Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:42:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Merkur  (Pročitano 72951 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Primjetila sam da je moj Merkur u Ovnu a mome muzu u Jarcu, ali ne primjecujem neku veliku razliku obzirom da je to vatra i zemlja. Nije skrt, nije konzervativan, cak sam vise ja   Smile

Merkur u Ovnu: daje brzo razmišljanje i razumevanje. Inteligencija (Merkur) i glava (Ovan) ukazuju na inteligentne ljude britke misli, kojima je ''fitilj'' jako kratak  Smile Ako je aflikovan, pa makar i od Meseca - misli, a odatle i namere su veoma opasne. U tom slučaju daje nepomirljivost osećaja i misli, u stanju afekta čini dela koja povredjuju i njega i druge. Tada vrlo često dolazi do mržnje u porodičnim odnosima.
Dobro aspektovan govori o jakom intelektu, a ako je još u dobrom odnosu sa Jupiterom osoba je i visoko obrazovana.

Postvai svoju kartu u indeks karata ili mi pošalji podatke na p.p. pa ću ti ja postaviti. Dok ne bacim pogled, sve su ovo nagadjanja. Smile Pošalji i podatke svog dragog. (datum, mesto i tačno vreme rodjenja)  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ne donosi merkur u jarcu skrto i konzervativno razmisaljnje...

donosi samo malo teze izrazaj emocija, al razgovor da se u poslovnom smislu kaze, znaci hladno i proracunato, uvijek u oprezu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile
Ova tema mi je draga jer stvarno volim Merkura. Kod mene pravi većinom pozitivne aspekte.

Trigon s Mjesecom
Trigon sa Saturnom
Trigon s Plutonom
Sextil s Neptunom
Kvadrat s Uranom

Trigoni su mi dali bujnu maštu, kreativnost, oštar um (savršeno se svađam Smile; uvijek argumentirano), intuiciju, a ovaj kvadrat čini mi se, sklonost pribjegavanju u svijet mašte ako me nešto povrijedi, brzopletost, drskost. Ali kontroliram se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Da vidimo šta bi ti mogli doneti ovi aspekti... Smile

Merkur i Mesec - dobar aspekt daje osobi mogućnost da izrazi ono što oseća. Zato je dobar aspekt za pisce. Sklad svesnog i podsvesnog dela. Dobra komunikacija sa majkom. Dobro pamćenje. Osoba puno priča, a razgovor sa njom je inspiritivan. Sklonost čitanju i knjigama. Čovek blizak sam sebi. Česte selidbe. Dobar odonos sa braćom i sestrama. Kućni ljubimci.

Merkur i Saturn - dobar aspekt priča o jakom intelektu i dobroj koncentraciji. Studiozan i ozbiljan um. Klasična inteligencija. Odlično za istoričare i naučnike. Mudrost se nasledjuje od dede, a sama osoba je pod starost bistra i načitana. Intelekt raste sa godinama. Stari, ali dobar automobil. Skupljanje stvari. Filatelija, numizmatika i antika.

Merkur i Pluton - dobri aspekti daju dubok, detektivski um. Pronicljivosr i zapažanje opasnosti. Sve što e opasno ova osoba može proniknuti i saznati. OKultizam imagija. Psihoanalitičar.

Merkur i Neptun - dobar aspekt daje maštare koji budno sanjaju. Pesme, bajke i mitovi. Svakako, veoma duhovan aspekt. Putovanja brodom po dalekim zemljama.Brat ili sestramogubiti vrlo duhovni.

Merkur i Uran - loš aspekt donosi nervozu i nemir. Pogrešna odluka zbog koje mogu nastati problemi. Kvar kompijutera ili mobilnog telefona.

 Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 219
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Merkur u konjukciji sa Suncem(nije spaljen)
Merkur sekstil Neptun
Merkur sekstil Jupiter
Merkur trigon Pluton...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Makishon, hvala puno.
Ne mogu vejrovati da je sve točno od riječi do riječi. Ali doslovno. Kao da me poznaš. Ovo je prvo tumačenje aspekata ili bilo čega drugog vezano za moj natal a da je 100 % točno. Ovo što si napisala, to sam ja. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
m28, da vidimo šta piše za ove aspekte... Smile

Merkur u konjukciji sa Suncem - jedini aspekt koji mogu praviti Merkur iSunce jeste konjukcija. Ona govori o visokom nivou inteligencije, ali i ocu koji može biti pisac ili je često putovao. U žeskom horokskopu, i ako to i drugi elementi potvrdjuju, može ukazivati na više muževa. Osoba je dobar govornik i naredbodavac. To je neko ko govori važne reči. Može napisati delo koje je važno, slavno i veliko. Često ukazuje da osoba može imati muško dete, ili da dete može biti popularno.  Smile

Merkur sekstil Neptun - to je lep, dobar aspekt pa pročitaj gore što sam napisala pisces starbright  Smile


Isto važi i za Merkur trigon PLuton - to je dobar aspekt
Merkur sekstil Jupiter[/b] - dobar aspekt, gde spada i konjukcija, govori o puno putovanja. Ovim ljudima učenje ide dobro i obično su vrlo obrazovani. Mogućnost spajanja teorije i prakse. Dobar aspekt za novinare, pisce, filozofe i izdavaštvo. Kroz sve merkurijanske oblasti uopšte,može se zaraditi veliki novac, naročito ako je Jupiter snažan. Veliki i skup automobil.


Makishon, hvala puno.
Ne mogu vejrovati da je sve točno od riječi do riječi. Ali doslovno. Kao da me poznaš. Ovo je prvo tumačenje aspekata ili bilo čega drugog vezano za moj natal a da je 100 % točno. Ovo što si napisala, to sam ja. Smile

Treba se ipak pogledati natalna, ono što nas interesuje... ovo je onako uopšteno o aspektima..  Smile
Nema na čemu i dr. put  Smile
« Poslednja izmena: 14. Nov 2006, 02:08:03 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 219
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Makishon,puno hvala..jedino mi se ta putovanja jos nisu aktivirala ali boze moj ima vremena.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Ja ti to od srca želim  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zivot je lep!Sreca prati bistar um!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Moj Merkur je u Strelcu U 12 kuci u:
konjukciji sa AC 50 54
sekstil sa Marsom 2039
kvadrat sa Plutonom
sekstil sa MC
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:42:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.