Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Masovno trovanje pasa u Beogradu i Novom Sadu  (Pročitano 7352 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Samsung 111111
Citat
Negde sam na tv-u gledala da i miran pas menja svest u coporu, prihvata kolektivno ponasanje kao svoje, zato je copor pasa i opasan.

pa to je davno poznato...uvk se prvo lovi alfa muzijak jer se ovi ostali razbeze
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Nisam bas to znala, mislim te detalje kako se ponasa copor i koji je alfa muzjak i kako se love.
Kazem ja sam imala pita, sad imamo americkog staforda i skoro je moj sin dobio na poklon nekog malog crnog mesanca labradora i zlatnog retrivera...Mi kao porodica obozavamo zivotinje, pse pogotovo. ALi sa druge strane mogu nekako da shvatim coveka koji bi otrovao psa koji je nekome njemu dragom naneo neku povredu.
Ljudima je dozlogrdilo da slusaju kako ce neko doci da pokupi te pse a niko se ne pojavljuje mesecima a copori se uvecavaju kako je veca kriza, tako vlasnici sutiraju zivotinje iz stanova. Tek je to za svadu osudu.

Nama su u dvoristu otrovali prvog psa, isto pita, komsije drage. Cula sam za to milion puta. Tek mi to nikako nije jasno. Koji je razlog da otrujes necijeg dvorisnog psa? Debilizam. Idiotluk. Stoka seljacka.

IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
mob
Alcatel One Touch
Ma,kakvo trovanje,bre... Smile  + problem solved... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1349.2
mob
Nokia krntija
Svakako ne mogu da razumem te ljude, ali ono što pouzdano znam jeste da neka mesta u Novom Sadu ne važe za krajeve gde patroliraju čopori lutalica. Prvo mesto u gradu gde se otrov pojavio je moj neposredni komšiluk, mesto kuda svakodnevno prolazim i svojim očima vidim i čujem da to nije kraj kojim patroliraju lutalice i prave sranja.

Па шта хоћеш да ти кажем? Већ сам рекао да не подржавам посипање тих отрова по граду. Оно што још покушавам да кажем јесте да пре него што те људе назове којекаквим именима, осуђујете цело човечанство и призивате астероид, станете мало и подробније размислите о њиховим мотивима ако можете.

Писао сам раније на некој од много тема о нападу пса на неко дете о случају у мом крају. Прометно место, доста стамбених зграда, паркић, основна школа... пуно је деце. Сваки викенд, а нарочито лети се само испред моје зграде искупи њих двадесетак да се зезају. И онда се ту настанио један чопор луталица. Локација згодна, ту су контејнери које користе и људи и мини маркет и ресторан и киоск брзе хране, 20 метара навише је Макси и њихови контејнери, хране колко хоћеш. Плус доста места да се сакрију од кише... и онда долазиш у ситуацију да буквално страхујеш да изађеш из куће, нарочито ноћу. Изађем у град и када се враћам у глуво доба није више да мислим дал ће или неће да кидишу, знам да хоће.

И ајде одрасли људи, сви знамо да никад пред тим керовима не треба бежати. Ако нису заражени беснилом, највећи део тих штивљара се полакоми и кад им само мало лупиш ногом. Ал зато имаш децу која ће наравно да се уплаши и почети да беже, што често доводи до уједа. Зато је револт људи разуман. И мени је жао паса, ал јебига, безбедност људи је преча.


IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Čopori pasa po ulicama i ovakva trovanja su fenomeni koji ne idu jedan bez drugog.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1430
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Vec dva dana ne mogu doci sebi zbog ovoga.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Svakako ne mogu da razumem te ljude, ali ono što pouzdano znam jeste da neka mesta u Novom Sadu ne važe za krajeve gde patroliraju čopori lutalica. Prvo mesto u gradu gde se otrov pojavio je moj neposredni komšiluk, mesto kuda svakodnevno prolazim i svojim očima vidim i čujem da to nije kraj kojim patroliraju lutalice i prave sranja.
Па шта хоћеш да ти кажем?
Ništa, ja sam se nadovezivala na ono prethodno rečeno. Poenta u tome što sam napisala je, čak iako bi postojao neki opravdan razlog za trovanje pasa, sumnjam da to može biti slučaj u organizovanoj i planiranoj akciji kakvo je strateško postavljanje otrova po gradu, otrova koji može da ubije i druge životinje (mačke, ptice), čak i da škodi deci. Onda tu nije više reč samo o očuvanju ljudske bezbednosti koju ugrožavaju psi, ovde je reč o ugrožavanju iste te bezbednosti, što je samo po sebi već dovoljno sumanuto, čak i da ostavimo po strani pitanje pasa lutalica.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1430
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Da, deca su poznata po tome sto idu ulicom i sklupljaju sa poda salame i ostale otpatke.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.13
људи, ја не знам да ли ви замишљате да постоје деца мања од 12 година? И да деца нису радознала, да нека деца не чапркају услед своје радозналости по трави, да не стављају прљаве прсте у уста а да их притом чувају бабе од 70 година које са комшиноцим препричавају Сулејмана, не слутећи да се детету може нешто десити у паркићу...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1430
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Pa da zato i kazem.  Smile Pogotovo oni izmedju 11 i 12 godine.
« Poslednja izmena: 03. Feb 2013, 18:41:02 od WizKing »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.