Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljubav prema otadzbini iznad ljubavi prema vladarima - Zvizduci za Nikolica  (Pročitano 10633 puta)
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia 6220
Ма није проблем Тома, него ће Стефановић сад 15000 људи на полиграф да се види ко звижди премијеру у јавном преносу  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.73
Ristivojević: Fotografija sa reklamom SNS - fotomontaža

Fotografija koja se pojavila na društvenim mrežama i nekim sajtovima sa navodnom reklamom Srpske napredne stranke na ekranu na bazenu u Kombank areni je fotomontaža, izjavio je večeras Tanjugu Raša Ristivojević, predsednik Izvršnog odbora Evropskog prvenstva u vaterpolu.

BEOGRAD - Fotografija koja se pojavila na društvenim mrežama i nekim sajtovima sa navodnom reklamom Srpske napredne stranke na ekranu na bazenu u Kombank areni je fotomontaža, izjavio je večeras Tanjugu Raša Ristivojević, predsednik Izvršnog odbora Evropskog prvenstva u vaterpolu.

"Veliki displej na bazenu u Areni je podeljen na dva dela. Levi ekran potpuno tehnički kontroliše italijanska firma Mikro Plus, koju je angažovala LEN, i na njemu su rezultati, merenje vreme i ostalo, dok je desni ekran pod kontrolom RTS-a i ono što se na njemu vidi ide iz reportažnih kola", objasnio je Ristivojević.

Naglašavajući da ovaj slučaj nema nikakve veze sa organizatorima, on je ponovio da je očigledno da je u pitanju fotomontaža i da je to urađeno dok je u dvorani bio mrak.

Loše je što se ne biraju sredstva da se ruši ovako veliki sportski događaj, koji Srbiju predstavlja u najboljem svetlu u Evropi i svetu, a takvim političkim podmetanjima se ruši i ugled naših zlatnih momaka i Vaterpolo saveza Srbije, zaključio je Ristivojević.

Izvor: Tanjug

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

CYYU--JWYAA3V5y.jpg
(121.68 KB, 1023x1386)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Sramota! I to ogromna! Otvaranje Evropskog prvenstva, ej sinovi jeste li vi svesni toga? Pa ne naravno boli vas kurac... Bitno je da su Toma i Vucko izvizdani, to je najbitnije, a sto smo se obrukali kao domacini i kao organizatori to nikom nista. Kakav je takav je, predsednik je nas, a za ovakvu priliku nije ni zgodno brukati se pred ostalima i zvizdati sopstvenom predsedniku. Pa cak i da je to Tadic. Iskuliras i boli te kurac. Znaci slicno nesto kao i svojevremeno kad smo zvizdali "Hej Sloveni", jebes ti sto je to tvoja himna, ne svidja ti se i to je to: zvizdi! Ni meni se bas ne dopada sadasnja izmenjena zastava, pa jel treba da joj zvizdim? Za ovako neke stvari se necemo promeniti, i to je do vaspitanja. A zvizdali su kao navijeni, znaci bukvalno jedva docekali da zvizde Tomi. Najstrasnije od svega sto je na tribinama prosek godina bio oko 15, a sto je najgore isti ti sto su zvizdali nisu skoro ni navijali tokom meca.  Smile

Citat
Ljubav prema otadzbini iznad ljubavi prema vladarima

Ako je ovo patriotizam, pa ja ne znam onda... Onda nek dokazuju patriotizam na mitinzima, nek izvode taj bunt na ulici, nek presretaju Tomina i Vuciceva kola i gadjaju ih jajima. Ako ne smeju onda su picke.

Cist pravi primer kako se iskazuje nezadovoljstvo prema vlasti i neki bunt je bio onda kad su oni ljudi dosli na ono otvaranje nezavrsenog mosta i izvizdali Mihajlovicku i onog lika sa onim cudnim ocima. E tad se to radi, a ne na otvaranju Evropskog prvenstva i slicnim svecanostima.

I ako mi neko kaze da sam botina slobodno nek mi se naduva jaja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Unix Sun
Browser
Opera 12.16
mislim da si u pravu. Ne treba u ovakvim situacijama zvizdati svom predsedniku ili himni.
ali je nedostojno zvizdati i hrvatskoj. To je ista vrsta gluposti. Idi u zagreb pa zvizdi picko
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Što jes jes, nije lepo rugati se patološkim lažovima i mentalno poremećenim osobama...
« Poslednja izmena: 11. Jan 2016, 01:31:11 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Unix Sun
Browser
Opera 12.16
hrvatskoj himni hteo sam reci
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, jbmt... valjda smo mi ta neka zemlja na europskom putu gde se postuju ljudska prava i nema cenzure...

Ovo za 'Rvate je bilo glupo, ali sve ostalo... kako sijes, tako ces da zanjes...

I DS i SPS su prosli tako  Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Unix Sun
Browser
Opera 12.16
pitanje dostojanstva
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Ae bre ne tupite više. Anea je u pravu, i DS je isto tako prolazio pa nikog nije ni dlaka na jajetu zabolela zbog toga.


Cela ova (lažna) frka, briga i serendanje zbog ovoga je kao kada bi na Farmi nedelju dana trajao opšti haos u vidu svađi, rvanja u govnima, osveta i tuča... u suštini, festival svega najgoreg što ljudi mogu jedni drugima da prirede... i onda Stanija počne da kuka i jeca od tuge zato što je Maca Sekrecija u direktnom prenosu rekla Mimi Oro da je glupa prosta kurava. I odjednom svi briznu u plač zbog toga.  Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Aha znaci ok je sto smo to uradili pred svima? Na samoj svecanoj ceremoniji otvaranja prvenstva?

I podsetite me malo to za SPS i DS, na kojoj tacno ceremoniji su izvizdani Sloba, Tadic ili ko vec?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.