Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mars i Sunce u ženskom horoskopu  (Pročitano 92464 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
a treba ti i 7 kuca..i stupnjevi
moze bit da volis muskarce koji imaju novce, tajnoviti, koji se drze u formi, lijepe muskarce volis. Strasveni da su i da te tretiraju kao njihovo vlasnistvo, ipak da su slobodni kao ptica, razgovoljivi, visokonaucni, mozda koji dolazi iz inozemstva....i volis da se krecu , ne da lijencarei, zelis bit tretirana kao princeza.
mars konjukcija merkur- brzo mislis, zakljucivas, malo si vise ne strpljiva, imas ostar jezik, al znas bit pazljiva, kristalno cisto se izrazavas..
sunce konjukcija venera, - sarmatna si , umijes da zanes lako muskarce i sve oko sebe, mislim da si dosta nasmjesena, volis bit u formi, uvijek si u pokretu. Mislim da volis biti obozavana i osobom skojom si u vezi zelis  biti broj jedan. Vazna ti je paznja. Svima do znanja dajes sto zelis od nekog, samosvjesna.
« Poslednja izmena: 05. Feb 2007, 04:22:12 od ljepota-noci »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Živi kako možeš, kad ne možeš onako kako hoćeš.

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 91
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Meni je Mars u vodoliji u 4. kući u konjukciji sa Jupiterom, sekstilu sa Venerom i Neptunom i u trigonu sa Plutonom i ASC-om, a Sunce u Ovnu u 7. kući u konjukciji sa Venerom sekstilu sa Jupiterom i Saturnom, trigonu sa Neptunom i u opoziciji sa Uranom, Plutonom i ASC-om.  Smile
IP sačuvana
social share
To je to
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 273
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a treba ti i 7 kuca..i stupnjevi
moze bit da volis muskarce koji imaju novce, tajnoviti, koji se drze u formi, lijepe muskarce volis. Strasveni da su i da te tretiraju kao njihovo vlasnistvo, ipak da su slobodni kao ptica, razgovoljivi, visokonaucni, mozda koji dolazi iz inozemstva....i volis da se krecu , ne da lijencarei, zelis bit tretirana kao princeza.
mars konjukcija merkur- brzo mislis, zakljucivas, malo si vise ne strpljiva, imas ostar jezik, al znas bit pazljiva, kristalno cisto se izrazavas..
sunce konjukcija venera, - sarmatna si , umijes da zanes lako muskarce i sve oko sebe, mislim da si dosta nasmjesena, volis bit u formi, uvijek si u pokretu. Mislim da volis biti obozavana i osobom skojom si u vezi zelis biti broj jedan. Vazna ti je paznja. Svima do znanja dajes sto zelis od nekog, samosvjesna.

Draga... svaka cast
 Smile

Elem, 7 kuca pocinje na 12 syepenu Ovna. U njoj je samo Chiron na 20 stepenu.
Mars je na 17 stepenu Skorpije, a Sunce na 0 stepena Strelca.
Nazalost, meni ova simbolika stepena nikada nije bila do kraja jasna  Smile
IP sačuvana
social share
Kazi mi... kada bih te zgrabio i poljubio u u stopalo, da li bi posle toga uvek pomalo hramala, u strahu da mi poljubac ne zgazis?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 

Nazalost, meni ova simbolika stepena nikada nije bila do kraja jasna Smile

Kako ti stepeni nisu jasni...pochnesh od prvog,simolizuje I kucu,znachi Ovna,pa tako dalje do 12.koji simbolizuje Ribe,jer Riba simbolizuje prirodnu 12.kuci.Dalje,13 st je stepen Blizanca i redom do 24,koji je ponovo stepen Riba...
Znachi svaki stepen simbolizuje odgovarajuci znak,a imash posebno autore koji pishu o pojedinim stepenima,o njihovim osobinama(do kojeg su iskustva stigli analiziranjem mnogobrojnih natala).
Npr,tvoj Mars je na 17 st Škorpije,a to je stepen Lava,pa on ipak malo voli da se šepuri,da privlači pažnju...

Imas malo o stepenima ovjde na astroforumu

http://forum.burek.com/index.php/topic,127928.0.html

E sad ,pogledash da li imash neku planetu ili vrh neke kuce u konjukciji sa nekim od ovih izdvojenih stepeni i dalje ce ti pricha biti jasna.Losh stepen u konjukciji sa nekom plantom loshe djeluje,dobar ,dobro ... Smile
« Poslednja izmena: 07. Feb 2007, 02:19:36 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Samsung versus
meni je mars u 1 u vagi na 1 st.vladar 8,trigon jupiter u vodoliji na 8 st iz 5kuce,sekstil saturn i merkur na 27 skorpije 3 kuca
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7

Draga... svaka cast
 Smile

Elem, 7 kuca pocinje na 12 syepenu Ovna. U njoj je samo Chiron na 20 stepenu.
Mars je na 17 stepenu Skorpije, a Sunce na 0 stepena Strelca.
Nazalost, meni ova simbolika stepena nikada nije bila do kraja jasna Smile
ma lako za stupnjeve, isti su ko znakovi sami jer su zapravo znakovi
jer imas recimo 1 je znak ovna 2 znak bika itd
znaci ides do 12 znakova isto znacenje pa se kombinira
7 kuca stepena ovna bi mogla reci da volis imat glavnu rijec sa partnerom, da ti odredjivas, al isto volis da ti je partner uvijek u pokretu, energican, da prica, da je njezan, visok, da je mastovit, obiteljski tip..
ipak zbog chirona tamo, mozda al kazem samo mozda neuspijevas izdrzat u vezama il nisu uvijek ispale kako treba. pak mozda dajes savjete drugima sto su u vezi a dok tvoja veza sa partnerom nije bas u najboljoj situaciji.
Mars u skorpionu stupnja lava, rekal bi da se uvijek boris za ono do ceg ti je stalo, rijetko kad odustajes, uvijek imas viska energije ne znajuci uvijek gdje da ju  ispoljis, a moze bit isto da  volis bit tajnovita, i volis tajnovite muskarce, koji znaju sto zele, koji su uvijek nasmijani, veseli. Isto tako koji su velikodusni, imaju veliko drustvo, cini da se da volis popularne decke? I osobe na koje se mozes oslonit, koje su strastvene, da se oblace dobro, vazno ti je da ti je momak lijep, gledas izgled.
nulti stepen je ovnov.. rekla bi da si dosta energicna i mislim da uzivas stalno negdje hodat pokretat se. Iskrena, direktna, uvijek vesela, uzivas sa veselim ljudima biit, volis ponekad biit u sredistu pozoronosti.. volis da te se zapamti i primjeti.
« Poslednja izmena: 09. Feb 2007, 00:26:01 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mars u Vagi u 8 kuci, cesto kazem da ja privlacim muskarce koji su u vezi, koji su psihici ili kurvari. i najcesce jeste tako. Mars konjukcija Venera i Pluton, opet sve u Vagi, volim da su lijepi i da iz njih zraci nesto sto nije vidljivo a sto osjetim kao privlacno. Mars kvadrat Mjesec, nekako me muskarci ne ispunjavaju emotivno. nikako da nadjem onog koji ce dati dubinu vezi. nije sve samo tjelesno. i da mislim da me se muskarci plase. oni divno pricaju, sarmiraju, ali kad treba da se bace u akciju, takvi su slabici zaboga. valjda ova Vaga uprska stvar.
sunce u Lavu. ja hocu covjeka lavovskog srca, sarmera, onog koji je dzentlmen, koji ce i u javnosti da mi iskazuje ljubav, koji zna lijepo da prica,da ima smisla za humor, Sunce konjukcija Merkur, koji ima svoje stavove, koji je uporan i istrajan u svom, valjda konjukcija sa SAturnom, koji vodi racuna o svom izgledu, koji voli i umjetnost, trigon sa Neptunom, koji opet ima dozu otkacenosti i koji ce znati da me iznenadi na pravi nacin pravim stvarima, kvadrat sa Uranom.
eto tako bih ja to svoje protumacila. a nekad majke mi nemam pojma sta hocu Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 273
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Draga... svaka cast
 Smile

Elem, 7 kuca pocinje na 12 syepenu Ovna. U njoj je samo Chiron na 20 stepenu.
Mars je na 17 stepenu Skorpije, a Sunce na 0 stepena Strelca.
Nazalost, meni ova simbolika stepena nikada nije bila do kraja jasna Smile

Mogu ti reci da sam impresionirana (pri cemu znas, sama si rekla da sam ikrena Smiley )
Jedino ne volim popularne i lepe muskarce. Dapace, od takvih se sklanjam. Moj muskarac (idealan) je ruznjikav, velikog orlovskog nosa, sputenih vedja, jake vilice i koscat, pomalo mracan. Neka kombinacija Plutonovskog i Saturnovskog, valjda. Kazem ruznjikav, jer se nikada drugim zenama ne dopadaju, makar ne kao meni.
« Poslednja izmena: 09. Feb 2007, 00:27:41 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Kazi mi... kada bih te zgrabio i poljubio u u stopalo, da li bi posle toga uvek pomalo hramala, u strahu da mi poljubac ne zgazis?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
moze bit razlog od osjecaj gubitka, al to zavisi od mjeseca  Smile
ne brini  i lijepi muskarci su ok Smile nemoraju biti popularni... ima dosta nacina da budu popularni al da ne budu zenskari. mozda u poslu il slicno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
Moze li neko da kaze nesto za mene....
Mars u blizancimau 10 kuci (konjukcija sa mC), Sunce u Raku u 11 kuci. Sunce sextil Mars.
Do sada sam uzasno nezadovoljna , na kraju sam uvek sa slabijim muskarcima od sebe ...Zasto?
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.