Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:56:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mali savet da se iskopam iz kanala.  (Pročitano 28305 puta)
07. Jun 2016, 05:59:24
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 35
Browser
Chrome 53.0.2756.0
Nisam vican patetisanju, ne zelim da me neko shvati pogresno, nisam u nekoj depresiji ali osecam se depresivno da tako kazem, 50/50.   Nov sam ovde, niko me ne zna, ni ja nikog ne znam, (al volim burek hehe) na zalost nemam kome da kazem ovo.   Ima tu xxx ljudi ali kapirate sta hocu da kazem.   ''Kad se poveris nekome, moze da mu bude i drago zbog tvojih problema'' Da predjem na stvar.   Uh.  

Upoznao sam davno jednu devojku, preko zajednickih prijatelja.   Devojka je u stvari klinka iliti dete.   Ja sam '92 godiste, a ona '99.   Nisam pedofil, nisam manijak, silovatelj ili sta god, ne osudjujte me odma hehe.   

Elem, upoznali smo se malo bolje na novogodisnjoj zurci, plakala je, kukala, popila je litar vina i nije prekidala o bivsem decku koji je spavao sa njom i sutnuo je, zapalio.  (Jeste, '99 godiste, znam) Njoj je trebala psihicka pomoc i podrska, a ja kao stariji i kao osoba koju svi poznaju kao dobrog savetodavca, usudim se da joj pomognem koliko god mogu.   Od januara pa sve do maja mi smo bili u kontaktu, toliko smo se dobro upoznali da smo se osecali kao da se znamo 100 godina, kao familija bukvalno.   Sta god da treba ja sam tu bio, bio sam uvek za nju slobodan, radim dva posla ali kad je trebalo njoj nesto, rame za plakanje, pomoc u bilo kakvom smislu, moj posao nestaje i ona postaje fokusna tacka moje paznje.  

Stvarno sam je zavoleo, gledao sam je kao sestricinu, ona je mene zavolela, stalno mi je govorila kako se sa mnom oseca sigurno i kako joj je drago sto me je upoznala i da sam joj kao ujka ili stariji brat.   Ali onda sve od jednom postaje horror film.   Sivilo je uslo u moj zivot tako nenadano i brzo da nisam imao dovoljno brze reflekse ni da odreagujem kako treba.   Posto ce ovo biti i ovako duga prica, skraticu neke delove.   (ako ovo iko bude citao u opste)

U roku od nedelju dana, mozda i jace, ja otkrivam kako njena najbolja drugarica kontrolise i kako bukvalno ona upravlja njenim zivotom.   One se poznaju 3 godine i njena drugarica, doticna T osoba je posesivna drugarica.   Onda saznajem da je A osoba (zvacemu nju A osoba) stalno prenosila osobi T, nase razgovore i pokazivala joj nasu chat istoriju sa fejsa i vajbera.  .  .  itd Sto je meni OK, klinke su obe, ja nemam sta da krijem, sve je crno na belo da sam stvarno tih par meseci bio nista drugo sem plemenit i dobar prijatelj / drug / savetodavac/.   Ono sto nisam znao je da je osoba A prenosila osobi T totalno druge stvari, ono sto smo pisali je pokazivala ali takodje je dodavala da me (citiram) MRZI, NE ZNA KAKO DA POBEGNE OD MENE, DA SE UDALJI OD MENE, DA JE JA MUCIM, DA SAM POKUSAO DA JE SILUJEM, DA NE MOZE DA ME SMISLI, ORGANSKI ME NE PODNOSI, i tako dalje i tako dalje.   Da, osoba kojoj sam toliko pomagao, eto kako mi vraca na kraju.   I ako je klinka, nisam ocekivao da je bila spremna na tako nesto.   Brutalna laz pa jos odozgo preterivanja.   Licemer i osoba koja sedi na dve stolice.   Prema meni je jedno lice a prema BFF je drugo lice.   Hm, zanimljivo.   

I sad, posto je sve te lazi ispricala svojoj BFF, logicki je da ce BFF da se zabrine za nju i da preduzme nesto.   Posto sam i nju poznavao al onako malo.   Ona me je pozvala i ispricala mi sve, rekla mi je da sam losa osoba i da A ne zeli da se druzi sa mnom niti da ostaje u kontaktu.  .  .  itd Takodje mi je rekla da ni ona ne zeli vise da se druzi sa mnom (a nije se ni druzila nesto, videli se 3 puta na zurkama max) Onda je ona prenela to isto nasim zajednickim prijateljima.   Kako ona kaze (A mi je otvorila oci o njemu, ne znate vi kakav je on) I to je kao lanac loseg glasa i prljavstine, pocelo da se siri kroz celo moje drustvo, tracevi su poceli da se sire, jedan brat me je napustio zbog toga, onda drugi brat,(koji je i inace sa njom sada u semi i kreshu se kao zecevi, a pored toga ja sam ih spojio da bi joj skrenuo misli sa bivseg koji ju je sutnuo, posto je burazer njena generacija.  .  .  itd) onda sestre, pa ceo jedan red drugara, drugarica.   I sve zbog jedne male balavice zbog koje nisam nocima spavao kako bi je tesio i pomogao u svakom smislu te reci.   A sad je sa mojim burazerom u shemi (mada kao nije znas ono) Svi su me napustili zbog nje, i na kraju i ona normalno.   Samo sto se nikad nije izjasnila zasto, a i kako ce kad je sve sama i izmislila.   Samo mi je napisala iz cista mira na fejsu da sam je ''napao jednom'' i da ne zeli da bude u kontaktu vise sa mnom.   Kada sam izasao iz shoka, krenuo sam da je pitam zasto, ali vec sam bio blokiran na svim drustvenim mrezama pa cak i na SMS-u.  

Pre nedelju dana sam dobio SMS poruku od nje (verovali ili ne) koja glasi ovako.  

''Zdravo, lose se osecam, pijem neka dva leka za depresiju ali mi ne pomazu, ne znam zasto se ovako osecam
aj me nazovi, zelim da pricamo, nedostajes mi.  ''

Dobrih dva sata sam bio u shoku opet.  .  .   Naravno, nisam joj nista odgovorio, niti nameravam, zao mi je samo sto i pored svega sto sam uradio za nju, ona ima tako nisko misljenje o meni, i usudjuje se da cak pomisli da cu posle svega sto je ona meni onako lepo servirala, da joj se javim.  

Izgubio sam sva osecanja prema njoj koja sam imao.   Ne mogu sada da zamislim da sam je gledao kao sestricinu i kao clanom porodice.  

Jedini problem koji sada imam je taj kanal.   Iz nekog razloga ne vidim svetlo na kraju tunela, unistila mi je zivot, po familiji i po kraju se prica da sam manijak, pedofil, silovatelj.   Pozelim u nekim trenutcima da i jesam, mislim da bi mi tada bilo lakse.   Ovako se cepam iznutra.   Ja ne pijem, ne pusim, kafu nikad.   Sokove ne pijem, ne drogiram se, sacuvaj boze.   Imao sam 120kg, pa sam smanjio i hranu, sad imam 87kg.   Imam svoje stavove, uverenja, izgradjen karakter, radim dva posla, sam sam svoj gazda, zaradjujem poprilicno dobro.   Imao sam sve sto sam hteo, zato sam i pomagao ljudima i delio savete, i ako je moj ljubavni zivot nikakav, a i ne razmisljam o tome vise, kasno mi je sa 24 godine da nesto zapocinjem i na tom polju.   Proso voz sto se kaze heheh.   

Ako mozete da mi date neki savet, kako da prevazidjem ovo, kako da se izborim sa tim sto me sada 70 posto ljudi, gleda drugim ocima.   Jos gore, kako da se izborim sa saznanjem da su njoj svi verovali vise nego meni, a mene poznaju preko 5,6 godina, neki i vise.  

Grize me savest sto su me napustili ljudi do kojih mi je stalo jako, a ja njima ocigledno nisam, ali na neki nacin ih i razumem.   Oni sada misle da sam ja neko drugi, plase se, ne zele da budu u drustvu silovatelja, psihopate.  .  .  itd Trudim se da iskontrolisem ovu situaciju koliko god mogu, ali mi ne uspeva.   Izvinite zbog ovoga, morao sam sa nekim da podelim, pa i ako je to neko koga nece biti briga za moje probleme.   U svakom slucaju, najjaci zagrljaj onom ko procita ovo do kraja.   Sve najbolje svima! 







IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 16.0
manje pricaj - vise kopaj  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 35
OS
Windows
Browser
Chrome 53.0.2756.0
Citat: bobaK_bl link=topic=647125. msg12125364#msg12125364 date=1465282069
manje pricaj - vise kopaj  :weirdface:

Jel si bar procitao nesto ili si samo video da sam ispisao roman pa duhovito iskomentarisao?  :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows
Browser
Chrome 50.0.2661.102
da li je ona maloletna?
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 35
OS
Windows
Browser
Chrome 53.0.2756.0
da li je ona maloletna?

Pise na pocetku da jeste. '99 godiste je. Zasto to pitas?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
Citat
Imao sam sve sto sam hteo, zato sam i pomagao ljudima i delio savete, i ako je moj ljubavni zivot nikakav, a i ne razmisljam o tome vise, kasno mi je sa 24 godine da nesto zapocinjem i na tom polju.   Proso voz sto se kaze heheh.   
Samo ti se cini da ti je prosao voz.

Savet je da se sklonis od tih klinki i vise nikad im ne odgovaras na poruke i pozive.
Izmisljaju gluposti, jer su zeljne paznje i ne razmisljaju o posledicama.
Mozda da ispricas sve roditeljima osobe A i uz to pomenes podnosenje tuzbe,
a onda neka je roditelji prevaspitaju.

Inace mi nije jasno kakvo ti je to drustvo, sestre, braca, koji te napustaju kolektivno
zbog jedne nezrele lazljive klinke. Zar nikog nema da stane na tvoju stranu?
Pricaj s ljudima o tome, reci istinu, nemoj da cutis. 
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows
Browser
Chrome 50.0.2661.102
da li je ona maloletna?

Pise na pocetku da jeste. '99 godiste je. Zasto to pitas?

ona maloletna a ti 7 godina stariji znaci da si ti u ofsajdu decko.
veeeelikom ofsajdu.
nema sta tu dalje da se cita i komentarise.
izadji iz ofsajda... Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
TI si debil  Smile

A i tvoja porodica i drugari sa tobom Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 50.0.2661.102
Naravoucenije: Ko sa klinkama i psihicki labilnim osobama tikve sadi obije mu se o glavi. A ti si izgleda po prici naleteo i na jedno i drugo.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11.4
Browser
Safari 601.5.17
mob
Apple iPhone SE 2020
Blokiras je na svim drustvenim mrezama, napravis kopiju svih vasih razgovora... i jos jednu..  i nastavis svoj zivot.
Ako je istina to sto si napisao, ni ne treba da se druzis sa ljudima koji su ti okrenuli ledja.

Zivot ide dalje, a jedno razocarenje nije razlog da se sve napusti. Samo dobra zivotna lekcija.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:56:37
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.