Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 696
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ManUtd - Manchester United  (Pročitano 179148 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Aleks Ferguson se izvukao iz prošlosti, gde ga je pre samo nekoliko dana smestio Žoze Murinjo, da bi sa klupe predvodio Mančester junajted u pobedi nad Čelsijem (1:0). Portugalac je pred derbi Premijer lige rekao da je Ferguson „najbolji trener u istoriji“, ali da bi trebalo tamo da i ostane.

- Sve su to sra.. - rekao je vremešni Škot direktno u kameru posle čega ga je komentator upozorio da pazi šta govori jer intervjuu gledaju i deca.

Fergi je u meču sa Čelsijem proslavio i 19 godina od dolaska u Mančester junajted.

- Da li osećam pritisak? Kakva su vam to pitanja? Pobedili smo „nepobedivi“ Čelsi. Nije vam dosta? Srušili smo jedan mit i sada idemo dalje, ka vrhu Premijer lige i Evrope - dodao je Ferguson, koji će 31. decembra napuniti 64 godine.

Mančester junajted je na „Old Trafordu“ zaustavio niz londonskog kluba od 39 mečeva bez poraza u Engleskoj. Zanimljivo je da je prošle sezone i Arsenal stigao u Mančester sa 49 uzastopnih utakmica bez neuspeha, ali su se Van Nistelroj i Runi pobrinuli za kraj serije. Arsenal posle tog poraza više nije bio isti.

- Mi nismo Arsenal. Moral fudbalera Mančester junajteda je porastao, ali nedovoljno da postanu prvaci Engleske. Danas smo pokazali da je Čelsi jedini i pravi šampion. Na kraju, mislim da je rezultat nerealan. Bili smo bolji - poručio je Žoze Murinjo.

Prošle sezone, posle 12. kola, Čelsi je imao ukupno 29 bodova (devet pobeda, dva remija, jedan poraz), dok je Mančester sakupio 11 manje. Danas je situacija gotovo identična - 31:21 za klub Romana Abramoviča.

- I, šta je bilo na kraju prošle sezone? Arsenalu smo pobegli 12 bodova, Mančesteru 18, a Liverpulu tačno 37! Sada smo u još boljoj situaciji da titulu osvojimo sa 100 ili više bodova. Jedan poraz nas nije uzdrmao i čestitao bih svojim momcima na dobroj igri - dodao je Murinjo.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Mlada zvijezda Manchester Uniteda oko koje se još ne tako davno vodila velika borba između većih engleskih klubova u namjeri da ga odvedu iz Evertona. Wayne Rooney je tada prihvatio ponudu Manchester Uniteda i sada je trenutno jedan od najboljih Unitedovih igrača. Izgleda da se u Unitedu i osjeća dobro, te nema nemjeru tako brzo otići, jer želi postati jedna od legendi tog kluba…







Igrač koji je zablistao na Europskom prvesntvu 2004. godine vjeruje kako Manchester United ima sasvim izgledne šanse da ove sezone postane prvak. U filmu koji je Rooney snimio pod nazivom “Moja prva godina u Manchester Unitedu” izjavio je kako je Manchester sposoban poremetiti planove Mourinhu i Romanu Abramoviču, koji su na svom kalendaru ove godine već upisali Premier ligu kao osvojenu.

“Ako je ijedan klub sposoban prestići Chelsea, onda je to Manchester United. Nema sumnje, Chelsea je napravio fantastičan start ove sezone, ali mi vjerujemo kako će do kraja sezone ispustiti još dosta bodova, što će nam dati priliku da se probijemo do prvog mjesta. Premier liga je ove sezone naš primarni cilj, klub naše veličine mora osvajati trofeje i mi imamo dovoljno dobru momčad da to i učinimo”, kazao je Rooney u svom filmu.

Rooney je priznao kako želi postati jednim od legendarnih igrača Manchester Uniteda. “Za 30 godina želim pogledati na plakat u klubu i vidjeti sebe kako sam osvajao trofeje Premier lige i Lige prvaka sa svojim suigračima.”

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
Fudbaler Juventusa, Patrik Vijera, "poručio" je treneru Mančester Junajteda, Ser Aleksu Fergusonu kako bi upravo on bio idealna zamena za Roja Kina. Vijera otkriva da je i pre hteo da dođe u Mančester, ali da zbog velikog rivaliteta nije mogao da to učini direktno iz Arsenala.

29-godišnji vezni igrač Juventusa veruje kako bi upravo on bio najbolja moguća zamena za veterana Roja Kina. Ferguson već prati nekoliko igrača za koje veruje da bi mogli da zamene Kina, ali do sada Vijera nije bio među njima.

"Nikada ne znate što može da se dogodi u sledećih nekoliko godina. Ovog leta potpisao sam ugovor sa Juventusom, ali nikad se ne zna kako situacija može da se razvije i želim da imam 'otvorena vrata' u još nekim klubovima. Kao igrač, uvek tražite najbolje, a Mančester Junajted je najbolji klub u Engleskoj", rekao je Vijera.

Vieira je otkrio kako je i ranije hteo da dođe u Mančester, ali ovog leta se ipak odlučio za dolazak u Juventus, jer prelazak iz Arsenala u Mančester bi teško bio ostvariv, s obzirom na rivalitet klubova.

Vest o mogućem dolasku Patrika Vijere u MU sigurno neće obradovati najboljeg  napadača kluba, Holanđanina Ruda van Nistelroja. Vijera je u autobiografiji koju je objavio pre nekoliko dana Nistelroja prozvao "kradljivcem, kukavicom i kurvinim sinom".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
Igrač Sent Etjena Didije Zakora nalazi se na meti dva Premijerligaša. Mančester Junjted u ovom 24-ogodišnjaku vidi zamenu za Roja Kina a nedavno se u trku uključio i Arsenal. Zakora je postigao dogovor sa Sent Etjenom da ostane još ove sezone i da na leto može da potraži novi klub.

Njegova vrednost procenjena je na 10 miliona evra s tim da cena može i da poraste u zavisnosti od nastupa za Obalu slonovače na Mundijalu. Letos se i Čelsi interesovao za njega dok na "Stemford Bridž" nisu konačno uspeli da dovedu Mikaela Esjena iz Liona.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
Posle 12 godina provedenih na Old Trafordu, reprezentativac Republike Irske Roj Kin napustio je Mančester Junajted. Kako je saopštio portparol kluba, Kin i Mančester su sporazumno raskinuli ugovor, što znači da 34-godišnji fudbaler odmah može da predje u drugi klub.

Odlazak sa "Old Traforda" dogodio se samo dve nedelje posle intervjua u kome je Irac žestoko optužio nekoliko saigrača da ne igraju na nivou kluba za koji nastupaju. Pored učinka na terenu, Kin je smatran i “desnom rukom” menadžera Aleksa Fergusona za atmosferu i disciplinu u svlačionici:

”Žao mi je što napuštam veliki klub i što prekidam saradnju sa sjajnim menadžerom, ali mislim da je pravo vreme da krenem dalje” rekao je Kin u pisanom saopštenju.

Kin je u Mančester Junajted došao 1993.godine a sa klubom je izmedju ostalog u tom periodu osvojio 7 šampionskih titula i Ligu šampiona.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo produžio je ugovor sa Mančester junajtedom za dve godine, do 2010. godine.

Kristijano Ronlado ima 20 godina, a pre dve sezone došao je u Mančester iz lisabonskog Sportinga za 12 miliona funti. Uklopio se u tim i sada je redovan u napadu Junajteda.

Menadžer kluba Aleks Ferguson, koji je radio na novom ugovoru šest meseci, izjavio je da taj dogovor pokazuje da klub veruje u mlade fudbalere. "Ronaldo će se razviti u fantastičnog fudbalera".

Kristijano Ronaldo je izrazio zadovoljstvo što je dogovor stavljen i na papir. "To je važno za napredak moje karijere, a ja želim da budem sastavni deo tim koji osvaja trofeje".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
KEANE'S OLD TRAFFORD CAREER

1993: Joins Man Utd for a then British record transfer fee of £3.75m
1994: Helps United win league and FA Cup Double
1996: Wins second league and FA Cup Double
1997: Helps United retain league title
1999: Captains United during treble-winning season but misses out on European Cup final win through suspension
2000: Leads Utd to another league title
2003: Leads United to their eighth Premier League title
2004: Lifts fourth FA Cup title in win over Millwall, setting a record with his sixth appearance in Final
2005: Leaves Utd by mutual consent

--------------------------------------------------------------------------------

Total appearances: 479
Total goals: 51
League appearances: 326
League goals: 33

--------------------------------------------------------------------------------
Honours:

Premiership: 1994, 1996, 1997, 1999, 2000, 2001, 2003
FA Cup: 1994, 1996, 1999, 2004
Champions League: 1999
Intercontinental Cup: 1999
PFA Player of the Year: 2000
Football Writers' Player of the Year: 2000

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

_41036944_charlton.jpg
(25.24 KB, 416x300)
_41033758_scarf-pa416.jpg
(32.79 KB, 416x300)
_41033786_injury-getty300.jpg
(31.34 KB, 300x300)
« Poslednja izmena: 19. Nov 2005, 23:38:59 od kokota »
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
Bivši trener dortmundske Borussie i minhenskog Bayerna, Ottmar Hitzfeld u razgovoru za njemački Die Zeit, otkrio je da je dobio ponudu da nasljedi Sir Alexa Fergusona na klupi Manchester Uniteda...

Sam Hitzfeld izrazio je spremnost na povratak nogometu nakon 18 mjesečne pauze. "Želim se vratiti nogometu, sljedeće ljeto bi bilo pravo vrijeme za to. U siječnju ću proslaviti 57 godina i ne mogu se zamisliti u mirovini u tim godinama. Ponovno sam spreman za rad", izjavio je Hitzfeld.

Kao jedan od razloga mogućeg preuzimanja Manchesterove klupe, Hitzfeld je naveo potporu svoje supruge Beatrix koja je spremna na odlazak u Englesku. "Moja žena bi otišla zajedno sa mnom u Manchester a ja sam spreman za novi izazov".

Priznao je i kako je u međuvremenu imao ponude brojnih klubova, uključujući i Milana. "U prošlosti sam imao razne ponude, jednu iz Milana ali ne vidim se kao trenera u Italiji."

Hitzfeld, koji je između ostalog osvojio Ligu prvaka i s Borussiom i s Bayernom, naglasio je važnost znanja stranih jezika. "Važno je znati jezik kad si trener u stranoj zemlji jer u suprotnom neki te ljudi ne shvaćaju ozbiljno", izjavio je Hitzfeld, koji uspješno svladava sate engleskog i talijanskog.

Posljednja u nizu ponuda koju je Hitzfeld odbio bila je ona predsjednika Heartsa, bogatog Romanova da preuzme klupu tog škotskog premierligaša.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
wall

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

alex1.jpg
(116.81 KB, 800x600)
alex2.jpg
(81.3 KB, 800x600)
BarcWall2.jpg
(92.55 KB, 800x600)
flamesteam.jpg
(129.48 KB, 800x600)
manchesterunited1800.jpg
(73.93 KB, 800x600)
munich58.jpg
(72.93 KB, 800x600)
teamwhite.jpg
(119.86 KB, 800x600)
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
Nakon što su novi vlasnici Mančester Junajteda, američki bogataš Malkom Glejzer i njegovi sinovi koji su u upravi slavnog kluba, podržali Ser Aleksa Fergusona u nameri da "raskrsti" sa dugogodišnjim kapitenom Rojom Kinom, oglasio se i jedan od najboljih fudbalera koji je igrao za ovaj klub, Erik Kantona.

- Mislim da taj Glejzer uopšte ne razume ovaj sport. On je ništa naspram veličine kluba u kom je. Volim taj tim, ali ne volim njega na čelu uprave. Mančester Junajted nije kao Čelsi i Roman Abramovič, jer Mančesteru ne treba da zavisi od jednog čoveka, pošto je sam klub jači od bilo koga na svetu. Da mi Glejzerovi sada ponude 100 miliona € da budem menadžer ne bih prihvatio tu ponudu, rekao je Kantona
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 696
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.132 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.