Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mašine za gubitke: Ko su najgori partijski direktori državnih preduzeća  (Pročitano 3383 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 320
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
Da, da lelemude od kojih je ovaj 7 godina radio u telekomu.. Sad radim u posti.. A stvarno ne znam u kakvoj ti vukojebini zivis kad imas tako jadan net. Za 1500 dinara imas 5mbps a sad koji paket ti imas i sta placas to samo ti znas. I sto rece mrgi zaista sad ima neka akcija po kojoj ce biti 10mbps za 1500 dinara, sad tacno ne znam kad pocinje i do kad ce da traje.
« Poslednja izmena: 14. Jul 2013, 19:12:47 od Naпоleon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Da skratimo - nikad vi niste krivi. 
« Poslednja izmena: 14. Jul 2013, 18:56:47 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 320
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
Ma nije realno da imas tu brzinu za te pare.. Jedino ako je neki stari ugovor pa zbog toga imas manju brzinu. Naravno i sad kad sklopis na 10mbps na 2 godine za dve godine bice jos bar 5 promocija i pred kraj tvog ugovora normalno da ce brzina koju ti imas da ti bude jadna u odnosu na one koje ce za iste pare imati novi korisnici. Tako svi rade..  E jedino ako imas ugovor na 5 a dobijas 1 to nesto nije u redu i tu imas pravo da kukas.
« Poslednja izmena: 14. Jul 2013, 19:12:14 od Naпоleon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
SonyEricsson xperia m2
Telekom je zlatna koka naspram recimo EPS-a ili Srbijagasa. Treba se tim preduzecima baviti.
« Poslednja izmena: 14. Jul 2013, 21:07:40 od FilipFr »
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Telekom je zlatna koka naspram recimo u EPS-a ili Srbijagasa.

Ma,to stoji.

Pa,to što sam ja rekao da Telekom ume da bude smrad,ne znači da treba da ga batalimo. To sam već rekao i na onoj temi o njegovoj (mogućoj) prodaji.
Samo da treba malo da se dovedu u red.

Al,jbg,neki to odmah dožive kao lični napad ili klevetu... (Ne mislim na Nanoleona)

@Nanoleon - Znam za to,ali ima tu još nekih faktora.A i ne zavisi sve od mene.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 320
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
Naravno slazem se sa tobom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.15
Hehehe,dobri stari Mrgi... Čim mu neko dirne državnu sisicu i drugare iz SPSa,odmah kreće gard i pljuvanje.


10 мегабита за 1.500 динара...  ајде ти реци колика би реална цена требала да буде? 100 динџи? Smile


Pa,tačno se vidi da nemaš pojma o čemu pričam,ali zato imaš pojma da se brže bolje posereš po svakom ko ne misli kao ti.

Ne,Mrgi,nije 10 megabita za 1500 dinara. Kamo sreće da je čak 1/5 od tih 10 megabita...

Sledeći put udahni malo i pitaj za još informacija pre nego što počneš sa svojim rafalima.

можда серем али ево њихове званичне странице ...истина,цена је 1.900 динара за 10 мегабита али ми колегиница на послу каже да имају неке акције па изађе 1500 динара ...ја нпр код вајерлес провајдера плаћам 1.575 динара за брзину 12 мегабита

ево линка: http://www.open.telekom.rs/home/Content.aspx?temp=0&sid=176&id=1449

а ево и скрин кога мрзи да кликне на линк Smile



и даље питање стоји о препоштени и правдољубиви хкј : која би била за тебе одговарајућа цена за факинг нет? Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Moj faking odgovor,o dobri moj prepošteni i staloženi Mrgi je : pa,na primer,kao kod ovog faking net 5.
Što faking znači 5 fakabita po madafaking fakundi,što se mesečno faka 1.550 fakova.




Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.15
значи...само серендаш и лапрдаш...као што сам и мислио Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Ne,ja sam pokušao da na tvoj šaljiv post odgovorim.Šaljivo,ali da odgovorim.

Ali ti ne bi bio ti kada ne bi stalno lajao,kevtao i izigravao nekog dežurnog prvobranioca državih aparata i svojih drugova iz SPSa. A u pičku materinu više,svako ko se usudi da samo zine protiv tvoje usrane nesposobne državne administracije i tvog SPSa,je odmah atenšn hor,izdajnik,špijun,i ko zna šta još. Mani me se bre više s tim sranjem.

Pročitaj šta sam napisao još jednom,pa ćeš možda i da shvatiš da sam ti odgovorio na tvoje glupavo pitanje. Ako ne shvatiš ni tad... jebe mi se.Misli šta oćeš. Ko da si ti pa u stanju da nekad promeniš neki stav koji zacrtaš...
« Poslednja izmena: 14. Jul 2013, 21:58:38 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.059 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.