Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ludi komsija tukao olimpijca pred decom zbog "buke"  (Pročitano 23364 puta)
05. Apr 2012, 16:09:21
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
"Udarao me je i pretio mi smrću" VIDEO

Sava Stefanović    | 05. 04. 2012. - 06:58h | Foto: A. Kamasi    | Komentara: 489
Snimao sam ćerku u dvorištu svoje zgrade kako prvi put vozi bicikl. Bio je savršen prolećni dan, utorak po podne. Ali zbog navodne buke komšija Dalibor Nedvidek je prvo počeo da viče, pa je pretio i da će me ubiti, da bi potom sišao u dvorište i napao me.


Reprezentativac nosi ortopedsku kragnu zbog povreda koje mu je naneo komšija

Sa kragnom oko vrata i masnicama po telu državni reperezentativac u streljaštvu Nemanja Mirosavljev i putnik na Olimpijadu u Londonu za “Blic” se priseća kako ga je Nedvidek napao.
 
- I dalje sam uznemiren i ne mogu da verujem šta se dogodilo. Bio sam srećan jer je ćerka naučila da vozi bicikl, a ja sam na treningu postigao odličan rezultat. I supruga je imala dobar dan na poslu. A onda je došao komšija, koga je još više razbesnelo jer sam incident snimao kamerom - prepričava Mirosavljev.
 
Reprezentativac je odbio da reaguje na ovaj komšijski ispad jer je strepeo zbog deteta koje je bilo u blizini.
 

Napadač Dalibor Nedvidek


- Krenuo je nazad u stan, ali se naglo okrenuo i rukom me udario u vrat, a onda je probao nogom u stomak, ali sam se ja okrenuo, pa me je udario sa strane - priseća se Mirosavljev.
 
Nažalost, kaže Mirosavljev, niko od komšija nije bio u dvorištu da posvedoči, ali se srećom sve vidi na snimku.
 
- Supruga je objavila snimak na Jutjubu i od tada ne prestaje da mi zvoni telefon. Zovu prijatelji, rođaci, kolege... Niko ne može da veruje šta mi se dogodilo. Čak mi preporučuju da se odselim. Nije mi svejedno, a sada strah postoji u celom komšiliku jer nisam ja jedini koji ima decu - priča Mirosavljev.

Zbog napada se, kako kaže, psihički jako uznemirio i ceo dan je proveo obilazeći lekare.
 
- Bio sam jako uznemiren, puls mi je bio veći od 150. Sebi sam došao tek uveče. Sada proveravam i da li su mi zaključana vrata - kaže reprezentativac.

Obustavio pripreme za London
Da zlo bude veće, Nemanja Mirosavljev je tek završio višemesečnu terapiju zbog rotiranih pršljenova u vratu.
- Sedmi i osmi pršljen su mi priklještili živac desne ruke zbog čega sam morao na dugotrajnu terapiju i taman sam to sanirao. Od udarca u vrat bolovi u ruci su se vratili. Zbog toga sam morao danas da obustavim pripreme za Olimpijske igre - kaže Mirosavljev i dodaje da se nada da će sve proći bez težih posledica po njegovo zdravlje.



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Strelac Nemanja Mirosavljev brutalno pretučen u Novom Sadu
Zbog povreda možda neću ići na Olimpijadu!
Četvrtak - 05.04.2012

Skandal u Novom Sadu! Strelac Nemanja Mirosavljev (42), mladić koji je već izborio učešće na Olimpijskim igrama ovog leta, možda ipak neće putovati u London jer ga je brutalno pretukao komšija Dalibor Nedvidek (53), i to pred ćerkicom i sinom.

Razlog je navodno bila buka koju je Nemanja pravio sa dečicom ispred zgrade u Fruškogorskoj 41.
- Odmah sam otišao u Urgentni centar, gde su mi stavili medicinsku kragnu jer mi je povredio pršljen sa kojim već duže vreme imam probleme. Zbog toga, naravno, neću moći da treniram neko vreme, a sutra će mi na pregledu reći šta će dalje biti - počinje Mirosavljev razgovor za „Alo!“.
Nemanja je snimao sina i ćerkicu koja je prvi put vozila bicikl bez točkića, kada se siledžija pojavio i počeo da preti našem olimpijcu. Svoju „nokiju N95“, koju je dobio od „Telenora“, sponzora OKS-a, Nemanja je okrenuo prema napadaču, sa namerom da ga osujeti u pokušaju da se fizički obračunaju, ali mu to nije uspelo.
- Ti to (snimaš) da me uhapse? Jesi li namestio to sa ovim tvojim pe*erima? Da, sa tim žutim pe*erima. Jesi li pripremio sa svojim političarima šta ćeš da mi radiš? Sa tim tvojim političarima što stoje iza tebe, olimpijca. Ugasi to pa da se popi**amo kao ljudi. Kazao si: „Dođi da te vidim“, pa ajde sad te vidim - rekao je između ostalog izbezumljeni komšija, koji se nije libio da izgovori i „ubiću te“.
Nakon dva minuta vikanja, komšija je najpre udario Mirosavljeva šakom, a potom se vratio i to uradio i nogom.
- Prvo me je udario rukom u glavu, zbog čega i nosim kragnu, potom se odmakao pa se vratio i udario me nogom u stomak, da bi me na kraju još jednom ćušnuo po glavi. Nadam se da će da ga prime ustanove koje su zadužene za takve ljude. On očigledno nije normalan kada se ne libi da fizički napadne čoveka sa decom u po bela dana, i to znajući da će biti snimljen - kaže srpski olimpijac, koji navodi da sa ovim komšijom ima probleme već duže vreme.
- Čim uđemo u stan, čim prekoračimo prag, on kao lud počne da drma radijator u svom stanu, koji se nalazi ispod našeg, kako bi nas tutnjanje cevi opomenulo da ne pravimo buku - dodaje Nemanja, koji je snimak napada postavio i na sajtu „jutjub“.
Bronzani olimpijac sa Svetskog prvenstva 2010. u Minhenu za naš list je demantovao Nedvidekove optužbe da je član Demokratske stranke i najavio da će tužiti komšiju.
- On teroriše sve, a komšije su sada veoma zabrinute jer se u tom dvorištu svakog dana igra mnogo dece - zaključuje Mirosavljev.
 
Nedvidek je kustos u muzeju!
Nemanja Mirosavljev nije hteo da nam otkrije ime siledžije, ali smo ipak saznali da se radi o Daliboru Nedvideku, kustosu Muzeja Vojvodine, koga smo juče pokušavali da dobijemo na fiksni telefon u njegovom stanu u Fruškogorskoj, ali se nije javljao.
 
Napadaču preti i do pet godina zatvora!
Nemanja Mirosavljev danas će podneti krivičnu prijavu protiv komšije, a prema rečima Saše Nikolića, bivšeg zamenika okružnog tužioca, tužilaštvo može da pokrene gonjenje i na osnovu snimka.
- Tužilaštvo bi trebalo da reaguje, a u tom slučaju izdaje policiji nalog da sasluša aktere događaja - kaže Nikolić. Ukoliko napadač na Mirosavljeva bude optužen za nanošenje teških telesnih povreda, sleduje mu zatvorska kazna od šest meseci do pet godina, a za pretnje smrću od tri meseca do tri godine.

D. Ostojić - J. P.


Izvor: Alo
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
 Čudno je da žena objavljuje snimak kako joj komšija pegla muža.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Pa brate ispeglao bi ga i ja  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0




Srbija 

A sad cekamo neki motivacioni poster, youtube zezanciju i slicno  Smile
« Poslednja izmena: 05. Apr 2012, 16:35:16 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
sve u ime nase predizborne kampanje.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Teske telesne povrede.  Smile
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.142
mob
Sendo 
Komšiju lepo u zatvor, da bude nekome kučka. Em će da se malo opameti (ili neće), em će da viralno pokaže "tetoriste krajeva" na delu i da isti prestanu da se iživljavaju zato što im nešto smeta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
udbaske fore o silovanju robijasa. svaka cast
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Nego u kojoj discilplini se ovaj takmici?
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.