Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:50:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubavne SMS poruke  (Pročitano 84701 puta)
Poznata licnost

Pour Out Some Liquor And I Reminisce...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3359
Zastava Vrbas
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung Galaxy Nexus
Saznao sam u koje je doba godine Bec najlepsi!
U ono doba godine kad si ti tu...
IP sačuvana
social share
"When everything is over,
and when i come back into space again,
to Heaven i'll probably go,
'cos i have been in Hell!


Bistro toilets, N.S.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 70
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Motorola 
Da li ti stvarno postojis?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 70
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Motorola 
Ljubav nije jezero u kome se uvek moze ogledati
Ona ima plimu i oseku i
olupine i potonule gradove i
bure i kovcege sa zlatom i
bisere...
Ali sve to je jako duboko
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 70
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Motorola 
Spavaj andjele na oblaku
bol mi u srecu pretvori
sanjaj me kao nekad i ime mi u snu zovi i ja cu doci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2560
Zastava DE-Munchen...SRB-Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N 73
Sta da ti kazem , sta da ti pisem , kad te volim kolko i disem ...

hej ljubavi u dalekom gradu cuvaj mi se da te ne ukradu , cuvaj ljubav da nam ne uvene , cuvaj srecu za mene i tebe ...
IP sačuvana
social share
Der Mann muss sehr geduldig und beharrlich sein, wenn er etwas erreichen will
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Pazi sta zelis mozda ti se i ostvari

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Zivim jer drugi su tako hteli ,volim jer sudbina tako svima deli.  .  .
IP sačuvana
social share
Nikada nismo tako slabo zasticeni od patnje,kao onda kada volimo!!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Linux
Browser
Mozilla
voli onog ko voli tebe ali pazi da te ne zajebe kad ti kaze umrecu zbog tebe ti mu kazi umri ko te jebe :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Samsung E250
SMS za laku noc
Nocas cu andelu ukrasti krila i odletjeti do raja da uberem najljepšu ružu za tebe, da ti ju stavim na jastuk i poljupcem poželim najljepše snove!
Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvijezda koju sanjas, suza kada places, osmjeh kad se smijes, usinila bi sve samo da sam uz TEBE!
…i svi snovi da ti stvarnost budu, a stvarnost kao san da ti bude…
Laku noc, sunce moje maleno, poljubac ti salje jedno srce vatreno, koje samo za tebe gori,i porucuje ti da te mnogo voli.  
Ljubav je kada si medju bezbroj devojaka, a mislis samo na jednu!!!! Laku noc bebo moja.  
Jedan poljubac na lice tvoje, lijepospavaj SUNCE MOJE! Jos jedan na usta tvoja, slatko sanjaj DUSO MOJA! I jos jedan na vrat tvoj, LAKU NOC ANDJELE MOJ!
Kad zvijezdana prašina prekrije nebo i zvona na katedrali otkucaju ponoc znaj da netko misli na tebei salje ti nalijepše želje !
Voljeo sam te jucer.  Volim te i danas i tako ce uvijek biti.  Volim te i pruzam ti srce svoje… Laku noc voljeno moje…
Noc je pala, ugasio se dan, nema te kraj mene, al’ svrati mi u san.  Ruke te moje traze, srce te moje zove, nedostajes mi, ljubavi, noci ove.  
NOCAS SANJAJ KAD SKLOPIŠ OCI-MOJE SU BUDNE I OVE NOCI.  MOJA JE NOC BEZ TEBE CUDNA-UVJEK TUŽNA DO ZORE BUDNA.  OVE TI RIJECI SRCEM PIŠEM NOCAS MIŠKO ZA TEBE DIŠEM.  
Nek ti carobni veo divnih snova uljepša noc kad u mekani krevet odluciš poc… andeli neka cuvaju andela mog-poljubac iz srca šaljem ti svog.  VOLIM TE
Jedan poljubac na lice tvoje-lijepo spavaj SUNCE MOJE, i još jedan na usta tvoja-lijepo spavaj LJUBAVI MOJA, i za kraj na vrat tvoj… LIJEPO MI PAJKI ANĐELE MOJ.  
Andjele, sklopi okice.  U tamnoj noci pronadji svetlost mesecine da ti obasja snove i u njih odvedi one … zbog kojih se i sutra vredi buditi.  
BILA BIH POSTELJA U KOJOJ SPAVAS I JASTUK NA KOME SE BUDIS, ZVIJEZDA KOJU SANJAS, SUZA KADA PLACES, OSMIJEH KAD SE SMIJES, UCINILA BIH SVE SAMO DA SAM UZ TEBE…
Trazicu od zvezda da ti snove ulepsaju trazicu od meseca da te miluje,gleda kad ne mogu ja trazicu od boga jednoga andjela samo za sebe trazicu tebe. . sweet dream.  
Moju ljubav prema tebi opisao Tolstoj ne bi.  Kad budes spavao na mekom jastuku pozovi me u svoj san i ja bicu tu! VOLIM TE ZELENOOKI!!!
Dok mirno uzivas, ti i ne slutis kako jedna nemirna osoba zuri neznanim stazama kako bi stigla do tvoje odaje misli i tiho ti porucila: Zelim ti laku noc.
Pozeli nocas da sam tu jer ovo nebo ima neku cudnu moc, mozda se stvorim pored tebe da te poljubim za laku noc!
Pogledaj u nocno nebo i pronadi zvezdu.  To je moje srce koje se popelo u visinu da vidi tvoj osmeh.  Ispruži ruku i uzmi ga, jer je pripalo tebi!
Sa kraja sveta sve do tvoga praga vodili su moji putevi i sad na svojoj postelji od neba nauci me opet sanjati. .
Ti si mi dala da ti u oci zaronim, ti si me zvala da u njima dušu otvorim.  Pogledaj mesec zlatni sja, dok nebo ljubim ja u tvom oku boje sna moja zvezdo jedina.
Spušta se noc i prekriva prozor moj a ja gledam u nebo i tražim sjajnu zvezdu, tražim osmeh tvoj!
Moja se dusa radja na rubu tvojih ociju, a najvece zvezde pevaju tvoje ime dok mesec okrece vrtuljak sna!!
Svitanja bez tebe puna su praznine kad oblaci pisu tvoje ime, a u kasnu noc kad grad utone u san, ja cu samo zbog tebe cekati novi dan.
Ti imas divan pogled, ti imas divan osmeh, al najljepse su tvoje oci, koje sanjam svake noci!
Osecas li poljupce mojih usana, dodir moje ruke, vidis li sto mi radis, zaspim s tobom, s tobom se budim, sta se sa mnom dogadja, i ja se cudim.
Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvezda koju sanjas, suza kada places, osmeh kad se smejes, usinila bi sve samo da sam uz TEBE!
Kad ovu noc pobedi dan i kad se probudi priroda iz sna, tebe neka probude sapati moji.  Jedina moja volim te ja!
Mesec je pao, ja sam zaspao, ali tvoj zagrljaj nisam osetio! U tudjini dusa mi sada zebe, jer ce jutro svanuti bez tebe!
Nocas kad zaspis poslacu andjele da te cuvaju.  Doci cu u tvoje snove, nezno te poljubiti i sanjati pored tebe… Volim te andjele moj.
Kad se spusi noc i prekrije prozor tvoj, po nebejskoj pomracini ti šaljem poljubac svoj! Nek stigne gdje nemogu ja, i nek ti tiho šapne da te VOLIM JA!
Laku noc ljubavi, snivaj na jastuku od cvijetova.  Laku noc ljubavi, neka te cuvaju andeli…
Tigricu…nek zvjezde sanjaju tebe i nek te mjesec poljubi umjesto mene.  Sanjaj o lijepoj zvjezdanoj noci, a ja cu sanjat tvoje medene oci.  LAKU NOC LJUBAVI.  
Mjesece uspavaj me dodirom ove noci, želim zauvijek sklopit vlažne oci, pošalji mi zvjezdu neka me u san otprati zamoli mog tigrica da mi ljubav uzvrati.  
Jedan poljubac na lice tvoje, lijepo spavaj sunce moje.  I jos jedan na usta tvoja, lijepo spavaj malena moja.  
Kad sklopiš oci svoje, ja cu doci zlato moje, da te ljubim, da te mazim i cijele noci da te pazim …Da te cuvam od svih zala, jer te volim sreco moja mala!
Kad se pojave zvjezde i mjesec, kad padne noc, sklopi svoje okice, duboko udahni i opusti se… i snivaj slatke snove…
Ako nocas neki andjeo pobjegne sa neba, neka mu tvoje uzglavlje bude postelja u noci bez svitanja.  
I kad nisi tu, kraj mene… da znaš da me boliš, i nocas ja cu da te cuvam dok spavaš i ljubim tamo gdje najviše voliš… DOK SANJAŠ!
Ti si odmor na dugom putu vjetar što me goni na lutanja-i možda nikad nisam htjela ovako kao nocas da ti poželim najljepšu laku noc…. VOLIM TE.  
Andjele sklopi okice i u tami noci pronadji svetlo mesecine, da ti obasja snove, i u njih dovede one zbog kojih se i sutra vredi buditi! “LAKU NOC LJUBAVI”.  
Zamisli da sam tvoja postelja, od nemira nikad nebi zaspala…Laku Noc ljubavi moja i slatki sni !
Kad zatvoriš svoje oci dopusti andelima da mi te donesu u san, sa ti prenesu moje poljubce!!! Slatko mi snivaj ljubavi!!! VOLIM TE MARKO!!!
Sweet dreams my only one, forever be your guardian angel…
U zagrljaju noci,pod svjetlom zvijezda-opet nas djeli milijon gradova-cujem tvoj osmjeh dok sklapam oci-na usnam slova tvoga imena…. Laku noc ljubavi.
Volim te tako jako da bi se popela na Himalaju, da ti s neba skinem najljepšu zvijezdu da te cuva u nocnim satima kad ne mogu ja……. . M. O. !
Kad andeli postanu zli, kad oceani presuse svi, kad mjesec prestane iz tame sjati tad cu i ja tebe ljubavi prestati voljeti, laku noc moj andele!
Nocas bi ti rado pokvarila san.  Mjesto toplih jastuka pružila svoj dlan.  I usnama nježno milovala tjelo i uzela sve ono što bi srce htjelo…. .  
Shtotoku se vrati angelot shto go prativ na tvojot prozor da te chuva, se varti brzo i mi kaza deka ne e mozno ANGEL DA CHUVA ANGEL.  
Evo sada nagovaram mesecinu da u tvoju sobu zaviri i da te umesto mene zagrli i poljubi.  Neka te grli neka te ljubi neka ti ona prica kad ne mogu ja!
Nek ti carobni veo divnih snova ulepsa noc kad u mekan krevet odlucis poc.  Andjeli nek cuvaju andjela mog, laku noc iz srca ti zelim svog.
Slatko spavaj andjele, neka ti nebo sapuce VOLIM TE i kada planete nestane i Zemlje ne bude, ja cu makar samo u snovima uvek biti kraj tebe!!!
Ne brini, meni ostavi sve lose snove, nemire… Ne brini, snena ostani, kao cuvar tvog sna ja sam tu…
Kad se ponoc spusti i prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomorcini poljubac ti saljem svoj.  Nek poljubac stigne tamo gdje ne mogu ja, nek ti tiho sapne: VOLIM TE JA.
Svitanje bez tebe puna su praznine kad oblaci pisu tvoje ime, a kasnu noc kad grad utone u san ja cu samo zbog tebe cekati novi dan…
Da sam tihi povetarac i da imam takvu moc, sletio bih na tvoj prozor da ti pozelim nalepsu laku noc.
Bio bih ti postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis.  Bio bih suza kad places, osmeh kad se smes samo da sam uz tebe, da te vidim, da te ljubim.
U tihoj noci dok srce strepi, seti se mene moj andele lepi.  Ako te rastuze zvuci gitare i ako zivot gorko zaboli, seti se da postoji neko ko te jako voli.
…i svi snovi da ti stvarnost budu, a stvarnost kao san da ti bude…
Kad se spusti noc i prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomrcini poljubac ti saljem svoj.  Nek poljubac tamo stigne gdje ne mogu ja.  Tiho nek ti sapne: Mislim na tebe ja!
Jedan poljubac na lice tvoje, lepo spavaj sunce moje, i jos jedan na usta tvoja, lepo spavaj, ljubavi moja i na kraju na vrat tvoj, laku noc andjele moj!
Nocas cu ukrasti andelu krila, odletjeti do raja, za tebe ubrati nalepsu ruzu i ostaviti je na tvom jastuku, a poljubcima cu ti pozeljeti naljepse snove.
Zelim bezbroj toplih poljubaca prosute mom telu, zelim tvoje dodire na svojoj kozi, zelim zaspati uz tebe, probditi te sapuci ti nezno: “VOLIM TE!”
Nocas sam sanjala andjela kako ljubi moje usne na kisi, nocas sam se videla u zagrljaju daleko odavde, nocas sam sanjala TEBE!
Neka ti carobni veo divnih snova ulepsa noc kad u mekani krevet odlucis poci.  Bogovi neka cuvaju andjela mog dok mu saljem poljubac iz srca svog.
Neka ti svetlost novog dana obasja dusu, ispuni je najdivnijim osecajima i neka ti Bog podari sve sto NEMAS, a ZELIS i sacuva sve sto IMAS, a VOLIS!
Nocas za tebe stihove pisem, nocas za tebe zvezde brojim, dopusti da te poljupcem uspavam dopusti da ti kazem koliko te volim.
Ovog trena volela bih da si tu i da zaspim na tvom toplom ramenu.  I sto god kazu, ti znas da cu ja uvek ziveti samo za nas.  :D :oops: :weirdface: :wave:
IP sačuvana
social share
Jučer sam bio pametan.  Stoga sam želio mijenjati svijet.  Danas sam mudar.  Stoga mijenjam sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_1_1
mob
Samsung E250
Ne dozwoli da juce bude sutra, da ti pakosti ruse jutra, podigni glawu veruj u sebe a ja. . .  Ja cu uwek biti uz tebe!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_1_1
mob
Samsung E250
Kad sklopis oci swoje ja cu doci zlato moje da te cuwam da te mazim da te cele noci pazim da od swih zla, ja te wolim ljubawi moja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:50:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.