Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 696
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ManUtd - Manchester United  (Pročitano 179104 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Srbin u Mančester Junajtedu?

Ako je verovati pojedinim sredstvima javnog informisanja, standardni član fudbalske reprezentacije Srbije i Crne Gore mogao bi ove zime da promeni klub za koji nastupa prelaskom u slavni Mančester Junajted.

Naime, kako javlja "Sovjetskij sport", na adresu moskovskog Spartaka stiglo je pismo sa "Old Traforda" o želji da dva kluba započnu pregovore o transferu Nemanje Vidića u redove zvanično najpopularnijeg tima na planeti.

Isti izvor navodi da je uprava Spartaka već poslala odgovor u kome se navode svi uslovi koje su Moskovljani utvrdili kao neophodne ne bi li počela i sama priča o odlasku našeg reprezentativca iz tima koji je vice-šampion Rusije.

- Veoma je moguće da pregovori uskoro počnu. Sa svim pretendentima na transfer Vidića ćemo razgovorati, naravno ako su oni spremni da pozitivno odgovore na naše zahteve, rekao je za "Sovjetskij sport" generalni direktor Spartaka, Sergej Šavlo.

IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
Bravo, zasluzio je da igra u tako velikom klubu.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Apple iPhone 3Gs
Benfika traži kaznu za Ronalda

Portugalska Benfika žalila se u petak Evropskoj fudbalskoj uniji (UEFA) zbog, kako je navela, nepristojnih gestova koje je igrač Mančester junajteda Kristijano Ronaldo upućivao publici tokom meča ove dve ekipe.

Portparol kluba Karloš Garsija rekao je da je Ronaldo "pokazao nedostatak poštovanja prema navijačima Benfike" u meču Lige šampiona u sredu.

Predstavnik portugalskog kluba naveo je da je Ronaldo rukom pokazivao uvredljive gestove i pljuvao prema publici, kada je u 67. minutu izlazio sa terena da bi zamenio Dži-Sung Park.

Garsija je rekao da su televizijske kamere snimile incident, a portugalske novine objavile su fotografije Ronalda kako šakom grubo gestikuliše.

Ronaldo je portugalski internacionalac, koji je u zemlji igrao za gradskog rivala Benfike, Sporting iz Lisabona. Publika na stadionu
glasno mu je zviždala svaki put kada je igrač imao kontakt sa loptom.

Benfika je pobedila sa 2:1 i prošla u osminu finala, dok je engleski klub tako eliminisan iz takmičenja.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Saigrači besni na K. Ronalda

Igrači Mančester junajteda ponovo su pobesneli zbog ponašanja Kristijana Ronalda na i posle prošlonedeljne utakmice Lige šampiona u kojoj je engleski klub ispao iz evrokupova. Rajan Gigs je bio besan kada je zamenjen na gostovanju u Lisabonu, a na izlasku sa terena rekao je pomoćnom treneru Keirošu:

“Dobro, hajde zamenili ste mene…ali šta je sa njim.” pitao je najstariji igrač ekipe upirući prstom na Kristijana Ronalda. 

I drugi igrači su popričali sa Ronaldom posle poraza od 1-2 protiv Benfike. Portugalac se poigravao, neozbiljno ponašao na terenu a čak je i žonglirao…svi njegovi trikovi nisu davali efekta jer nije ništa korisno uradio. Na kraju utakmice je pokazao srednji prst portugalskoj publici koja mu je zviždala tokom čitavog meča. UEFA će ga kazniti zbog takvog gesta. 

Njegov zemljak Keiroš je bio zaštitnički naklonjen prema 20-ogodišnjem fudbaleru. 

« Svi smo saglasni da Ronaldo nije odigrao jednu od svojih najboljih utakmica. On je veoma mlad igrač koji je trpeo pritisak svojih zemljaka sa tribina u napetom meču. Ovo će za njega biti veliko iskustvo koje će ga učiniti jačim sledeći put. »

Mnogim fudbalerima "crvenih" je već dosta tog « sledećeg puta ». Rud Van Nistelroj je na temu Ronaldovog ponašanja pričao sa njim, Alan Smit ga je verbalno napao u svlačionici a i Gari Nevil se izdrao na njega na jednom meču.

Medjutim, Keiroš i Ferguson ovog fudbalera smatraju važnim delom ekipe koji bi trebalo da bude velika budućnost kluba.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Park je zasluzio mesto na kome igra umesto Kristijana. Ronaldo je igrac za see kao da igra za publiku a ne za svoj tim.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Bivši učenik osnovne škole

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2344
Zastava Budimpešta
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia 6610
Pa gdje Vidic da ode u klub koji je trenutno u fazi raspada... Ocigledno je neka velika kinta kapnula...
E nemanja, nemanja
IP sačuvana
social share
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Ja sam prochitao danas u Novostima da je potpisao predugovor sa Fiorentinom Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Viteška odluka ser Aleksa
Menadžer Mančester junajteda odbija mogućnost odlaska iz kluba i veruje da i posle 19 godina provedenih na kormilu ima još dosta toga da uradi na Old Trafordu

Menadžer Mančester junajteda ser Aleks Ferguson odbacio je spekulacije medija oko njegovog odlaska sa Old Traforda. Govorkanja vezana za napuštanje klupe "crvenih đavola", na kojoj je proveo više od 19 godina, čuju se već nekoliko sezona, ali su postala glasnija posle ispadanja iz Lige šampiona. Najniža tačka do koje je stigao Junajted od kada ga vodi Ferguson bila je, po njegovim rečima, istovremeno i veliko otrežnjenje.

- Kada vas neko opali preko zuba, vi se ili srušite i više se ne dižete, ili pokušate da uzvratite. Uprkos tome što ljudi stalno pričaju kako je moje vreme na klupi Mančestera završeno, ja sam odlučio da nastavim započeto. Neće biti lako jer je Premijer liga postala mnogo jača nego u vreme kada sam ja došao. Pri tom ne mislim samo na Čelsi iz poslednje dve sezone - svi timovi u ligi stalno podižu nivo igre - kaže Škot.

Ferguson je vrlo optimističan u pogledu rezultata koje očekuje u 2006. godini i smatra da će klub već posle praznika napraviti veliki zaokret na bolje. Nekoliko igrača je na putu povratka u tim posle dužeg odsustva zbog povreda. Postoji čak i mogućnost povratka norveškog internacionalca Olea Gunara Solskjera, koji nije igrao od finala FA kupa 2004. godine protiv Milvola. Menadžer Junajteda se pribojava da dobar zdravstveni bilten fudbalera možda neće dugo trajati zbog zgusnutog rasporeda oko Božića i Nove godine. Ser Aleks je veliki zagovornik klasične zimske pauze, koja je na snazi u većem delu Evrope, ali ne veruje da će tako nešto uskoro da zaživi na Ostrvu.
Nije gotovo

Ferguson veruje da trka za titulu prvaka još nije završena i da nada za Mančester još postoji iako Čelsi ima devet bodova prednosti.
- Znam da mnogi misle da je Čelsi već osvojio Premijer ligu i da ga niko ne može ugroziti, ali to mišljenje se zasniva na pretpostavci da oni do kraja neće izgubiti nijedan bod. Njihovi rezultati u poslednjih godinu i po jesu jak argument za te tvrdnje, ali mi ćemo igrati do kraja i pokušati da iskoristimo svaki njihov eventualni kiks.

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Don Fabio umesto sera
Kapelo najavio senzacionalnu mogućnost da već od sledećeg leta preuzme kormilo Mančester junajteda

Trener Juventusa Fabio Kapelo najavio je senzacionalnu mogućnost da već od sledećeg leta preuzme kormilo Mančester junajteda iz ruku ser Aleksa Fergusona. Bivši trener Rome, Reala i Milana prošle sezone je predvodio "staru damu" u osvajanju 28. titule prvaka Italije, a na dobrom je putu da je sledećeg leta i odbrani, pošto ima osam bodova prednosti ispred drugoplasiranog Intera. Uz to, bjankoneri odlično guraju i u Ligi šampiona, gde su ostvarili plasman u osminu finala.

- Stalno se ponavljaju te glasine o mom prelasku u Mančester ili Real Madrid. U ovom trenutku ja želim da s Juventusom završim započeto, da osvojim skudeto i Ligu šampiona. Mislim da smo veoma ozbiljni kandidati da to i postignemo. Ipak, ne želim da odbacim priliku da radim u Engleskoj, ako se okolnosti pravilno poklope - rekao je Kapelo, i dodao:

- Premijer liga je vrlo atraktivno takmičenje i ja bih voleo da dokažem da mogu da budem jednako uspešan tamo kao što sam bio u Italiji i Španiji. Postati trener Mančester junajteda, to bi bilo ostvarenje sna. Ali Junajted već ima odličnog trenera. Ser Aleks zaslužuje moje maksimalno poštovanje.

Don Fabija analitičari smatraju jednim od retkih stručnjaka koji su dovoljno profilisani da preuzmu dužnost na Old Trafordu, u trenutku kada renomirani Škot odluči da se povuče, ali on priznaje da do sada još niko iz Mančester junajteda nije stupio u kontakt s njim, u vezi sa eventualnim prelaskom na "teatar snova".
Ponuda ponudu stiže

Proteklih nedelja mnogo se pisalo i pričalo o Kapelovom povratku u bivši klub Real Madrid. Italijan je u "kraljevskom klubu" proveo samo jednu sezonu u kojoj je osvojio titulu prvaka Španije. Generalni direktor Juventusa Lučijano Mođi je oštro demantovao takve glasine i otkrio da je trofejnom stručnjaku ponudio produženje ugovora do 2009. godine. Ukoliko prihvati ponudu, Kapelo će zarađivati četiri miliona evra po sezoni.
O. Mrkić

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
I Evra u Mančester junajtedu

Pravo iz Monaka na Old Traford stiže novo pojačanje Mančester junajteda, Francuz Patris Evra, najavio je menadžer kluba Aleks Ferguson. Vrednost transfera iznosi 5.5 miliona funti. 

Evra bi trebalo u ponedeljak da obavi medicinske preglede i odmah nakon toga da se pridruži ekipi. Kako je rekao Ferguson, Evra je na meti Mančester junajteda još od septembra, kada je ozbiljno povređen, Gabrijel Hajnce. Za Evru je bio zainteresovan i milanski Inter, ali je ponudu njegovih čelnika od 3.5 miliona funti, Monako glatko odbio.

Posle Nemanje Vidića, Francuz je drugo pojačanje Mančester junajteda u zimskom prelaznom roku.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 696
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.