Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lyoness - prevara ili ipak ima nečega?  (Pročitano 313971 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Citat
kada se potrošač ubeđuje da kupi proizvode ili usluge po obećanju da će ostvariti proviziju ili rabat zavisno od kasnijih događaja
  - po ovome treba zatvoriti sve veleprodaje, jer dobijaju rabate?

Ne kapiram šta je tu loše ako nekom kupovinom dobiješ popust/rabat?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.143
MagicMaster, molim te proveri e-mail (******@sbb.rs), ne mogu da šaljem privatne poruke, ne znam zašto, pa sam ti poslao email..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 126
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
^ Zanima me koji je tvoj interes u zastupanju tog stava? Jesi li imao nekih negativnih iskustava sa Lyonessom ili drugim organizacijama?

Moj interes je da se ovim prevarama i obmanama konačno stane na put, počevši sa tim kvazi udruženjima potrošača. Ako već ne mogu zakonski da se zabrane onda bar da se narod informiše o čemu se tu konkretno radi.


Citat
kada se potrošač ubeđuje da kupi proizvode ili usluge po obećanju da će ostvariti proviziju ili rabat zavisno od kasnijih događaja
  - po ovome treba zatvoriti sve veleprodaje, jer dobijaju rabate?

Ne kapiram šta je tu loše ako nekom kupovinom dobiješ popust/rabat?

Ako te interesuju detalji pročitaj izvornu stranicu ili pitaj ACCC, mada je sasvim jasno da se odnosi na deo sa plaćanjem premijuma tj. plaćanje čuvenih Lyoness pozicija (tržišno nedefinisanih) , putem kojih će se navodno zaraditi u kasnijem periodu kada dovučeš druge da i oni preko tebe da uplate premijum sa pratećim pozicijama.
IP sačuvana
social share
Hubert Frajdl (Lyoness): "Radi se samo o pozicijama, pozicijama, pozicijama, pozicijama" - "ja ne idem samo da bi registrovao nekoga. U tom slučaju bih mogao da vas registrujem na obližnjem bazenu"
Robert Paušić (SCnet): "Ne govorimo o besplatno registrovanim, to svaka budala može da napravi 10 mesečno… Govorimo o onima koji kažu da hoće biznis pa uplate pare"
PAŽNJA: Svi koji smatraju da su prevareni od strane Lyoness-a i SCnet-a i spremni su da javno govore o tome pred kamerama neka me što pre kontaktiraju putem privatnih poruka ili na mail antimlmsrbija@gmail.com !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
U novembru bi trebalo da se dobiju debitne masterkartice, sa kojima će sve biti lakše .... bez vaučera i ostalih zezancija ... ekstra ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Sendo 
U novembru bi trebalo da se dobiju debitne masterkartice, sa kojima će sve biti lakše .... bez vaučera i ostalih zezancija ... ekstra ....

Osim što bi ti da očigledno trolaš na ovoj temi, ili ne kapiraš da kartice nemaju nikakvu funkciju, služe samo da mažu oči narodu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Što ja trolujem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


forever and ever

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
a u cemu je prevara u vracanju novca ?????/ Smile Smile

inace ponudjena mi je besplatna kartica

a vidim pise se o prevarama piramidama

jel ovo piramida  Smile


« Poslednja izmena: 24. Sep 2014, 06:00:15 od Immortal_girl »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
e ovako

ne znam kako lyoness funkcionise na balkanu i koje sve privilegije postoje.
ja zivim u poljskoj imam clansku karticu vec 1god i do sada nikada nisam imao problema sa ispalatom ili bilo cime
kod nas u poljskoj se to ovako radi
1) imamo popust od 2 do 5% kada je neka promocija i do 50%,
2) imamo bodove od minimalno 2,50 mada je rijetkost da je samo 2,50 boda,pretezno je od 5 pa na dalje
3) svaka prodavnica ili market koji posluje sa lyoness imaju mjesecne bonuse u iznosu od 50 eura ako kupite stvari u iznosu od 200 eu mada je to samo 2 puta godisnje za jednu prodavnicu ili market
i ima jos puno toga

ali kod nas vecina poslovnih objekata posluje sa lyoness
Samo u mom gradu u krugu od 3 kilometra gdije zivim imam 155 objekata koji posluju sa lyoness

prijatno.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Jedno pitanje.    Da li ti vise vjerujes masi ljudi koje nikad u zivotu nisi upoznao ni vidio, od kojih je mozda neko do juce bio u zatvoru zbog prevare ili slicno, ili svom prijatelju?
Ne moras meni odgovoriti, odgovori sebi.   
Ja sam bio u istoj dilemi kao i ti, samo sto meni Lyoness nije preporucila osoba koju poznajem dugo, vec osoba koju sam vidio par puta u zivotu, svega.    Takodje sam se raspitivao na sve strane.    Proveo sam preko 20h na internetu, istrazujuci o Lyoness-y.    Sve sto sam mogao naci su razno-razni skeptici, koji u stvari pojma nemaju o cemu pisu, vec spekulisu o stvarima koje su tu i tamo naculi.    Spominju neke tuzbe protiv Lyoness-a, koje je Lyoness dobio, sve do jedne.    I kao to je piramida, poncijeva sema, ili slicno.   .   .    A ustvari vecina njih i ne zna sta je to ilegalna piramida, ili poncijeva sema.    U vecini tih clanaka se nadje po koji komentar koji kaze da su to sve smijurije sto stoji u clanku.   
Nije mi bilo dovoljno to sto sam nasao na Internetu, posto ni jedan zvanicni sajt koji upozorava na prevare ne spominje Lyoness, a pretrazio sam skoro sve koji su na engleskom jeziku, a za koje sam ja znao, ili koje sam mogao naci.    Otisao sam na jedan seminar u Prijedoru, i tamo je bilo nekih 200-300 ljudi.    Razmisljao sam u sebi, da li je moguce da je toliko ljudi doslo tu da mene prevari.    Posle toga sam otisao na jos jedan seminar u Zagreb, gdje je bilo preko 1200 ljudi, kako sam kasnije saznao.    Seminar je trajao 3 dana, i bilo je 16 izlagaca, medju kojima je bio i Hubert Freidl, osnivac kompanije.    Tu mi je bilo jasno da je nemoguce da 16 ljudi prenese takvu energiju na sve nas, a da svi lazu.    Taj seminar je bio nekih 2 mjeseca nakon sto sam ja uopste cuo za Lyoness, a tek tad sam shvatio da se ne radi o prevari, i zasto dosta ljudi u stvari misli da je Lyoness prevara.   
Tad sam shvatio da, ustvari, samo ljudi, koji ne znaju kako Lyoness funkcionise, misle da je to prevara.    Neki su pokusali raditi, pa nisu bas najbolje skontali.    Moram priznati, ni meni nije bilo lako da skontam Lyoness ispocetka.    Vremenom, sam saznavao odredjene stvari i tako shvatio Lyoness u cjelini.    Razlog zbog kojeg sam poceo raditi Lyoness je taj sto nisam htjeo propustiti ovako nesto.    Covjeku se rijetko pruza prilika da uspije u zivotu, narocito zato sto nas nas skolski sistem uci kako da radimo za druge, umjesto za sebe.    Iz tog razloga, sam se odlucio za ovo.    Pitao sam se, sta ako je sve ovo istina, a ja to propustam.    Ja sam rizikovao, i isplatilo mi se.   
Najveca briga mi je bila, sta ako je ovo sve prevara, a ja zovem svoje prijatelje i rodjake u sve to.    Sad mi je drago sto sam ih pozvao.    Iako, ogromna vecina njih su skepticni, ili samo lijeni da rade, pa traze izgovore.

Cisto sumnjam da bi Master Card poslovao sa Lyoness-om, da su ovi poncijeva sema.
hxxp:|| www. prnewswire. co. uk/news-releases/shopping-community-sets-news-standards-with-the-prepaid-lyoness-mastercard-264707331. html

Ja ne zelim nikome da sugerisem sta da radi, svako zna za sebe najbolje.    Ali, ukoliko vas neko od prijatelja pozove na razgovor, obavezno otidjite i poslusajte sta ima da kaze.    Nista vas ne kosta da saslusate informaciju, a moze vam dosta toga donijeti.   
Ako cete nekome vjerovati, vjerujte ljudima oko sebe, a ne neznancima sa interneta.   .   .   
Izvinjavam se na zidu teksta, ali sam osjecao potrebu da napisem svoje iskustvo.   .   .     :-)
« Poslednja izmena: 03. Jan 2015, 20:45:39 od Mealhead »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
lyoness je sekta bas kao i sns
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.