Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:43:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Manjak samopouzdanja, konflikti.  (Pročitano 11447 puta)
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung Galaxy S Advance
Orf, ovo sam pre ocekivao kao savet aero-kikck-boxing lika (imao svoju temu o tome - predmet teme je bio nosenje utoke), ti mi delujes nekako vise kao fin i ugladjen kafanski gospodin  Smile

Za autora: Mozda ce ovo zvucati kao nepostovanje o kom upravo pricas ali - nije problem u tvojoj faci, vec blizu ali malo dublje - u tvojoj glavi...

Nije resenje "odjebati" sve zivo i ziveti prkosno u "inat" drugima... na kraju ces shvatiti da teras inat samom sebi... a to je upravo ono sto ne zelis koliko sam te ja skapirao - jer ces time samo da budes los bez cilja a opet (malo kontradiktorno) to ti nije cilj... (sudeci po svim onim pazljivim analizama svih postupaka kakav ces biti u ocima ostalih)

I da, nekako mu dodjes stvarno pun kontradiktornosti... da ga bas... kako to da si se od "baby-face-a" naglo pretvorio u "scarface-a" po razmisljanju...

P.S. Ne dirajte Djoleta...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Orf, ovo sam pre ocekivao kao savet aero-kikck-boxing lika (imao svoju temu o tome - predmet teme je bio nosenje utoke), ti mi delujes nekako vise kao fin i ugladjen kafanski gospodin

samo sam mu ironicno nabacivao da treba da ima stav i da ga niko nece dirati makar mu niko u lice nece reci bilo sta omalovazavajuce a sta misevi pricaju iza ledja to je njihov problem Smile

Inace jedan od najjacih likova u niksicu(sto ce reci i u CG) ima taj bejbi fejs ali nema problem sa tim da ga neko omalovazava Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla
ebes takav zivot stresan ,kad postanes ludi psihopata koji ima da tripuju od svega. ako ga ponesem sa sobom jednom cu ga y afekty i upotrebiti.drustvo u kojem zivimo postalo je takvo.bolesno.mogu samo da kao sto je neko rekao  da radim na kamenim bicepsima, promenim izgled da  bi se osecao sigurnijim,da ne privlacim  majmune samo zato sto sam lepsi od njih ali to ne resava problem .problem je vise mentalne kontrole,straha, koja je kod mene presla granicu tolerancije.ne mogu da vodim privatne ratove.ali svaka budala koja provocira radi to iz svog sopstvenog straha." na svu srecu trudim se da  kontrolisem moja osecanja. ok, pustis budale mozda si ispao pametniji od bitange .gledao sam ljude koji su dobijali i samare od ponekih opasnih likova pa se nisu pomerili. bolje to nego da te ubije od batina. ja sam postavio ovu temu jer osecam da me to sputava u mom obicnom zivotu da napredujem,zivim,radim,imam porodicu ,da planiram,budem srecniji itd. mozda bas u tome grmu lezi zec, uspeti i uraditi nesto za sebe,imati nesto svoje,gde kazes ovo je moje,ebi se nemas pravo na moje!idi nadji sebi devojku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla
emptyclip...osecaj da me uznemiravaju,da me jebu kao coveka da izvines.osecas se bedno, sramota me pred drugima. kad postanes "bad" ili scarface moras da znas da ce te ljudi prezirati sto je normalno. ja takve ljude prezirem ,gade mi se samo sto nasa okolina uvek trazi zrtvu u nkom drugom "strancu" da ga optuzi da je on krivac,nikad nece reci za komsijinog prepotentnog sina eno ga  onaj dripac.to  je ta razlicitost delujes ljudima kao stranac pa i svojoj zemlji i kao takvog te tretiraju, ne zele da te upoznaju bolje kao coveka, sve je postalo nasilje. sigurno sam utripovao ali zamolio bih vas da mi napisete u cemu ja to gresim u sebi samom, kakvi su to stavovi ko je treba da zauzmem ,pojasnite hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla
ebes takav zivot stresan ,kad postanes ludi psihopata koji ima da tripuju od svega. ako ga ponesem sa sobom jednom cu ga y afekty i upotrebiti.drustvo u kojem zivimo postalo je takvo.bolesno.mogu samo da kao sto je neko rekao  da radim na kamenim bicepsima, promenim izgled da  bi se osecao sigurnijim,da ne privlacim  majmune samo zato sto sam lepsi od njih ali to ne resava problem .problem je vise mentalne kontrole,straha, koja je kod mene presla granicu tolerancije.ne mogu da vodim privatne ratove.ali svaka budala koja provocira radi to iz svog sopstvenog straha." na svu srecu trudim se da  kontrolisem moja osecanja. ok, pustis budale mozda si ispao pametniji od bitange .gledao sam ljude koji su dobijali i samare od ponekih opasnih likova pa se nisu pomerili. bolje to nego da te ubije od batina. ja sam postavio ovu temu jer osecam da me to sputava u mom obicnom zivotu da napredujem,zivim,radim,imam porodicu ,da planiram,budem srecniji itd. mozda bas u tome grmu lezi zec, uspeti i uraditi nesto za sebe,imati nesto svoje,gde kazes ovo je moje,ebi se nemas pravo na moje!idi nadji sebi devojku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla
dzobi...pojasni mi to  sa problemom u mojoj glavi,neka sam i utripovao nema veze ne interesujeme. zelim da znam sta tu ne funkcionise ,promenio bih to nesto
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Resenje za sve probleme...

mmmm.. moze i u glavi...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 36
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla
anea...izgleda da je resenje samo u treniranju neke borilacke vestine ili boksa,pa kad naletis na nekog ko se proserava ispraznis se malo da oseti kakva ti je desnica. trening pojacava samopouzdanje,moral. posvetis se tome kao hobiju zanimaciji ,nacinu zivota bez optercenosti da ce ti trebati u zivotu.nema nista bez snage, devojke se loze na sve te dzudiste,aikido borce  itd.  nacin zivota .....mrgec ,drasla sam osoba ko me pogleda bolje primetice ali mozda nekad delujem na osnovu komentara ljudi mnogo,mnogo mladje! kao u filmu bengamin button mumesto da starim ja se podmladjujem. salim se ,ipak starim. ..http://www.youtube.com/watch?v=ouhBPmoRiSc  ko nije video neka pogleda
« Poslednja izmena: 01. Mar 2010, 15:54:50 od demijanovdrug »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Nisi shvatio, ali nema veze.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
bejbifejs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:43:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.