Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Masoni spremaju paradu u Beogradu  (Pročitano 12204 puta)
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Super!
Sad kad su postali javno preduzece, može li mi neko reći, šta oni rade?
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
mob
Apple 5
Priznajem da bih i ja ovakve komentare sipao do pre koju godinu   :- k   Daleko od toga da sam sad mason al sam malo istrazivao na tu temu,sto bi preporucio i vama koji serete po masonima.Lepo je  ovde kenjati i srati a neznajuci o cemu i ja sam od Slobe i Seselja cuo da su masoni zlo al nisu bas tako veliko  Smile Verovatno onda ne bi masoni bili Tesla,Njegos,Vajfert itd
« Poslednja izmena: 29. Maj 2012, 22:33:06 od vasabi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
mob
Samsung S8 Plus
Priznajem da bih i ja ovakve komentare sipao do pre koju godinu   :- k   Daleko od toga da sam sad mason al sam malo istrazivao na tu temu,sto bi preporucio i vama koji serete po masonima.Lepo je  ovde kenjati i srati a neznajuci o cemu i ja sam od Slobe i Seselja cuo da su masoni zlo al nisu bas tako veliko  Smile Verovatno onda ne bi masoni bili Tesla,Njegos,Vajfert itd

Tesla nije bio mason. Jedino ako si to procitao u njihovoj literaturi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
mob
Apple 5
U cijoj literaturi  Smile Na vise mesta sam procitao da je bio mason sto je mozda,slazem se necija propaganda ,mozda i nije bio al to nije poenta onog sto sam hteo da kazem  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Super!
Sad kad su postali javno preduzece, može li mi neko reći, šta oni rade?

Pa valjda ce da zidaju, sta rade zidari, ono, kao Crnotravci  Smile

U cijoj literaturi  Smile Na vise mesta sam procitao da je bio mason sto je mozda,slazem se necija propaganda ,mozda i nije bio al to nije poenta onog sto sam hteo da kazem  Smile

Ako na zapadu oces da uspes, ne moze to tek tako, kao ti anoniman pa imas neku ideju, zna se ko te pusta da radis  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
mob
Samsung S8 Plus
Mason - iluzija ili stvarnost???
U zemlji slepih jednooki je car!

Losi pripadnici masona pokusavaju svime da barataju i sa ČOVEČANSTVOM i sa MEDIJIMA..EVROPSKOM UNIJOM....a NARODU šipak od svega...samo DAJ DAJ DAJ

Madiji recimo
Onaj ko vlada medijima, taj vlada i javnim mnenjem.To je svima jasno. Vladari se služe medijima kao jednom od najmočnijih oružja. Male medijske kuće se oslanjaju i slušaju one velike; velikim su na čelu grupe koje dominiraju čitavom industrijom; i što više idemo ka vrhu piramide shvaćamo da samo nekolicina drži u svojim rukama medijska i privredna carstva. Treba da znate jedno, nijedna udarna vest nije slučajna. Ona nije plod nekakvog “istraživačkog i nezavisnog novinarstva”. Ona je uvek u funkciji nove manipulacije, smišljena mnogo pre.Ako mislite da ste upućeni u politiku ako gledate vesti i čitate novine, grdno se varate. To se zove saopštenje za javnost, služi da bi se skrenuo pogled naroda sa pravog stanja stvari. Prava istina je mnogo daleko od očiju javnosti i dobro je skrivena. (uticaj jevrejske masonerije)
Užasni su.

EVROPSKA UNIJA
Stvaranje jedinstvenog tržišta, jedinstvene monete, jedinstvenog ustava, dovodi do čvrstog držanja poluga vlasti u rukama nekolicine. Priče o slobodama, naprednoj ekonomiji, nepostojanju granica se serviraju građanstvu i lepo im se mažu oči.
Molimo dragog Boga da neuđemo u Evropsku Uniju.
« Poslednja izmena: 29. Maj 2012, 22:57:48 od GoxyMaster »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Citat
Molimo dragog Boga da neuđemo u Evropsku Uniju

Kako izgleda, uslisuje tvoje molitve  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
masoni, gejevi.. pa hajde da organizujemo i jedan BDSM skup i jedan skup onih sto se vencavaju za nezive predmete poput svojih kola, ajfelove kule, violine.. lets go!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
mob
Apple 5


Losi pripadnici masona pokusavaju svime da barataju i sa ČOVEČANSTVOM i sa MEDIJIMA..EVROPSKOM UNIJOM....a NARODU šipak od svega...samo DAJ DAJ DAJ

Madiji recimo
Onaj ko vlada medijima, taj vlada i javnim mnenjem.To je svima jasno. Vladari se služe medijima kao jednom od najmočnijih oružja. Male medijske kuće se oslanjaju i slušaju one velike; velikim su na čelu grupe koje dominiraju čitavom industrijom; i što više idemo ka vrhu piramide shvaćamo da samo nekolicina drži u svojim rukama medijska i privredna carstva. Treba da znate jedno, nijedna udarna vest nije slučajna. Ona nije plod nekakvog “istraživačkog i nezavisnog novinarstva”. Ona je uvek u funkciji nove manipulacije, smišljena mnogo pre.Ako mislite da ste upućeni u politiku ako gledate vesti i čitate novine, grdno se varate. To se zove saopštenje za javnost, služi da bi se skrenuo pogled naroda sa pravog stanja stvari. Prava istina je mnogo daleko od očiju javnosti i dobro je skrivena. (uticaj jevrejske masonerije)
Užasni su.

EVROPSKA UNIJA
Stvaranje jedinstvenog tržišta, jedinstvene monete, jedinstvenog ustava, dovodi do čvrstog držanja poluga vlasti u rukama nekolicine. Priče o slobodama, naprednoj ekonomiji, nepostojanju granica se serviraju građanstvu i lepo im se mažu oči.
Molimo dragog Boga da neuđemo u Evropsku Uniju.
Ja u ovom tvom citiranom postu nisam video nista lose sa strane masona,nego klasican primer manipulacije medija nad glupim narodom  Smile Kad god nisu mogli da objasne svoje postupke vlast je potezala   za masonima(90-tih) da bi se oprala,jel boze moj nismo mi krivi sto smo krali nego neki tamo masoni,isto ko i danas  Smile
Znaci bilo bi nam bolje da se pederi i masoni ne setaju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
 Masoni, oni na nižim položajima veruju kako rade u korist države i sl.
 Obrazovani su i sa manirima i u masonsku organizaciju su ušli na preporuku ostale "braće" kao iskreni rodoljubi i sl.
 Ono što oni ne znaju jeste da je svaka ispostava masona bilo gde u svetu samo jedan deo u ogromnoj mašineriji.
 
  Masoni višeg ranga poput Obame, Buša starijeg i sl.(33-ći rang) znaju pozadinu dešavanja. Znaju i svesni su da služe onom cilju za koji su se zakleli a to je bestijalizacija stanovništva ove planete, brisanje granica, maksimalno mešanje stanovništva, organizovanje terorističkih udara, rasturanje droge, stvaranje bandi, postavljanje svojih ljudi na svaki iole važan položaj.....

 Dugo bih mogao o svemu ali sažmeću na najzanimljivije.

 -Masonske lože(njeni niži delovi, moćni pijuni-članovi)rade na lokalu-Iluminati rade na globalu. Oni diriguju sa vrha piramide:
 Organizuju prevrate, ratove, velike 'terorističke' udare, detonacije hidrogenskih bombi: stvaranje cunamija i zemljotresa kao i uragana putem modifikacije vremena. Rade još svašta nešto ali nećete moći da svarite a ja ću u vašim očima ispasti kompletno lud(ako već nisam).
 
  Dakle, sve važne stvari koje su se desile na ovoj planeti u novijoj istoriji organizovano je iz masonskih i vatikanskih krugova ..

 itd i itd..ima tu još mnogo toga kao npr. da masa političara ne sme ni da zucne jer su u strahu od ucena ili da ne završe kao Poljska vlada i sl.



 Ovo predavanje je veoma dobro za detaljno informisanje.
 Na žalost ovaj dobar čovek je ubijen zbog istine.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.