Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:38:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: male Vs VELIKE  (Pročitano 31674 puta)
13. Maj 2003, 17:24:57
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Znam da pojedini pripadnici ovog foruma, uh kako to sad da kazem, mislim da je rec OBOZAVAJU blaga ali nekako ce vam pribliziti pravo znacenje.. dakle... pojedini pripadnici ovog foruma jednostvno obozajau zenske pozadine iliti guze ili ako neko vise voli dupe, ali sta je sa grudima?!?!

Da li je Vama muskarcima bitno da li su one male ili velike?!

Ili ste kao i mi zene i smatrate da je duzina ovaj debljina sasvim nebitna :twisted:
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Gledaj, mnogo je vazniji oblik, kako stoji na samoj devojci, kako ih ona nosi nego velicina grudi

Sta vredi ako su velike kad vise, a ima i slucajeva kad su manje a super su

Ali kada bih mogao da biram izabrao bih malo vece
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 357
Nobelova nagrada onome ko izmisli SILIKON Smiley

Caos
Gile sa kompleksom @GrofNS
IP sačuvana
social share
:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Au grofe... sad si me razocarao!

Dok pablo, e vidis pablo ima vrlo jasan, kocizan i veom diplomatski odgovor! :wink:  Smile  Pablo, pussa za ovo:)
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 286
Zastava Beograd
Nije mi bitna veličina grudi.

Ipak sam esteta i više volim da vidim lepo oblikovane grudi. Različita veličina različito stoji različitim devojkama (ala sam ovo sročio LOL). Najlepše je kad su skladne za njenu figuru.

EoF
 
IP sačuvana
social share
Look, but don't touch.
Touch, but don't taste.
Taste, but don't swallow.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Zlatna sredina. A da su cvrste i lepog okluglastog oblika. Mislim silikoni su savrsenstvo, e a ja volim prirodne da sto vise lice na silikone (cvrstoca, temperatura, pritisak, vlazn.........) i ipak malo vise glasam za manje mada je to relativno opet sta je za koga manje a sta vece.
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
Slazem se sa korisnikom koji je rekao da je najvaznije to kako ovi atributi stoje devojci, znaci sve zavisi, nekoj lepo stoje mali, nekoj veliki...
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
Pa eto ja volim da je devojka prirodna, lepe grudi su poseban kvalitet, a silikone moze svaka da ugradi, dobro ako ima dovoljno para ili nekog sponzora Smiley
Ovim sto kazem ne tvrdim da su silikonske grudi lepe grudi Smiley (cisto da ne dodje do nesporazuma).
Lepe grudi su oble, skladne, uklapaju se u okolis (tj. s ostatkom tela), po mogucnosti cvrste (koliko vec prirodno mogu da budu), a opet meke i da stoje tamo gde im je i mesto. Smiley
huh dosta:) napalicu nekog, prvog sebe ako nastavim Smiley
Iskreno takve grudi sam do sada primetio samo kod jedne Marije na moru prosle godine, i zvali smo je:"Marija sa savrsenim grudima" Wink Smiley.
A kako smo svi to primetili, pa jer smo je upoznali i jer ona ocigledno zna da ima prelepe grudi i vrlo rado je u toplesu:)), cak bi rekao da namerno i svesno provocira muskarce.

Sto se tice silikona primecujem cesto devojke koje ugradjuju silikone preteruju s povecavanjem grudi, npr. jedna drugarica od moje sestre je ugradila silikone i toliko je povecala grudi da izgleda totalno neprirodno i meni zato vrlo neprivlacno (tako velike grudi joj stoje ko piletu sise Smiley )

Licno nemam posebnih zahteva oko velicine, iako iskreno, volim da bar ima za sta covek da se uhvati Smiley

Mislim da ipak vecina muskaraca voli vece grudi, a to je, kazu naucnici, zbog toga sto vece grudi asociraju na vecu plodnost Smiley
Frojd je bio u pravu, na kraju krajeva u osnovi svega je sex Smiley
IP sačuvana
social share
Verba volant scripta manent.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
moze i da preliva..ne zalim se Smiley))))))
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
Pa jeste, ne zalim se ni ja ako se preliva Smiley al hteo sam Sanji iskreno da objasnim sta su za mene lepe i zadovoljavajuce grudi heheh  Smile

Uostalom kako se kaze:"od viska glava ne boli" Smiley
IP sačuvana
social share
Verba volant scripta manent.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:38:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.