Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li su hrvati opsednuti Srbima

Glasanje završeno: 16. Sep 2006, 23:26:33

Da
70%  (7)
Ne
30%  (3)
Ukupno glasova: 10
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubomora,strah,znatizelja ili nesto drugo  (Pročitano 12589 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"I da ste opsednuti nama pokazuje i vase veliko interesovanje za ovaj forum kao i svakodnevna prepucavanja izmedju ucesnika iz Srbije i odredjenih ucesnika iz hrvatske koji svakodnevno provociraju svojm postovima srpsku stranu."

@zeljko
kao sto je iz prilozenog ovde ima dosta "topic" o hrvatskoj i bih napr, nevidim o kakvoj obsesiji ti pricas. da nema takvih tema o hr i bih nevjerujem da bi ijedan hrvat ili bosanac ovde zaiso..plus..zar nebi bilo dosadno kad bi samo bili ljudi ovde koji djele tvoje misljenje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
boze, kakav bolid!

bože kakva tema

evo tko je opterećen


  UPITAN DIZAJN

Beograd hoće Crotram bez slova 'u' na šajbi
Zagrebački niskopodni tramvaj konzorcija Crotram prvi će se put provozati beogradskim ulicama 26. rujna, za trajanja konferencije gradskih prijevoznika istočne i jugoistočne Europe i Euroazije. Beograđani su nekoliko puta dolazili vidjeti naše tramvaje i žele ih u svom voznom parku koji će uskoro obnoviti. No, ne žele da vjetrobran ima sadašnji izgled slova 'u', potvrdio je Ivan Tolić, predsjednik uprave Gredelja koji s Končarom čini konzorcij Crotram
 
 
 
 
 
 
« Poslednja izmena: 12. Sep 2006, 09:18:43 od umorni »
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 356
Zastava Singidunum
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Siemens c72

kao sto je iz prilozenog ovde ima dosta "topic" o hrvatskoj i bih napr, nevidim o kakvoj obsesiji ti pricas. da nema takvih tema o hr i bih nevjerujem da bi ijedan hrvat ili bosanac ovde zaiso..plus..zar nebi bilo dosadno kad bi samo bili ljudi ovde koji djele tvoje misljenje?
Pa takvih topica-a ne bi ni bilo da se ne desavaju neki napadi na Srbe i slicno. U Hrvatskoj i BiH jednostavno i dalje je normalno prebiti nekoga zato sto je Srbin (i to aj da je prebijen neko ko je i trazio sukob, navijac ili slicno, vec bivaju prebijeni obicni ljudi "civili"). Al opet to je problem hrvatskog drustva, i pre svega hrvatske policije (koja se kao i trudi da se takve stvari svede na minimum). Moguce je da ce jacanjem zakona takve stvari u buducnosti biti sve redje.

Hrvati su definitivno opsednuti Srbima. Necu da gresim dusu, ima takvih pojava i na nasoj strani, ali u mnogo manjim kolicinama (i kao sto vec rekoh uvek sa nekim povodom).

Mene mnogo vise interesuje kakva je struktura Hrvata koji dolaze na SNF, i slicne forume. Da li je rec o nacionalistima (kad kazem nacionalista ne mislim nista lose, smatram da je nacionalizam dobra stvar ukoliko ne prerasta u ekstremizam), ili je rec o ljudima liberalnih orijentacija, ili nesto trece. Mada, neki kazu svi Hrvati su nacionalisti, i svi imaju isti stav prema Srbima (bez obzira na partijske razlike). Mozda ne bi bilo lose da neko od Hrvata koji su vec ovde napisu nesto o svojim politickim stavovima, cisto da ne nagadjamo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
moji i stavovi svih hrvata su takvi da svatko ima svoj stav i ne postoji jedan generalni stav
svatko ko ti kaže suprotno jednostavno laže

moj stav je jednostavan: živi i pusti da žive, nemoj me dirati pa neću ni ja tebe
nisam ničim opsjednut kao i većina hrvata, gledam na sebe i svoje, nemam vremena zajebavati se i baviti se tuđim stvarima

i to da je normalno prebiti nekoga zato što je srbin je čisto sranje, kao što već rekoh imam prijatelja nemanju, srbina koji navija za zvezdu, nikad ga niko nije prebio pa čak ni ja i prema tome teorija o opsjednutosti je bezveze
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Ljudi proslo je 12~13 godina....dolaze nove generacije, koje o tim godinama uce samo iz udzbenika.
Jeste svjeze ali se moze i zaboraviti, popustiti itd. Jbg ipak smo svi mi dio ovog surovog svijeta!  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 356
Zastava Singidunum
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Siemens c72
moji i stavovi svih hrvata su takvi da svatko ima svoj stav i ne postoji jedan generalni stav
svatko ko ti kaže suprotno jednostavno laže

moj stav je jednostavan: živi i pusti da žive, nemoj me dirati pa neću ni ja tebe
nisam ničim opsjednut kao i većina hrvata, gledam na sebe i svoje, nemam vremena zajebavati se i baviti se tuđim stvarima

i to da je normalno prebiti nekoga zato što je srbin je čisto sranje, kao što već rekoh imam prijatelja nemanju, srbina koji navija za zvezdu, nikad ga niko nije prebio pa čak ni ja i prema tome teorija o opsjednutosti je bezveze
Ma ok. Nisam ni mislio direktno na tebe. Al ipak novine objavljuju vesti, tako da takvih pojava ipak ima.
A ovo za "politicki stav" reko si svoje, al ne rece mi dal se izjasnjavas kao nacionalista, liberal, demokrata,... Ozbiljno sam mislio u prethodnom postu da me interesuje politicka orijentacija Hrvata koji dolaze na SNF (nisam pisao radi zajebancije, provokacije, ili sta vec).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
moj politički stav? pa sad od svega pomalo.

nacionalist, ali ne isključivi i zadrti, volim svoju naciju a druge poštujem
liberal, svatko može raditi sve što je zakonom dozvoljeno i nije protivno moralu i čudoređu (previše slobode mi se ne sviđa, npr. homoseksualni brakovi)
demokrat, svakako narod bira tj. većina odlučuje, najbliži sam parlamentarnom političkom sustavu

moje je mišljenje da treba oprostiti, ne generalizirati, okrenuti se budućnosti, surađivati i graditi normalne odnose ali ne i zaboraviti da slučajno ne bi izgubili to što smo stekli (mi imamo takve sklonosti)
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


heroj ulice

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1874
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Motorola v360v
winter demon- ja sam nacionalista ali to ne znači da sad mrzim srbe...  Smile hsp zds  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Motorola V3i
Ja mislim ovako:

Hrvati su opsednuti Slovencima, Srbi Hrvatima, Makedonci Srbima, Albanci Makedoncima.

Zasto? Zato sto ovi, drugii u paru, zive bolje od njih.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
...u Hrvatskoj jednostavno i dalje je normalno prebiti nekoga zato sto je Srbin (i to aj da je prebijen neko ko je i trazio sukob, navijac ili slicno, vec bivaju prebijeni obicni ljudi "civili"). Al opet to je problem hrvatskog drustva, i pre svega hrvatske policije (koja se kao i trudi da se takve stvari svede na minimum). Moguce je da ce jacanjem zakona takve stvari u buducnosti biti sve redje.


To jednostavno nije istina. I točka. Ne znam gdje živiš, koje novine čitaš, koji TV-program gledaš, ali to jednostavno nije istina.

Hrvati nisu opsjednuti Srbima. Dokaz: pogledaj popis sudionika foruma, prebroji Hrvate među sudionicima, usporedi to sa brojem Hrvata u Hrvatskoj, pretpostavi da svaki dvadeseti Hrvat u dobi 18-40 godina ima pristup internetu, pa ćeš vrlo jednostavo doć do postotka Hrvata koji sudjeluju na ovom forumu. A pojedincima ovde je broj Hrvata koji sudjeluju na ovom forumu vrhunski dokaz hrvatske opsjednutosti Srbima.

Pretpostavljam, da kojim slučajem na forumu nema niti jednog Hrvata, da bi se u ovoj temi raspravljalo kako Hrvati ne posjećuju ovaj forum jer su iskompleksirani, boje se Srba ili neka slična bedastoća.
« Poslednja izmena: 12. Sep 2006, 17:16:25 od st_faca »
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.