Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mars i Sunce u ženskom horoskopu  (Pročitano 92320 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
jel moze i meni [-o<

Mars u Skorpiji u 11 kuci konj.Saturn,a Sunce u Ribama u 3 kuci :cute:
mars u skorpionu osoba radi sve sto moze dok ne ostvari sto si zabila u glavi no ocito jer je tebi u 11 kuci ti kroz prijatelje upoznajes decka svojih snova, jer ti odgovara da budete prvo prijatelji, neodustajes lako, volis da su tajnoviti a sunce zbog riba daje da si njezna osoba i kroz rodjake bliznju rodbinu se dobro osjecas i imas povjerenja u takve,,,,,
e da posto je konjukcija saturn, dosta si izdrzljiva i imas mnogo energije

« Poslednja izmena: 15. Jan 2007, 04:57:25 od ljepota-noci »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung Z400
Meni je mars u vagi u devetom polju, a sunce mi je u biku u četvrtom polju, šta to može da predstavlja?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
pa ovako osobe koje tis e svidjaju budu cesto iz inozemstva al isto tako mislim da ti je vazno da obiteljski bude nastrojen i da novcano dobro stoji i da je jako razgovorljiv
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
sunce mi je u skorpiji u 8oj kuci,ali i pluton mi je u skorpiji u 8oj kuci....a sunce mi pravi konjukciju s plutonom
...je li to zabrinjavajuce.....?????

mars mi je u vagi u 7-oj kuci.... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
sunce u 8 kuci nikad nije dobro
mora da si jako dramaticna osoba ufffff
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
sunce u 8 kuci nikad nije dobro
mora da si jako dramaticna osoba ufffff
ma nisam..jeste da nekad znam da dramatizujem,ali nista posebno
ponekad histerisem,ali cesto i smirujem situaciju.... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
sunce konjukcija pluto
duboki osjecaji prikriveni javnosti
mislim da oni koji te poznaju pravo te znaju a oni koji te ne znaju misle da si andjelak
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
axaxaxaxaxa...
vrh  Smile
....kako mi Makishon rece ljudima bas i ne djelujem onakva kakva jesam,ali na to je i neptun puno uticao....
sad i ova konjukcija sunca i plutona  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
neptun cesto daje maglu tamo gdje se nalazi jos ako imas neki aspekt vezan za to daje dosta vise
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
mars u biku u osmoj kući je imao i adolf hitler Smile

ma nije, daj nemoj da me plasis....... Smile

Hitler je imao i Sunce u Biku, Asc u Vagi - bio je pod duplom vladavinom Venere. Venera mu se čak nalzila u znaku Bika i ovo bi bio tipičan miran i stabilan i svakako ljubak lik, da mu u konjukciji sa istom tom Venerom nije Mars, koji je postao tri puta jači i potpuno preuzeo dominantnost. Da je on bio kombinacija Ovna i Škorpiona (dakle izrazito marsovskih osobina), a da mu je Mars, kao vladar u konjukciji sa Venerom, tada bi Venera bila 3 puta jača i on bi u potpunosti bio pod uticajem Merkura, bez ikakve agresije (čitava agresivnost odnosila bi se samo na ono čime upravlja Venera, a ne i Mars)

Tea, nemaš razloga za brigu Smile
Pardoniram, Hitler je bilo na granici Ar i Ta tako da bi bilo tesko odrediti koji mu je vladar. Nije bash bio ljubav i imao je poprlichno brzoplete reakcije ( sto mu dodje taj Ar. ). Zemaljska Ve i dnevni Ma.

Meni je Mars u 9. polju sto znaci valjda da upoznajem muskarca iz inostranstva, sto je tacno, isto tako Mars mi je u znaku Strelca, a za to nisam sigurna sta znaci Smile

Uh zavisi kako je aspektiran, zapravo Ve u devetoj, deveta u Ta  daju osobe iz inostranstva sto se tiche ljubavi. I kod muskaraca i kod zena ( bar iz mog iskustva ) a imao sam vise takvih sluchajeva kada sam gledao natale i nijednom nisam pogresio. Generalno kod zena i muskaraca isti aspekti i pozicije  znace slichno ali ne i isto.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.