Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Mamio" decu da se bave sportom  (Pročitano 9636 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 967
Zastava Београд
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 10.0.648.134
mob
Samsung 
Bas bih volela da vidim trenera nekog borilackog sporta koji se ubija od para.  Ako su se vec zakacili za njega onda bi mogli i vlasnike nocnih klubova i kafana da zajasu. Sta mene zabole gde nastupa Esad Plavi ili neka sojka koja kresti za evrice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.134
mob
Nokia 
ma jeste kao deca .....kurva - pa njen broj telefona da namestis  Smile

Aaaa  Smile
Izvin'te treneri imaju para,ili sasvim solidnu platu. Mi placamo 2000 dinara Bistricu skolu fudbala
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 967
Zastava Београд
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 10.0.648.134
mob
Samsung 
Fudbal i borilacki sportovi su dva razlicita sveta. Isto tu spada i tenis. U borilackim sportovima ne mozes da profitiras kao u popularnim sportovima.
Ne vidim da je moj trener karatea naneo neku stetu bilo kome time sto je zalepio plakate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.134
mob
Nokia 
E vidis ja mislim da je itekako naneo stetu i to svima onima koji se posteno reklamiraju. Koji placaju silne pare lokalnim radio stanicama i televizijama dok se,tamo neki,pametnjakovic nasao da besplatno profitira .
To ne biva - sto rece Sojic  Smile
Moj trener aikidoa itekako ima,sasvim dovoljno,za svoju porodicu. Zena ne radi i imaju malu bebu.Za njega se culo "preko 100 usta" sto je najbolja reklama.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 967
Zastava Београд
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 10.0.648.134
mob
Samsung 
Radio stanice lokalnog tipa ne naplacuju po sekundi nego po broju emitovanja reklame. Ja jos nisam cula da neki sport klub daje velike pare na reklamu. Skola je idealno mesto za reklamu tog tipa, a verovatno ga je prijavio neki skot koji od toga nema nista, sto bi rekli ni iz dzepa ni u dzep.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Aикидо Санџи? ... опа ... Значи драги има две опције ако се побуни ... вербално сатирање или летење по кући ...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80

Pa onda i ja da ocekujem neku kaznu Smile Smile

Ne, nisi prekrsio zakon za razliku od ovoga iz teksta


A bandera jeste?  Smile
Jos nisam cula da je neko platio kaznu sto je zalepio oglas na banderu. Evo ja prva nisam platila, pa ako neko zeli neka me prijavi.
Mesate skolu sa banderom ili ulicom. Nije isto kada nakacis plakat na banderu, radnju u kojoj imate dozvolu vlasnika za oglasavanje ili pak javnu povrsinu kao sto su one pecurke po gradu koje su predvidjene za to i nakaciti plakat na skolu. Skola je javna ustanova i  osim ako oglasna poruka sluzi zastiti opsteg interesa i interesa maloletnog lica i ako ne preporucuje određenog proizvodjaca proizvoda ili davaoca usluge, oglasu nema mesta u istoj. Lepiti plakat na banderi jos uvek nije krivicno delo, lepiti plakat koji se tice oglasavanja u skoli jeste

Promocija sporta ne mora da se radi tako. On moze npr da predstavi svoj sport tako sto plati oglas ili uradi prilog na TV-u, moze da demonstrira svoj sport po gradu na nekoj sportskoj manifestaciji tipa "Sportsko leto", pa mislim da moze i u dogovoru sa nekim iz skole da taj isti sport predstavi mladima iz skole u vidu demonstracije u sali za fizicko i to bi mu bila mnogo ucinkovitija solucija. Ono sto ne moze je da se oglasava preko skole. To mu je jednostavno zabranjeno
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.17
Bas bih volela da vidim trenera nekog borilackog sporta koji se ubija od para.  Ako su se vec zakacili za njega onda bi mogli i vlasnike nocnih klubova i kafana da zajasu. Sta mene zabole gde nastupa Esad Plavi ili neka sojka koja kresti za evrice.

Ako kace reklame po skolama, i njih  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 967
Zastava Београд
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 10.0.648.134
mob
Samsung 
Ma ubedili ste me. Reaguj drzavo, ne dozvoli da se sport na taj nacin promovise, jer ako deca pocnu da treniraju kome ce se jednog dana prodavati gudra.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.17
Sport na speedu ide nekako  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.