Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mesec i Venera u muskom horoskopu  (Pročitano 141961 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Mom mužu je Venera u 1.kući na 18 st. ovna a Mesec u 7.kući na 1 st. škorpije (napominjem da je on mlađi brat blizanac, pa ne znam da li su to 1 i 7 kuća ili 5 i 11.kuća), pa me interesuje kakav je to njegov tip žene (osim mene naravno, ha ha)?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Keti jesi li ti shvatila ono što sam ti napisala u astro-obdaništu? Gledaš Veneru i Mesec u natalnoj tvog dragog. A opise imaš u temama o Mesecu i Veneri - dve posebne teme Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
sta donosi kod muskaraca venera u konjukciji sa neptunom u dvanaestoj kuci,mjesec u prvoj u vodoliji,vladalac sedme u prvoj...?

sigurno je sklon tajnim vezama
inace voli  drustvo,slobodu i okrenut je sebi,zena ce doci njemu....nece se morati muciti  da je trazi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Kakva je kombinacija za muskarca Mesec u vodoliji i Venera u lavu. Kako to ,,smuckano" deluje?
Mesec u prvoj kuci, Venera u sedmoj. Hvala.

Mesec u Vodoliji u 1. kuci govori o osobi promenljivog karaktera, ukazuje na nepredvidljivu licnost koja je vise usmerena na prijatelje i drustveni zivot nego na porodicne vrednosti.
Sasvim je sigurno da ce biti pod jakim uticajem zena u zivotu.
Venera u Lavu u 7. kuci je pokazatelj fizicki lepe zene sa kojom ce on uci u brak. U pitanju bi trebalo da bude svetlija zena koja voli da se eksponira, voli nakit i deluje pomalo dominantno.
Ako su Mesec i Venera u aspektu opozicije okolina bi mogla imati nesto protiv te njegove partnerke, ili uposte svih zena sa kojima je. Majka mu se mesa u veze.
 
             astrolog Vera Jovanovic
            kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 31)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Sta donosi kod muskarca Venera u Blizancima u 10. kuci u kvadratu sa Saturnom u Lavu na ASC ... Mesec u Jarcu u 5. kuci u opoziciji sa vladarem 5. kuce, Jupiterom u Raku u 11. kuci, u trigonu sa So, vladarem ASC u 9. kuci i u kvadratu sa Plutonom, vladarem 4. kuce u 3. ... Hvala unapred
« Poslednja izmena: 18. Sep 2008, 11:22:33 od MikyM »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Sta donosi kod muskarca Venera u Blizancima u 10. kuci u kvadratu sa Saturnom u Lavu na ASC ... Mesec u Jarcu u 5. kuci u opoziciji sa vladarem 5. kuce, Jupiterom u Raku u 11. kuci, u trigonu sa So, vladarem ASC u 9. kuci i u kvadratu sa Plutonom, vladarem 4. kuce u 3. ... Hvala unapred

Na osnovu podataka koje ste napisali mogu da kazem da je muska osoba za koju pitate izuzetno komplikovan tip. U emotivnom smislu nikada sa njim niste nacisto sta se desava, da li Vas voli ili ne, cini se kao da ne ume da pokaze svoja osecanja. Neuhvatljiv je i zene u njega nemaju poverenja iako je fizicki privalacan tip. Bice sklon avanturama, a privlace ga zene koje su starije.
 
               astrolog Vera Jovanovic
            kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 31)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 250
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Može malo tumačenje za muškarce sa ovim kombinacijama:

-1- Venera u Vagi (kuća 7 ili 8- nemam tačan sat, pa ne znam kuće), Mjesec u Vodoliji? (inače je Škorpija)

-2- Venera u Jarcu, kuća 11; Mjesec u Lavu, kuća 6? (znak Škorpija, ako je relavantno)

Hoće me ove škorpije, ha? Smile Uglavnom, zanima me sve- posebno kakve djevojke ovi muškarci traže. (posebno prvi Smile)

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Sta donosi kod muskarca Venera u Blizancima u 10. kuci u kvadratu sa Saturnom u Lavu na ASC ... Mesec u Jarcu u 5. kuci u opoziciji sa vladarem 5. kuce, Jupiterom u Raku u 11. kuci, u trigonu sa So, vladarem ASC u 9. kuci i u kvadratu sa Plutonom, vladarem 4. kuce u 3. ... Hvala unapred

Na osnovu podataka koje ste napisali mogu da kazem da je muska osoba za koju pitate izuzetno komplikovan tip. U emotivnom smislu nikada sa njim niste nacisto sta se desava, da li Vas voli ili ne, cini se kao da ne ume da pokaze svoja osecanja. Neuhvatljiv je i zene u njega nemaju poverenja iako je fizicki privalacan tip. Bice sklon avanturama, a privlace ga zene koje su starije.
 
 astrolog Vera Jovanovic
 kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 31)

Hvala na tumacenju, istina je .. berem meni.. da je neuhvatljiv i da ne znam na cemu sam, mada govori o tome kako mu se svidjam i da sam ja idealna zena i povremeno kaze da ne zna kako bi bez mene .. ali ipak tu nedostaje pokazivanje samih emocija, tj. ljubavi ... u verbalnom smislu ... istina je da ga privlace starije zene, tj. iskusnije, sa puno iskustva iza sebe .. a mozda taj Mo pokazuje mene u njegovoj karti jer sam razvedena .. i jednu godinu starija ...i u neku ruku mnogo zrelija i iskusnija od njega.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Pa dobro jel ima jos nesto od Meseca u Ovnu --sem objasnjenja da muskarac podsvesno u zeni trazi lidera i da bude nezavisna . Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia 6500c
Pa dobro jel ima jos nesto od Meseca u Ovnu --sem objasnjenja da muskarac podsvesno u zeni trazi lidera i da bude nezavisna . Smile
Naravno da ne! Smile

Mesec u ovnu    
   
Najčešće reagujete vrlo instinktivno i trenutno donosite svoj sud. Impulsivni ste i vaš entuzijazam je lako startovati kao i vaš bes. Žestoka osećanja vladaju vašom životnom energijom i oseća se nedostatak smokontrole. Preterano radite i to utiče na vaše živce. Možete imati problema sa očima i migrenom. Veoma ste zahtevna osoba i svi moraju da se trude da vam udovolje. U detinjstvu je to činila majka i vi sada to očekujete i od drugih. Lako se oduševite, ali i lako splasnete.Osobe sa Mesecom u Ovnu rano polno sazrevaju i deci treba objasniti polne funkcije na vreme. Posedujete erotsku toplinu, a u nekim slučajevima može doći do erotskih devijacija od kojih je najčešća sklonosti ka perverziji.

Ovo sam nasao sa jednog sajta, a ja cu dodati:osobe koje imaju mesec u ovnu cesto imaju poseduju veliki talenat za sport.Cini mi se da Janko Tipsarevic ima mesec u ovnu, a bio je prvi junior sveta. Smile
« Poslednja izmena: 21. Nov 2008, 21:44:18 od srle37 »
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.