Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 16:24:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubavne SMS poruke  (Pročitano 84699 puta)
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2876
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
SonyEricsson W810i
Porukice su vam super,mene sad mrzi da pisem puno porukica,ali evo nekoiko,pa sutra cete dobiti jos...

Hajde da se menjamo:ja tebi moje srce-ti meni poljupce,ja tebi svoje oci-ti meni lude noci,ja tebi dusu svoju-ti meni ljubav tvoju!

Ja nisam sivi kamen da po meni gaze,ja nisam uveli cvet da me u djubre bace,ja nisam kisa sto tuzno lije,ja sam bice koje voli,a voljeno nije !!!!

Tesko je mrzeti onog kom si srce dao,tesko je krenuti nepred kad si jednom stao,tesko je proci pored nekog ko ti je sve,tesko je voleti,a reci NE !

Pusti me i pozeli mi srecu,zaboravi me ja tebe necu,mrzi me ja cu te voleti,vredjaj me ja cu te preboleti,ti visoko leti-ja nemam krila-ti budi voljen ja nisam bila !!!!!

Ako mi srce slomis kao granu,videces samo krvavu ranu,videces tamo jos nesto pise:"Kad nesto slomis nema ga vise!"

Nema poruka,nema poziva,moja dusa tebe doziva,stresno ubija ova samoca,oko srca bol i hladnoca,,zatvorim oci mislim na tebe,samo da se nadjem kraj tebe !

To sto te upoznah i zavoleh,nemislim da je greska.To sto ti ovo priznajem odluka je teska.Sve ovo mi ne bi tesko palo da znam da me volis bar malo!!!!!

Pruzi mi ruku da te osetim,nasmesi se da znam da postojis,koracaj uz mene da znam da sam ziva,voli me bar jedan minut,sat ili dan,ali me voli da ja to znam!!!

Lepo bi bilo kad bi se ponovo sreli,mozda bi tada istu srecu hteli!Ne znam da li si srecan ili se kajes,ja sve u zivotu imam,samo mi ti nedostajes!

Moje te srce sad zeli jos vise,moja se ljubav nikad nebrise,ostace zauvek negde da pise da te volim i od zivota vise.

Oprosti sto se i sada setih tebe,kroz srce mi prostruji nesto vrelo,oprosti sto cu se uvek secati tebe i onda kada srce ne bude htelo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 20629
Zastava tamo gde nebo ljubi more...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung Ace 5830
Kao more sto se njise, kao kapi kise, kao vjetar sto lagano puse, kao zaljubljene duse, kao sto srce voli i za ljubav moli, kao sto sunce sja, tako te volim ja!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

JaiTi.jpg
(12.89 KB, 174x136)
IP sačuvana
social share
Never drive faster than your guardian angel can fly!!!



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Misli dobro i bice dobro !

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1762
Zastava Pampukovac beach BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia uvek
ej ljubavi aj se sexamo posle faxa  Smile  i najromanticniji odgovor : aj dodji kod mene
IP sačuvana
social share
Per aspera ad astra ! popi nesto lose izgledas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Bas si romantican Smile
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 20629
Zastava tamo gde nebo ljubi more...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung Ace 5830
Srce moje ti u rukama drzis. Pazi, moli te, da ga ne ispustis.

Sreca? Sto je sreca sada znam. To je svaki susret s tobom, tvoj dah na licu mom. Sreca? Tvoj korak, tvoj glas, njezni poljupci kroz noc. jednostavno - ti!

Sto da ti kazem, sto da ti pisem, kad te volim koliko i disem.

Sve moje misli vrte se samo o tebi. Kako sam do sada zivjela nije vise vazno.

Sve sto imam jesi ti, ne mogu te napustiti, s tobom cu zauvijek biti i samo cu tebe voljeti!

Sve te vise volim. Svakog dana, svakog jutra. Danas vise nego jucer, ali mnogo manje nego sutra.
IP sačuvana
social share
Never drive faster than your guardian angel can fly!!!



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 258
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung X620
Nikada nisam verolvala da cu sresti momka poput tebe. Za tebe vredi ziveti da bih te volela i umreti da bih ti pokazala koliko te volim...  Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
SusHtina ljubavi nije voleti savrsHenu osobu,
vec savrsHeno voleti nesavrsHenu osobu...
Prava ljubav nema srecan zavrsHetak,
ona jednostavno nikad ne prestaje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 32
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
more je duboko, valovi se krecu,nemoj me zaboraviti,jer ja tebe necu,obale placu,a kamen drijema,tuzno je kad od tebe ni poruke nema...              Smile Smile Smile



Ja cu tebe nocima sanjati tvoje ime necujno dozivati, ti si vizija mog sna, duso moja daleka. Oci moje traze te, usne zovu te dodji molim te jer ludo VOLIM TE.       Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2876
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
SonyEricsson W810i
Ostavljas devojku sto je voleti znala,uzimas onu sto ti je lazi dala,bacas u more sve one drazi,al samo cu ti jedno reci:Sto ostavis vise netrazi!!!!!

Sklopi te usne i spusti ih na moje,stegni te ruke sto ukrsteno stoje,poljubi me jednom,ucini me robom,i zagrli to telo sto drhti pred tobom!

Samo jednu zelju imam,da ti usne poljubim,neka odmah zaspim i nikad se ne probudim!!!

Mozda ces jednom u ocima mojim videti iskren bol,mozda ces videti u ocim iskrenu tugu,shvatices da zelim tebe,a ne osobu drugu!!!

Lagace usne svaku rec,laz ce da govori,kako da kazem da te ne volim kada sam puna ljubavi,kako da kazem volim te,ne trazi to od mene molim te!

Ziveces u srcu i u mojoj dusi,iako se stvarno nasa sreca rusi,proci ce vreme,jos mnogo toga,a ti ces nestati iz zivota moga.

Kada nestani zadnji trag nade,kada ti snove neko pokrade,kada sve sto je lepo izgubi sjaj ja bicu tu i cekacu znam!

Sve se plasim umrecu,a tebe videti necu,ako doje do tog doba,ti prosetaj do mog groba,i na njemu zabelezi "ovde moja ljubav lezi"

Sunce je odavno potonulo na zapad,nebo sara zvezdane boje,saljem ti vetrom tihi sapat,lepo spavaj najdraze moje!!!

Netrazim ja zivot ceo,trazim samo jedan deo,jedan minut tvog zivota,jedan pogled tvoga oka,za jedan otkucaj srca te molim,samo shvati da te mnogo volim!

Snegovi su poceli da veju,ti dodji da te moje ruke greju,i kad kosava pocne da duva,tebi ce biti toplo jer te moja ljubav cuva.

Lepo je znati da postojis u mom zivotu,nije bitno ni koliko ni od kad,a ni zasto,lepo je otvoriti oci i jednostavno znati da si tu i da negde postojis.

Zelim ti lepe snove u ovoj hladnoj noci,zelim ti to jer ne mogu doci,da te nezno pribijem uz sebe,preostaje mi samo jedno-da mislim na tebe!

Da li znas koliko mi znacis?Ne?!Da li znas koliko mi nedostajes?Ne?!Da li znas koliko te volim?Ne?!Moras priznati da o nekim stvarima stvarno nemas pojma!

Ja nisam andjeo kako ti se cini,ja samo iskoriscavam tvoje mane...Izvini!Mene su  stvorili djavoli i grlile hladne kise za mene je ljubav samo tren i nista vise!

U kasne sate,duboke noci,kada su svima sklopljene oci,mislim na tebe,polako dremam...Ne mogu da zaspim jer tebe nemam !!!!

Pogledaj na sat i sve ce ti biti jasno,niko nikome nesalje poruke ovako kasno.To rade samo oni kojim je stalo,a zasto ja to radim razmisli malo...

Voli i onda kad zbog toga patis i neces se kajati,jer jednom ces shvatiti da covek ne umire onda kad prestane da dise-vec onda kad ne moze da zavoli vise!!!!!

One koje volimo uvek izgubimo,retko ili vise nikad se ne zaljubimo.Sve sto posle dodje bekstvo je od krize,samo jednom se voli-sve ostalo su reprize!!!!!!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

prirodna plavusa rodila sam se sa plavom kosom

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 2027
Zastava Bosilegrad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG 
Volim te Pozovi me i kazi mi da me volis
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Proba!!!
 Smile Smile Smile Smile
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 16:24:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.141 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.