Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Људска глава у кеси [узнемирујуће слике]  (Pročitano 36510 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1336
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia e71
Milos Rasic je iz mog kraja tj.znam ga odlicno od malih nogu decko je uvek bio kompleksas nevidjeni i uvek je hteo da bude krimos ali je bio toliko smesan da ga niko nije ozbiljno shvatao...imao sam prilike da idem sa njim u osnovnu skolu(oslobodioci beograda) i srednju(gradjevinsko tehnicku) i bio je najveca slihtara u skoli.....bio je odlican djak i mamin sin a ovamo kao planirao svaki dan neke akcije plackanje, otimanje i ovo ono..

u skorije vreme poceo je da ide u crnu goru i da donosi kilograme droge...svaki put kada bi ga sreo u kraju pitao bi me da li mi je potrebno nesto jer ima sve.....samo da pomenem da je iz dobrostojece porodice i da to nije radio zbog para nego da bi dokazao da je faca

par meseci je poceo da nosi 2(ej dve sta ce mu 2) utoke sa sobom i hvalio se time po kraju
e sada njegova majka je stvarno dobra zena i ona i dalje veruje slepo da milos nije ubica ali sve to pada u vodu jer se retard hvalio u kraju da je odseko glavu...
 da dodam da je u poslednje vreme blejao sa cetvrtacima u jednom kaficu u albanske spomenice tako da mi nije iskljuceno da su mu panduri namestili ovo.....mada hvalio se debil po kraju da je odsekao glavu da bi ispao faca...a imao je sve uslove da odlicno zivi....
« Poslednja izmena: 16. Sep 2009, 14:12:43 od milos5805 »
IP sačuvana
social share
The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action. The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Suđenje osumnjičenima za monstruozno ubistvo Smaila Tarića
Devojka ubijenog promenila iskaz
Autor: Tanjug | 16.09.2009. - 05:00

BEOGRAD - Odbrana Velibora Bakića (25) i Miloša Rašića (25), optuženih za svirepo ubistvo Smaila Tarića (27) iz Malog Zvornika juče je na suđenju tvrdila da je optužnica napisana na osnovu lažnog iskaza trećeoptužene - Tarićeve bivše devojke Danice Todorović.

U nastavku iznošenja odbrane Danica Todorović je navela da joj je Tarić 16. avgusta prošle godine rekao da će doći u Beograd iz Malog Zvornika, gde je živeo, kako bi se video sa čovekom sa nadimkom Roki. Ona je ispričala i da je u vreme ubistva imala novog momka Marka H., ali da Tarić nije znao za tu vezu. Dozvolila mu je, kako je rekla, da dođe kod nje u stan jer se plašila njegovih pretnji.
Sud je takođe konstatovao da Todorovićeva menja iskaz koji je ranije dala u istrazi, a ona je naglasila da je tačno ono što je iznela na današnjem pretresu. Pošto su joj predočene fotografije Tarićeve obuće snimljene tokom uviđaja, ona je potvrdila da su na snimcima njegove bele patike, a zatim se zaplakala, pa je suđenje prekinuto na 15 minuta.
Na današnjem suđenju svedočila je i Tarićeva sestra Sabina Alihodžić, koja je navela da joj je Todorovićeva 20. avgusta prenela bratovljevu poruku o susretu sa Rokijem Crnogorcem, a da joj je i Tarićev drug Mile Lukić govorio o Rokiju. Alihodžićeva je ispričala da su obe porodice bile protiv ljubavne veze njenog brata i Todorovićeve „jer njih dvoje nisu bili jedno za drugo“.
Tarić je ubijen u avgustu prošle godine u Beogradu tako što mu je mačetom odrubljena glava.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Milos Rasic je iz mog kraja tj.znam ga odlicno od malih nogu decko je uvek bio kompleksas nevidjeni i uvek je hteo da bude krimos ali je bio toliko smesan da ga niko nije ozbiljno shvatao...imao sam prilike da idem sa njim u osnovnu skolu(oslobodioci beograda) i srednju(gradjevinsko tehnicku) i bio je najveca slihtara u skoli.....bio je odlican djak i mamin sin a ovamo kao planirao svaki dan neke akcije plackanje, otimanje i ovo ono..

u skorije vreme poceo je da ide u crnu goru i da donosi kilograme droge...svaki put kada bi ga sreo u kraju pitao bi me da li mi je potrebno nesto jer ima sve.....samo da pomenem da je iz dobrostojece porodice i da to nije radio zbog para nego da bi dokazao da je faca

par meseci je poceo da nosi 2(ej dve sta ce mu 2) utoke sa sobom i hvalio se time po kraju
e sada njegova majka je stvarno dobra zena i ona i dalje veruje slepo da milos nije ubica ali sve to pada u vodu jer se retard hvalio u kraju da je odseko glavu...
 da dodam da je u poslednje vreme blejao sa cetvrtacima u jednom kaficu u albanske spomenice tako da mi nije iskljuceno da su mu panduri namestili ovo.....mada hvalio se debil po kraju da je odsekao glavu da bi ispao faca...a imao je sve uslove da odlicno zivi....

Ja samo da dodam da ce obojica fasovati po 40 godina jer su dokazi neoborivi. Pa neka prica sta god oce...
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Suđenje osumnjičenima za ubistvo Smaila Tarića
Svedoci promenili iskaze iz istrage
Autor: Tanjug | 17.09.2009. - 08:17

BEOGRAD - Na suđenju za svirepo ubistvo Smaila Tarića iz Malog Zvornika juče je pet svedoka promenilo iskaze iz istrage u kojima su optužene Velibora Bakića (25) i Miloša Rašića (25) dovodili u vezu s tim zločinom.

Svedoci su redom, svedočeći pred većem Okružnog suda u Beogradu, porekli iskaze date istražnom sudiji i policiji, navodeći da su ranije drugačije svedočili iz straha i zbog stresa izazvanog privođenjem i pretnji da mogu biti zadržani u policiji. Anđela Jovanović je izjavila da se ne seća da je u policiji i pred istražnim sudijom rekla da joj je Bakić preneo da je kupio dve mačete i da će „cinkarošima da lete glave“. Jelena Stanić je porekla ranije tvrdnje iz istrage da su Bakić i Rašić od nje u kafeu „De mol“ tražili da se izjasni o zločinu kada je u medijima objavljeno da je pronađena odsečena ljudska glava, kao i da se ne seća da je rekla kako je posle zbog toga pomislila da je Bakić izvršilac. Njena sestra Milena Stanić je rekla da ne može da potvrdi iskaz iz istrage jer su joj u policiji postavljali sugestivna pitanja i policajci su bili veoma neljubazni i da su pretili da će je zadržati 48 sati. Milica Mojković je kazala da su im u policiji rekli da „oni sve znaju“, a da bi svedokinje to samo trebalo da potvrde, kao i da se ne seća da joj je Bakić rekao da ide po mačete. Sve četiri devojke svedočile su juče da su Bakićevi nadimci bili Kum i Vele, a da je Roki nadimak izvesnog „debelog Valjevca“, kao i da su im policajci, posle prvog iskaza u policiji, rekli da bi trebalo da iskaz još jednom ponove.
Svedok Nenad Pokimica je rekao da je u policiji prihvatio da kaže da su mačete koje je odneo na oštrenje Bakićeve jer su mu inspektori zapretili da „neće biti ništa od njegove svadbe“. „Trebalo je da se ženim za dva dana i zakazao sam svadbu, a oni su me uhapsili i rekli mi da kažem da su mačete Bakićeve ili nema ništa od svadbe. Sve što sam rekao za Bakića zapravo važi za Srđana koji je držao aikido klub“, rekao je Pokimica. On je objasnio da je Srđan doneo mačete i pitao ga da li može da ih odnese na oštrenje jer su mu potrebne da „poseče šiblje na Adi gde je gradio splav“.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.