Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:07:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mars  (Pročitano 67429 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mars u 12 kuci pa u blizancima - ne moze da cuti kad je nepravda u pitanju laje zbog drugih kad su u nevolji pa ga oni kad se osnaze zaborave
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Citat
al si utesio devojku....a dispozitori? ne smeju se prerano izvoditi zakljuchci

dispozitor marsa je venera(vodolija 4 kuća) a pluton je u skorpiji 2 kuća.Ovaj pluton je u svome sjedistu i kako sada? Kada proučavam te dispozitore koji od njih nosi poruku? ako ti nije teško pojasniš malo? Smile
« Poslednja izmena: 24. Nov 2006, 10:26:48 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Maybe God wants you to meet many wrong people before you  
meet the right one, so when this happens, you`ll be thankfull.  

Gabriel Garcia Marquez
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Imam kompliciranu situaciju pa ne znam baš kako da je protumačim. Mars mi se nalazi u 8 kuci(to može proći ali...) nalazi se u svome padu-biku (9.stepen), radi kvadrat sa venerom,opoziciju sa plutonom, sekstil sa suncem i trigon sa neptunom. I sta je najbolje vladar je 7 kuce.  To govori ukratko o nasilju ili  ne?  Smile  ako netko može razjasniti. Ma zapravo ne shvaćam koji od ovih aspekata bi imao važnijeg utjecaja, ako netko razumje...
Tea jesi ostavila podatke ili natalnu,neshto se ne sjecam...Bilo bi zgodnije imati cijelu kartu.
Moze biti strastan partner,da te privlace ljudi iz podzemlja,vezani za kriminal,ili koji imaju bilo kakve veze sa kriminalom,da ga suzbijaju.
Izlaz je Nepun,osoba koja se bavi ljekovima,naftom ,vodom(mislim na trgovinu) ili dolazi iz velike daljine... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Imam kompliciranu situaciju pa ne znam baš kako da je protumačim. Mars mi se nalazi u 8 kuci(to može proći ali...) nalazi se u svome padu-biku (9.stepen), radi kvadrat sa venerom,opoziciju sa plutonom, sekstil sa suncem i trigon sa neptunom. I sta je najbolje vladar je 7 kuce. To govori ukratko o nasilju ili ne? Smile ako netko može razjasniti. Ma zapravo ne shvaćam koji od ovih aspekata bi imao važnijeg utjecaja, ako netko razumje...
Tea jesi ostavila podatke ili natalnu,neshto se ne sjecam...Bilo bi zgodnije imati cijelu kartu.
Moze biti strastan partner,da te privlace ljudi iz podzemlja,vezani za kriminal,ili koji imaju bilo kakve veze sa kriminalom,da ga suzbijaju.
Izlaz je Nepun,osoba koja se bavi ljekovima,naftom ,vodom(mislim na trgovinu) ili dolazi iz velike daljine... Smile

sada sam je ubacila  Smile ako nije tesko prokomentiras malo te aspekte koje radi mars? malo me je sve ovo zbunilo jer u 8 kući mu je dobar polozaj, ali se nalazi u svojemu padu a isto tako vladar 7 u 8 nije dobra pozicija. Kako da sve to posmatram? a i taj neptun.... zbunjena sam  Smile
IP sačuvana
social share
Maybe God wants you to meet many wrong people before you  
meet the right one, so when this happens, you`ll be thankfull.  

Gabriel Garcia Marquez
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
molim vas, ako možete odgovoriti, što znači konjukcija marsa s plutonom i saturnom, te mjesecom? Puna sam konjukcija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
Mars u 8 u konjukciji sa Venerom i Plutonom, sve u Vagi. Prejaka energija. Možda zato žustro hodam i brza sam na jeziku jer mrzim nepravdu i glupost (Ma iz 3). Rekli su i da pripazim na saobraćaj, hm, ako budem vozač kakav sam pješak, bit će me po cijeloj cesti:))) Opasnost bratu u ratu (Vaga). Moć regeneracije. Puno razmišljanja o smrti i stvarnim vrijednostima. Muškarci mi sviraju na cesti kad im okrenem leđa Smiley Nema veze sa Marsom? Hm. Neću o Marsovcima više.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Rekli su i da pripazim na saobraćaj,
 

Mislim da se trebash cuvati kamiona,Saturn u konjukciji sa Merkurom Smile
« Poslednja izmena: 24. Nov 2006, 00:31:43 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ja nisam kapetan ladje ja sam kapetan Ledjo

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 106
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Imam vazdusni trigon Marsa u Blizancima,merkura u Vagi i Meseca u Vodoliji.Mars mi je na 18 st.Blizanaca u 11polju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Ako ti je Mars u blizancima, da li riječima režeš poput noža? Čitala sam da ljudi koji imaju Mars u blizancima, kad su povrijeđeni, uzvraćaju verbalno udarce, koristeći Mars kao nož.  I moj je Mars u blizancima, i moram priznati, da znam biti vrlo otrovna kad me povrijede...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ako ti je Mars u blizancima, da li riječima režeš poput noža? Čitala sam da ljudi koji imaju Mars u blizancima, kad su povrijeđeni, uzvraćaju verbalno udarce, koristeći Mars kao nož. I moj je Mars u blizancima, i moram priznati, da znam biti vrlo otrovna kad me povrijede...


Imam druga sa Marsom u Blizancima,vishe je cutolog nego shto pricha i nije skon svadjama,jest paralelnim vezama,to da Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:07:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.