj daju podršku.  Pitate zašto me se to tiče.
E pa ne bi bilo problema da redovno ne objavljuje nacionalističke tekstove, hvali ratne lidere svog naroda dok sve najgore o mom narodu piše.  Žena je u nedostatku života pronašla smisao svog bitisanja u provociranju na fejsbuku samo da razbije učmalost.

Suprugi je dugo trebalo da otvori oči i vidi koliko me to sve vređa.  Ženu sam obrisao sa fejsu, ne viđam je često (hvala Bogu) a kad je vidim samo pričam iz kurtoazije.
Ne želim svoju kćerkicu da uskratim za ljubav bake (mada ta žena nikoga ne voli, najmanje sebe) ali postaje nepodnošljivo čitati te njene javne objave.  Supruga je milion puta rekla majci da prestane to da radi, kakav uticaj ima na mene ali ne vredi.  Ona fura po svom a moja supruga je previše slaba da prekine sa njom taj toksični odnos.  Ne mogu da shvatim kakva je to majka koja rasplače trudnu kćerku, obriše je sa fejsbuka i prekinem kontakt mesecima sve dok je trudna kćerka prva (iz slabosti) ponovo ne kontaktira.

Ne znam šta da radim, ne mogu da ignorišem više ponašanje punice, frustriran sam jer je supruga brani odnosno neće da prekine odnos sa njom (znači sve joj je dozvoljeno), najviše me boli kad ode sa kćerkicom njoj u posetu.

Krajnji korak koji ne želim da uradim jeste da zabranim da viđa dete dok ne prestane da sere po meni ali znam da i to nije neko rešenje.  Počeo sam da mrzim ženu a to nikako nije dobro.  

Plus trpim pritisak i od strane svojih roditelja koji su s pravom takođe prozvani i uvređeni jer su uvek najlepše se ophodili prema mojoj punici.  Moji roditelji ne smeju reč da kažu protiv moje supruge, uvek sam tu da je zaštitim, dok ona ne štiti mene od svoje toksične majke.

Tako da sam trenutno sa svima u konfliktu i dođe mi da odjebem sve dok ne puknem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Пошаљите је у бању да упозна неког декицу.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Vi treba da imate svoj zivot i svoju porodicu, a baka ako zeli da bude deo porodice, neka se potrudi, i pre svega, pocne da postuje svoju cerku.

Ako to nije u stanju, ako joj je ego vazniji od deteta, onda neka se nosi i tornja, jer vase dete ne zasluzuje da bude odgajano pored takve toksicne osobe.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
To je problem koji tvoja Zena treba da resi ako je to stvarno problem.
A tebe treba da boli uvo I da ne budes ni kulturan prema njoj ako te nervira.. Uz dogovor sa svojom zenom.
Svadja sa svekrvom sta ti dodje, do kraja zivota, nije nista tragicno
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Da sta te boli uvo za neku babu koja serenda po facebooku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Pa ono, sta te briga za Fejsbuk, nek pise sta hoce, blokiras ili obrises i gotovo. Ako ti ovako stvara problem to je vec druga stvar al i za to ima leka, lepo drzis distancu i cao. Sa zenom ces to malo teze, majka joj je to i ne ide bas da je saseces u korenu. Al opet ne vidim preveliki problem, istrpite je jednom nedeljno ili mesecno ako ima zelju da vidi unuku ili cerku i dovidjenja. Ako ne mozes to onda uzmes lepo pa se odselis iz grada. Tad tek nece da vas vidi i gotovo. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Па не може баш да пише шта хоће, зајеби жмурење, само ће испасти будала и бескичмењак.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Moja majka nije pricala sa svojom majkom godinama I nije joj nista falilo. Pomirili su se na zahtev mog oca da bih Ja isao u selo I cesce vidjao ujaka.
Kad se ljudi vencaju oni prave novu porodicu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
mob
Samsung S7
Kakve veze ima sto je to neka baba iz druge drzave, ima dosta idiota iz ove drzave cije pisanje ne zelim da gledam po facebooku

Block i cao.

Zenu zamolis da je ignorise i da pricaju samo o deci i porodici, nikakve politicke gluposti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Da to je narocito bolesno. Porodicna svadja zbog politike I to neke istorijske
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.