Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Maco,kuco,dušo,ljubavi - koraci ka bliskosti  (Pročitano 16829 puta)
03. Feb 2013, 22:36:52
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
U svetu postoji jedno carstvo u kome caruje odsustvo emocija i duha (ko je mislio na drugarstvo, zeznuo se). Lepota i nedostataka takvog carstva, svakodnevni smo svedoci.
Da li se čovečanstvo zatvorilo u neprobojnu opnu i napravilo zidine prema svemu što je čisto upravo iz razloga staha od zaprljanosti ili prevelike otvorenosti sopstvenog bića, čiji ishod može da bude ranjavanje i ponovno vraćanje u neprobojnu ljušturu?

Lepa reč gvozdena vrata otvara. A da li ona mora da ima suštinsku podlogu ili samo da zvuči lepo i da prija? To danas, ne samo da nije važno, već je poprimilo oblik lažnog ulagivanja ili pokušaj stvaranja lažne bliskosti.

Koliko smo iskreni ako nekome kažemo "ljubavi" ili "srećo"? Kako ko, naravno. Ljudima je dijapazon otkrivanja nežnosti i emocije različit i raznolik pri upotrebi. A koliko smo ujedno srećni ako nam neko tepa ili nežno oslovljava a da pri tom sumnjamo u iskrenost tog nekog? Ili ne sumnjamo, nebitno.

Ko se danas više mazi-žene ili muškarci i da li je osnovano pitanje da li neko u želji iste prednjači? Da li oba pola podjednako žele bliskost (što podrazumeva i iskrenost) ili ipak ima razlike?

Ajmo  Smile

Ali bez glupiranja molim  Smile


Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.13
Ja volim lepe reci i tepanja. Jedan deo te bliskosti je i to da se te neke emocije izraze na pravi nacin bilo to lepim recima pa i tepanjima tipa kuco, maco i sl. Volim i zene koje umeju da izraze tu bliskost i prakticno da ti se "umile" recima. Te su obicno "opasnice" jer umeju da te "presaltaju" samo tako ali volim kada devojka to ume.  Smile

Drugi deo toga ne volim a to je izrazavanje tih istih emocija u javnosti. Ne branim nikome i cak mi je i drago kad vidim da se ljudi vole ali postoji neka granica pristojnosti u tome. Nista ruznije nego kada se okupi drustvo a par uzme da se vata i ljubaka ispred svih. Izrazi ti emocije, al nemoj kada nije ni vreme ni mesto da prelazis granicu ukusa sa tim. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Emocije i duh? Drugarstvo...slazem se ne postoji drugarstvo izmedju njega i nje.Sada dolazi nesto sto malo ljudi razumije ili ne zeli razumjeti pa glumi.Treba reci zeni ili musku zelim te kao sirovo tijelo a vazda lazemo,kao volim te u stvari zelimo sex.
Juce sam imao prijatelja,danas ga nemam.Zasto se to desilo,zasto se ljudi zatvaraju? Moj prijatelj bio je dobar i kada sam ga trznuo za nakih 300 eura on potonuo...pokazao pravo lice.Nije mi trebalo niti 3 eura,ali kroz novac spoznas ko koliko vrijedi.Zato se ljudi lazno ulaguju,glume,poltroni.
Zene mnogo vise lazu sa rijecima ljubavi i sreco...muskarac to kada kaze,ozbiljno misli.
Muskarci vole da ih zene vole,vole imati vjernu zenu a sve tudje bi zaskocili...kada svate da nisu pozeljni vracaju se onoj koju imaju kod kuce.I tada nastaje bliskost...Svi znamo reci prave rijeci u odredjenom trenutku,ali ogromna vecina laze
« Poslednja izmena: 03. Feb 2013, 23:36:24 od lapsus00 »
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Citat
Lepa reč gvozdena vrata otvara. A da li ona mora da ima suštinsku podlogu ili samo da zvuči lepo i da prija? To danas, ne samo da nije važno, već je poprimilo oblik lažnog ulagivanja ili pokušaj stvaranja lažne bliskosti.

osobe koje su navikle na takve gestove dozivljavaju to sasvim normalno...prija im....
i znaju da razlikuju..obicnu paznju...ljubaznost...i startovanje...
osobe koje su se rijetko sretale...sa takvim osobama..ili koje su posmatrale neke...
tamo gadove...licemjerne...koji su to radili njezno i ljubazno... Smile
i iz ko zna kakvog razloga povredili na kraju nekoga koga oni poznaju....
sve likove koji umiju da kazu neku smislenu lijepu  i njeznu rijec..gledaju na njih kao folere...
smatraju to...obicnim ulagivanjem....foliranjem i tako...i veoma im rijetko padne na pamet...
da to neko zaista radi iz srca...da je takav....
razika izmedju folera i onih drugih..je u tome..sto prvi koriste uvijek iste price
i pricaju ih svakom zenskom celjadetu...a oni drugi...imaju nepresusan izvor...
njeznih rijeci...i gestova...i rade to samo prema osobama...koje su im zaista drage....

ja recimo imam problem...cesto me se pogresno shvati..u tim mojim nekim gubljenjima...takav sam... sta mogu...  Smile
pa se moja ponekad neobicna  ljubaznost... protumaci kao startovanje... Smile
i to uglavnom od osoba koje nikad startovao ne bh....nego su mi samo drage...
a biti nekome draga osoba... i svidjati mu se..kao seksualni ili bilo kakav slican objekat....su dva razlicita pojma... Smile Smile Smile

i da..volim da se mazim..volim da mazim..i da budem mazen.... Smile
« Poslednja izmena: 04. Feb 2013, 08:33:22 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Kuco, maco, ljubavi, draga, pilence... mi je retardirano. Koristim svoje lične poštapalice za tepanje koje može da čuje samo jedan par ušiju, to je interna i prilično intimna stvar. Uglavnom dragim ljudima i dajem nadimke, koji ili ostanu interni ili za ostatak života. Smile

Uzrečica sa dragim ženama mi je "draga", mada nekad znam da kažem "draga" ili "dušo" a da to bude cinično, što se po ostatku rečenice i tonu i te kako da na keca zaključiti. Smile Retko to radim otkad sam porasla, a moram priznati da je bilo jako zabavno. Smile

Mama je rekorder, za nju imam oko dvadesetak nadimaka za koje niko osim mene i nje ne znaju šta znači i odakle potiču.
« Poslednja izmena: 04. Feb 2013, 14:29:41 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mrzim tepanje,mrzim kenjkavi govor,ne volim nadimke kuco,maco,cico,miko i ostalo
svojoj partnerki se obracam njenim imenom i to je to
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Samsung 111111
Ne koristim ove korake bliskosti.Ni na javi ni u snu.  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Ja volim lepe reci i tepanja. Jedan deo te bliskosti je i to da se te neke emocije izraze na pravi nacin bilo to lepim recima pa i tepanjima tipa kuco, maco i sl. Volim i zene koje umeju da izraze tu bliskost i prakticno da ti se "umile" recima. Te su obicno "opasnice" jer umeju da te "presaltaju" samo tako ali volim kada devojka to ume.  Smile

Drugi deo toga ne volim a to je izrazavanje tih istih emocija u javnosti. Ne branim nikome i cak mi je i drago kad vidim da se ljudi vole ali postoji neka granica pristojnosti u tome. Nista ruznije nego kada se okupi drustvo a par uzme da se vata i ljubaka ispred svih. Izrazi ti emocije, al nemoj kada nije ni vreme ni mesto da prelazis granicu ukusa sa tim. Smile

Lep i iskren komentar  Smile
To kada dvoje pokazuje svoju napaljenost ili šta god, na javnom mestu uvek mi je bilo fuj i nekulturno.


Citat
Lepa reč gvozdena vrata otvara. A da li ona mora da ima suštinsku podlogu ili samo da zvuči lepo i da prija? To danas, ne samo da nije važno, već je poprimilo oblik lažnog ulagivanja ili pokušaj stvaranja lažne bliskosti.

osobe koje su navikle na takve gestove dozivljavaju to sasvim normalno...prija im....
i znaju da razlikuju..obicnu paznju...ljubaznost...i startovanje...
osobe koje su se rijetko sretale...sa takvim osobama..ili koje su posmatrale neke...
tamo gadove...licemjerne...koji su to radili njezno i ljubazno... Smile
i iz ko zna kakvog razloga povredili na kraju nekoga koga oni poznaju....
sve likove koji umiju da kazu neku smislenu lijepu  i njeznu rijec..gledaju na njih kao folere...
smatraju to...obicnim ulagivanjem....foliranjem i tako...i veoma im rijetko padne na pamet...
da to neko zaista radi iz srca...da je takav....
razika izmedju folera i onih drugih..je u tome..sto prvi koriste uvijek iste price
i pricaju ih svakom zenskom celjadetu...a oni drugi...imaju nepresusan izvor...
njeznih rijeci...i gestova...i rade to samo prema osobama...koje su im zaista drage....


i da..volim da se mazim..volim da mazim..i da budem mazen.... Smile

Ima toga. Tepanje samo po sebi je nekome svojstveno, nekome glupo. Neko pogrešno protumači a ponekad je zaista suvišno.
Iskren odgovor  Smile

Kuco, maco, ljubavi, draga, pilence... mi je retardirano. Koristim svoje lične poštapalice za tepanje koje može da čuje samo jedan par ušiju, to je interna i prilično intimna stvar. Uglavnom dragim ljudima i dajem nadimke, koji ili ostanu interni ili za ostatak života. Smile

,

E to je još i najzanimljivije  Smile

Citat
Uzrečica sa dragim ženama mi je "draga"

To bi bilo to, mada malom broju drugarica mogu tako da se obratim. Ustvari samo jednoj  Smile

mrzim tepanje,mrzim kenjkavi govor,ne volim nadimke kuco,maco,cico,miko i ostalo
svojoj partnerki se obracam njenim imenom i to je to

Nije da mrzim ali takodje baš nisam oduševljena. Što ne mora da znači da ne mogu da mu nadenem neki interni nadimak, što reče Bambina  Smile
I zna se brate gde se šta izgovara.


Ne koristim ove korake bliskosti.Ni na javi ni u snu.  Smile

Ovo si žestoko slagao  Smile

IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
ja ne podnosim nežnost. još kad mi se prišljamči na +40 stepeni, odma dobijem toplotni udar.
a možda je to zato što još nisam izišao iz pećine. al mi lepo u svakom slučaju.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Nokia 

Koliko smo iskreni ako nekome kažemo "ljubavi" ili "srećo"

Е овако, љубави, душо, драга/ги, ондак сви ти надимци и остало изговарам јако лако
ал кад неког волим такве речи не изговарам скоро, па никад.
Моју љубав не показујем кроз речи, већ кроз понашање и дела.
Раније сам лако кад неког волим изговарала то чувено "волим те", данас би то јако тешко рекла тј. преломмила језик.


Ko se danas više mazi-žene ili muškarci i da li je osnovano pitanje da li neko u želji iste prednjači?
Из мог искуства рекла би да момци не воле нешто претерано да се мазе.
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.