Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:43:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 110 111 113 114 ... 148
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Makedonija  (Pročitano 173356 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
Konacno resenje? Smile
Samo zajednicki nastup i alijansa. Imamo zajednički interes a to je konačno smirivanje jebene situacije. Danas sama teritorija nije suštinski najbitnija ni za jednu od tri države i siguran sam da bi neki kompromisi mogli da se naprave. Makedonci su ionako nepostojeći narod i treba ih zanemariti u cilju bolje saradnje sa Grcima.

Danas nema nijednog razloga zašto te tri nacije koje su objektivno najvažnije na Balkanu ne bi saradjivale, mi praktično nemamo otvorenih pitanja a imamo iste probleme.



Citat
Dvoje su u NATO, jedan nije.  Smile
Nato je nebitan u ovoj priči.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Pustiti Makedonce niz vodu a? To je u redu........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
Ne bas niz bilo koju reku  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Samo napuniti Kozjak žandarmerijom i to je to... eventualno im puštati Šejn sa razglasa Smile




Treba početi i sa gradnjom zida na toj tromedji, al dobro to ne smeju ove vašingtonske kučke na vlasti to će neko drugi Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
Nemam nikakav problem sa tim, apsolutno.  Smile

Mi moramo da gledamo sebe a ne šta je uredu. Da je ovaj prostor bogat poput srednje i zapadne evrope pa bi država makedonija imala smisla poput Svice. Ali ovako ta država nema nikakvu svrhu i svima smeta i pravi probleme.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Lako je napraviti plan, ali kako mi da se mešamo u sukob na terenu gde nas mrze i jedni i drugi?
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Pa ja ne znam sta mi jos glumimo bratststvo i jedinstvo sa tim polu-drzavama. Kao mi smo neki kurcev faktor stabilnosti, garanti necega sto ne postoji.

Bosna i Makedonija su zreli za pod led. Al jbg imas Turke, imas Amerikance, Britance....treba pametno igrati a mi pametni prosto nismo.

Mislim ako mogu Francuzi i Englezi i Nemci da se utale, mozemo i mi sa mrtvim Bugarima. Jbg, nuzno zlo Smile
« Poslednja izmena: 28. Apr 2017, 15:39:03 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
Zajednički delujemo u svemu što se tiče Makedonije i albanije. Tri pomenute države imaju najveći uticaj na dešavanja na balkanu koliko god mi neverovali u to, mi smo na ovom prostoru gazde samo treba da budemo svesni toga. Kada bi bili ujedinjeni svi bi prihvatili novi i realan odnos snaga i ne bi bilo problema. Ovako razjedinjene nas gaze šiptari uz podršku onih koji neće da Balkan bude ponovo silan. Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Orfe to ti je nedostižno kao kad bi rekao mi treba da napravimo plan sa ustašama i zajednički dejstvujemo u Bosni.

Znaš li ti jebote da su nama Bugari uz pomoć BND-a izmislili "plan Potkovica" koji je pokrenuo bombardovanje, a ne da dejstvuju zajedno sa nama?! Uostalom nama ne treba niko da bi tu bandu odučili od njihovih planova što smo im 99 i pokazali, samo je potrebno da neko ne digne 1000 aviona na nas, ne trebaju nam ni Bugarska ni Grčka


Operation Horseshoe was the name given by the Bulgarian government to an alleged plan of ethnic cleansing of Kosovo Albanians to be carried out by Serbian Police and the Yugoslav Army. Allegations of the plan served as the pretext for NATO bombing of Yugoslavia during the Kosovo War.

The NGO, Human Rights Watch said that in early 1999, the Yugoslav Army and the Serbian Police "in an organized manner, with significant use of state resources" conducted a broad campaign of violence against Albanian civilians to expel them from Kosovo and thus maintain political control of Belgrade over the province.The Serbian campaign of ethnic cleansing was cited in support of the NATO intervention. However, in 2011, former Bulgarian Foreign Minister Nadezhda Neynski revealed in a TV documentary that the Bulgarian government turned over to Germany an unverified report compiled by its military agency which "made clear" the existence of the plan, even though the military intelligence warned that the information could not be verified. According to a book by Heinz Loquai, a retired German brigadier general, published in April 2000, the Bulgarian analysis concluded that the goal of the Serbian military was to destroy the Kosovo Liberation Army, and not to expel the entire Albanian population.
« Poslednja izmena: 28. Apr 2017, 15:52:35 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
Bugari imaju interes da situacija bude u njihovu korist, ovo što se sada dešava sigurno nije dobro za Bugarsku, ono što će tek da se dešava još više neće da bude dobro za Bugarsku. Problem u svemu što se dešavalo pre je što smo svi nastupali samostalno pa su nam se planovi kosili  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 110 111 113 114 ... 148
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:43:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.