Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 01:04:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ljudski andjeli  (Pročitano 30477 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8

@deki hteo sam da te pitam sta mislis o vezbama koje je Ra dao, da li bi nesto dodao ili oduzeo? (nisam proveravao ali mislim da je prevod dobro uradjen)


Ne znam nista o tom Ra - o njemu sam cuo od tebe sa ove teme prvi put mada vidim da je internet pun toga. Isto tako nisam u poziciji da procenjujem tacnost ili netacnost bilo kog ucenja ali jedino sto znam je ono sto rezonuje u meni a to su stvari koje ponekad pricam ovde. Kolko vidim sve ono o cemu pricam je identicno tome sto ti citiras u tvojim postovima jedina je razlika sto sam ja do toga dosao preko drugih izvora. Elem, da parafraziram Tao Te Ching - jedini istiniti Tao je onaj o kome se nema sta diskutovati i kome ne treba intelektualno objasnjenje.

Sto bi u Aikido-u rekli - koristi silu - nemoj da se boris protiv nje, ta bitka je uvek izgubljena unapred.
Smile

I hteo sam da cujem koliko Zakon Jednog rezonuje sa tobom. Hvala.
Elem, zanimljivo da si spomenuo Tao Te Ching; evo sta kaze cika Illuminat:
...
''ATS: Neke specifične svete knjige (ili možda Biblijski autori) koje bi nabrojao a da su vrlo blizu istine?
HH: Najbliži biblijski autori, su oni koji su "izostavljeni" iz objavljenih izdanja.

Najbliži "duhovni" spisi (osim Ra materijala) koji sadrže istinu o prirodi Jednog su Taoistički spisi, i to 'Tao Te Ching', i "Knjiga o Čuang Cu".''
...
« Poslednja izmena: 19. Avg 2010, 10:34:29 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
ne vidim poentu ove teme ako nama , ostali nevernim tomama , niko nece da odgovori na pitanja  Smile

znaci ovde razgovaraju 3 coveka , svako upucen u ono sto govori , nama ostalima niko nista ...sto ne kazete odmah da je ovo zatvoren krug postovalaca ? Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Bosch ima centrifugu
JA ne vidim nikakav krug postovalaca bilo cega - a koja su pitanja bila u pitanju??

@deki

Zakon jednoga rezonuje veoma jedinstveno samnom  Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
JA ne vidim nikakav krug postovalaca bilo cega - a koja su pitanja bila u pitanju??

@deki

Zakon jednoga rezonuje veoma jedinstveno samnom  Smile

okreni jednu ili dve strane pa ces videti ... i ne samo ti nego i ostali ...

@deki mogao bi malo da nam pojasnis neke stvari , od citiranja nemamo nista , nemamo odgovore.

ja sam sama postavila nekoliko piutanja a i marko je  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Bosch ima centrifugu
Pitanje: koliko vrsta tih nebeskih seratora ima ? Smile

Odgovor: samo jedan - i ti si deo tog jednog kao i on tebe. Jedina je razlika sto je on tebe svestan a ti njega nisi. Ti si ga zaboravila da bi mogla da ga se setis a on tebe nikada ne moze da zaboravi jer ste zajedno deo beskonacne ljubavi koja cini sve u ovom univerzumu.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
Pitanje: koliko vrsta tih nebeskih seratora ima ? Smile

Odgovor: samo jedan - i ti si deo tog jednog kao i on tebe. Jedina je razlika sto je on tebe svestan a ti njega nisi. Ti si ga zaboravila da bi mogla da ga se setis a on tebe nikada ne moze da zaboravi jer ste zajedno deo beskonacne ljubavi koja cini sve u ovom univerzumu.


dobro . ako mislis na kreatora jel ? ili ne ? Smile

ko su onda Ra , ove sto ti spominjes , one sto je Lajt spominjao ?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Bosch ima centrifugu
Pitanje: i da...ispitivac je pitao Ra da li postoji negde sledeca situacija : sanjari da nesto radi ... Ra je odgovorio : to se\je\ce dogadja ....


ne razumem bas ... Smile

Odgovor: Sve sto se desava vec se desilo i sve sto se desilo ce se tek desiti - tvoja percepcija stvarnosti je vezana za linearnu percepciju vremena koja je deo iluzije koju si sama sebi izabrala da zivis. U stvarnosti koja je potka tvoje iluzije vreme ne postoji kao sto ni smrt ne postoji. Sve sto zivi je uvek zivelo i uvek ce ziveti - van okova vremenske iluzije. Samim tim sve sto radis - biras - kreiras je vec uradjeno i vec kreirano. Ne postoji ni jedno iskustvo koje ti mozes da imas a nije vec prozivljeno ili ce se proziveti. Sve sto se desava uvek i svuda se samo desava SAD i OVDE - sve, ceo univerzum, se okriva pred svima nama u svakom trenutku naseg postojanja - mi samo treba da pazljivo posmatramo. Kroz percepciju takvog posmatranja dolazi istina jedinstva - ego nestaje a nase postojanje se spaja sa svime sto jeste sto je bilo i sto ce uvek biti.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Bosch ima centrifugu
Pitanje: koliko vrsta tih nebeskih seratora ima ? Smile

Odgovor: samo jedan - i ti si deo tog jednog kao i on tebe. Jedina je razlika sto je on tebe svestan a ti njega nisi. Ti si ga zaboravila da bi mogla da ga se setis a on tebe nikada ne moze da zaboravi jer ste zajedno deo beskonacne ljubavi koja cini sve u ovom univerzumu.


dobro . ako mislis na kreatora jel ? ili ne ? Smile

ko su onda Ra , ove sto ti spominjes , one sto je Lajt spominjao ?

I dalje ne uspevas da umocis prst u pekmez  Smile - Ra, ti ja, ruze u mojoj basti koje cekaju prolece, govno psa koji se upravo prosetao po kisi, Buda, Hrist i Muhamed postojimo uvek i sada kao deo Jednog jedinstvenog okeana ljubavi. Van te realizacije sve je iluzija - samo u toj realizaciji lezi tegla sa pekmezom  Smile Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
ne razumes me  Smile

znam sta hoces da kazes . ali Ra je spominjao i druge civilizacije , pitam se da li su ostali spominjani pripadnici drugih civilizacija ?

Ra su clanovi Konfederacije ..... bla bla bla , razuems me sada ?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Sony xperia
Da pojasnim neke stvari.

Od pre 30-ak godina, pojavili su se ljudi koji kazu da su putem Caneling seansi, imaju kontakt sa bicima na visim nivoima postojanja. Ceneling se u nasem narodu, poistovecuje sa prizivanjem duhova.

Ovim ljudima se navodno javljaju razni entiteti s tih visih nivoa egzistencije i svesti. Poznatiji su Kasiopejci, Donosioci svitanja, Ra ...

Ono sta sam ukapirao, je da se u mnogome cemu koriste nalazi i zakoni kvantne fizike. Sem njih i uvrzeni stavovi raznih religija su ukomponovani i objedinjeni sa nalazima kvantne fizike. Predstavljeni tako da zaobilaze veoma cesto stavove u pojednincu, na veoma prost nacin. Slazuci se navodno sa onim vec postojecim u citaocu, ali implementirajuci nove, predocavajuci ih kao lakse reazumljive i uz potporu u vec ustaljenim vidjenjima i stvarima iz kvantne fizike.

Ujedno se vezuju i za mnoge izjave oko ufo vidjenja.

Tako da iako krenete u proveru informacija, naci cete ih posvuda kao potvrdu. Na taj nacin se i priblizava vise uverenju da jeste tako. Ostaje samo prevazici taj nacin komunikacije. Koji u mnogim ljudima izaziva nevericu.

Otvoricu jednu temu sa detaljnijim objsanjenjima pojmova i linkovima u njoj ka vec postojecim temama.

Smile
« Poslednja izmena: 19. Avg 2010, 14:38:13 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 01:04:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.