Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mađarske pasoše zatražilo 20.000 Vojvođana  (Pročitano 16901 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Citat
tj da šljaka građevinu za 20 eura na sat

да јбт...а како оно у америкама...4,5 долара на сат Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Izuzev vrlo malog broja "entuzijasta" kojih ima koliko i sedmica na lotou , glavni motiv djelovanja ljudi suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu   PARE , e sad u ljudskoj prirodi je da se prenemažu i sakrivaju iza nekih "vrijednosti" tipa , narod , domovina  , bla , bla , hajde budite iskreni i recite javno na forumu , da vam neko ponudi  kuću na Bodenskom jezeru , posao trla baba lan da joj prođe dan , kojim se veliki broj ljudi na zapadu bavi za nekih 15000 franaka mjesečno , dali biste postali švajcarac  , eto ja bih , makar sam iskren ako nisam "",,,,,,"" sad sam čak i zaboravio te izraze iz narodnih pjesama o toj nekoj slavi , truć , muć šta li beše!!!

Stvari su proste do bola , tržište rada u EU je mnooogo interesantnije i  plaćenije nego ono u Srbiji , čovjek sa Mađarskim pasoše može da pristupi istom  , tj da šljaka građevinu za 20 eura na sat , u Srbiji to radi za 1,5 i to ako nađe , ovo je motiv , pokretač i cilj ove halabuke , sve ostalo je mlaćenje prazne slame , dakleM velika većina Srba ako im se omoguće će raditi za 20 EURA na sat umjesto za 1,5 , i biće ako treba i Zanzibarci , normalno da će u duši najviše voleti Srbe i Srbije ali od duše i ljubavi se ne kupuje auto nego od onoh EURA !!

Život nije fer , nažalost tako je , ali ko vas jebe!

Ja sam inače po sopstvenom izboru kosmopolita , tako da me ove nacionalističke halabuke malo tangiraju , menjao bih naciju svake nedelje za dobru trebu , eto sad nešto razmišljam kako bi lepo bilo da sam Japanac , nekako mi djeluju vrlo egzotično !

Da me Nata Bekvalac zamoli posto bi Srbin majke mi , ma šta Srbin , VelikoSrbin!!!


Što mi je ova filozofija odnekud poznata? Smile

Kosmopolita je svaki normalan stanovnik ove planete svestan svojih korena, ko je i odakle je. A kosmopolita koji je to samo zato što ima svoje debele porodične i genetičke razloge je ipak marginalna ličnost drušva, na svu sreću po društvo. Obično nije pripadnik nijedne nacije i nema stalno adresu boravka a svoj bubreg daje za malo muzike i graje Smile
« Poslednja izmena: 11. Mar 2012, 00:55:50 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
mob
Nokia 
Draga moja ti si ostrašćena , to je dobro ( čak i preporučljivo) u nekim stvarima , ali u ovom slučaju ne , nikome ja ne branim da u granicama ne ugrožavanja drugoga bude nacionalista , to je njegovo pravo i meni nesmijeta , kao što mi i nesmijeta što neki vole da spavaju u istom krevetu sa cukama , ali neka mene puste da đukeli pokažem mesto u avliji  , meni nacija malo znači , odnosno ona mi je na desetom mjestu najviše , prije toga cijenim kod ljudi poštovanje drugog i drugačijeg , poštovanje prava na slobodu , poštovanje prava na dostojanstvo svakoga... , jebo ja primitivca iz svoje nacije , neću oči da mu vidim.

DakleM nemoj da me vrijeđeš i poštuj moje pravo da vrijednost nacije postavi na onom mjestu na koje hoću kao što i ja tebi dopuštam isto.
« Poslednja izmena: 11. Mar 2012, 01:28:33 od konankos »
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Ja ostrašćena??I ko si ti da meni bilo šta dopuštaš? Malo si se zaneo kao mnogi koji misle da mogu da pišu šta im padne na pamet u mojoj rodjenoj zemlji.  Ha ha majke ti, da me nisi ti ili slični tebi "ostrastio i poplašio"? Mnogo treba da bi ja bila ostrašćena ili da ne bih znala da prepoznam takve kao što si ti. Ko ti brani da prodaješ dušu djavolu? Ja samo kažem da ZNAM ko su takvi kao ti. Marginalne ličnosti društva (bez obzira kog), provereno.

A tema su Madjari i njihovo traženje pasoša a ti kao Ne Madjar ne znam šta hoćeš da postigneš komentarima na ovu temu? Ovo nije Bosna čoveče, ovo je Srbija, ima da je poštuješ  i ljubiš joj tlo (ili bar stranice ovog Foruma)!
« Poslednja izmena: 11. Mar 2012, 02:49:02 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
mob
Nokia 
Duboko ti se izvinjavam , i zahvaljujem ti što si mi pokazale gde mi je mjesto i uvjek ću se držati na marginama društva , ubuduće ću paziti šta pričam , osjećam se prosvjetljenim i konačno prvi put u životu shvatam neke stvari! Smile

Najveći umovi čovječanstva su uvjek bili žestoki nacionalisti i njima vaskoliku ljusdki rod duguje sve , a vakve spodobe kao kao ja,  koje  krvno-plemenske veze među ljudima ustanovljene još u doba pećinskog čovjeka žele da zamena nekakvim glupavi filosofskim frazama treba potpuno dematerijalizirati . Isus , Hegel , Kant , Omer Hajam , Tolstoj , Dostojevski , Ajstajn  .. da ne nabrajam su bili veliki nacionalisti.  Hitler , Musolini , Karadžić  ,  sve poznate kosmopolite.
« Poslednja izmena: 11. Mar 2012, 03:03:13 od konankos »
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Samsung Galaxy S4 mini
E tako je, tako je već bolje Smile

Koga ćeš da poštuješ je tvoja stvar, biti nacinalista je jedno a poštovati svoju i tudju naciju je drugo. Razgraniči to i pevaj kosmopolitske pesme do zore, nema problema Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
mob
Nokia 
E tako je, tako je već bolje Smile

Koga ćeš da poštuješ je tvoja stvar, biti nacinalista je jedno a poštovati svoju i tudju naciju je drugo. Razgraniči to i pevaj kosmopolitske pesme do zore, nema problema Smile

Konačno jedna srodna duša na forumu !!!! Smile  Šteta što nikada nećemo da se družimo , avaj kako je tužan naš kosmopolitski život !
IP sačuvana
social share
Ovde će stajati vaša reklama za samo 10 KM !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Jbg život je čudo - za nekoga čupav a za nekoga dlakav Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Jbg život je čudo - za nekoga čupav a za nekoga dlakav Smile

Ja opet volim vise obrijano  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
...Najveći umovi čovječanstva su uvjek bili žestoki nacionalisti i njima vaskoliku ljusdki rod duguje sve , a vakve spodobe kao kao ja,  koje  krvno-plemenske veze među ljudima ustanovljene još u doba pećinskog čovjeka žele da zamena nekakvim glupavi filosofskim frazama treba potpuno dematerijalizirati . Isus , Hegel , Kant , Omer Hajam , Tolstoj , Dostojevski , Ajstajn  .. da ne nabrajam su bili veliki nacionalisti.  Hitler , Musolini , Karadžić  , sve poznate kosmopolite.
Толстој и Достојевски ЈЕСУ били велики националисти. Вероватно је био и историјски Исус (његова новозаветна слика је нешто друго). Омер Хајам вероватно није био националиста (јер у исламу нација није пресудна), али не верујем да је благонаклоно гледао на иноверце итд.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.