Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Linglong "Super" liga sezona 2020-21  (Pročitano 21839 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Ја што сам знао играче знао сам нешто из Спорта, али више из менаџера. Smile

Па оно, ако је Смедерево наследник старог Смедерева, онда су и Борац и Јагодина наследници. Мада оно, то је логично, али зашто да буде логично... Колико видим на сајту савеза нема клубова уопште, а ако клубови немају сајтове, па то је онако баш заостало... Сајт репрезентације је солидан.

Сад сам копао... Не, та ГФК Јагодина није исто што и ФК Јагодина, који је наследник Табана.  Smile Јагодина игра неку бетон лигу, за коју једва и да има резултата. А Борац је изгледа стари Борац, али ето, променио грб. Smile Како и зашто, Бог ће га знати...

https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%9A_%D0%88%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0

https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%A4%D0%9A_%D0%88%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0

https://www.srbijasport.net/club/9857-gfk-jagodina/card

https://www.srbijasport.net/league/4766/stat/vs

https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%9A_%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%86_%D0%A7%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BA

https://www.srbijasport.net/club/10586-borac-1926/card
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
ГФК Јагодина није исти клуб као ФК Јагодина дефинитивно, Смедерево вероватно јесте, у шта сам сигуран 99%, док за Борац имам некаквих недоумица, које не могу буквално никако да разрешим...

Па, фудбалери који наступају за ТСЦ, Чукарички, Спартак, Напредак и Војводину, као и за нишки Раднички свакако имају одређени таленат, сетимо се пре неколико сезона задовољавајућих наступа Спартака у квалификацијама за ЛЕ...
« Poslednja izmena: 30. Jul 2020, 12:31:17 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Колико видим смуљали су нешто са Провом, да би избегли тотални крах, немам појма...

Па да, али како се зову ти фудбалери? Знате ли ви, који навијате за Звезду и Партизан, од кога вам прети нека опасност, ко би могао да вам ствара препреку на путу до победе на терену? Мислим у спортском смислу, не интересују ме Вучићи и судије... Да ли је навијач Партизана, који зна велику већину играча свог тима (а то можда знам и ја, који не навијам за Партизан...), знао пре утакмице са Војводином ликове који су Партизану загорчали живот у финалу купа?

Знам да је праћење лиге увек било на нижем нивоу него рецимо праћење неке топ 4 лиге (праштајте Французи), али раније си знао да су Дмитровић и Бобан Стојановић играчи Борца, Срђан Баљак из Баната, из Хајдук Куле чувени Дејан Османовић итд, сад не знам никог осим Оумаруа из Напретка... Па гледам је ли до мене, чији омиљени клуб игра Српску лигу, или до распада лиге, или до интересовања, шта већ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Неке фудбалере Војводине, али, ионако се слабо прате утакмице других клубова, а тећ ће ова сезона надмашити претходне по циркусу, колико ми се чини, лига са 20 клубова, у којима ће се играти неколико месеци без публике, самоубиство и банкрот у најави, односно медвеђа услуга за клубове који су накнадно убачени одлуком о проширењу...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
po nekim zapisnicima maticnih saveza
borac i jagodina su novi klubovi
po sajtu jagodine je isti klub borac nema sajt al ispada da je totalno klub ugasen nije bilo muljanja sa nekim drugim klubovima kao smederevo,radnicki pa oformljen novi klub klao u slucaju hajduka iz kule ili donjeg srema
i sad ja jebeno nemam predstavu kako za novu sezonu u prvoj ligi da vodim stvari
poslacu mejl zurnalu ako hoce da mi pomognu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
Колико видим смуљали су нешто са Провом, да би избегли тотални крах, немам појма...

Па да, али како се зову ти фудбалери? Знате ли ви, који навијате за Звезду и Партизан, од кога вам прети нека опасност, ко би могао да вам ствара препреку на путу до победе на терену? Мислим у спортском смислу, не интересују ме Вучићи и судије... Да ли је навијач Партизана, који зна велику већину играча свог тима (а то можда знам и ја, који не навијам за Партизан...), знао пре утакмице са Војводином ликове који су Партизану загорчали живот у финалу купа?

Знам да је праћење лиге увек било на нижем нивоу него рецимо праћење неке топ 4 лиге (праштајте Французи), али раније си знао да су Дмитровић и Бобан Стојановић играчи Борца, Срђан Баљак из Баната, из Хајдук Куле чувени Дејан Османовић итд, сад не знам никог осим Оумаруа из Напретка... Па гледам је ли до мене, чији омиљени клуб игра Српску лигу, или до распада лиге, или до интересовања, шта већ...

Знам нешто мало са менаџера... Али фора је у томе што неки клинац који је као неки таленат у стварном животу пропадне и оде у Хајдук са Лиона и дођу неки нови клинци...
Типа на ФМ 16, Милош Стојановић је био солидан штопер, играо је у млађим категоријама и после пар година је завршио ко зна где...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Па, писали смо да је ГФК Јагодина нови клуб, док ми је сумњив статус Борца, а један од индикатора је промена грба...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Била би фора да је нов клуб, али зато пише да је година оснивања 1926. Smile Не знам, а и не ломи ми се за џабе, било како било они наставише да играју тамо где су били.

Citat
Током лета 2019. године, на почетку припрема за нову сезону,[3] Борац по трећи пут заредом није био у могућности да региструје појачања, због нагомиланих дуговања.[4] Владимир Станисављевић, тадашњи спортски директор и шеф стручног штаба тврдио је да би пристанак поверилаца на исплату 50 процената дуговања допринео скидању блокаде и нормалном функционисању клуба.[5] Дана 17. јула исте године, уследила је пререгистрација фудбалског клуба Прова, који је на тај начин примљен у фудбалски савез града Чачка.[6] Тако су у том тренутку два клуба била регистрована на истој адреси, али у различитим степенима такмичења.[7] Мирко Поледица, бивши фудбалер и председник Синдиката професионалних фудбалера Србије, приложио је фотографију уплатинице, према којој је спортско друштво „ФК Борац“ из Чачка пренело милион динара на рачун ФК „Прово 2015“,[8] без јасно назначене сврхе уплате.[9] Трансакција је извршена истог дана када и пререгистрација правног лица у Агенцији за привредне регистре.[10] Поред тога, Поледица је тврдио да компанија „Ауто Чачак“ није измирила своје обавезе према спонзорском уговору, док је Миленко Костић, власник и директор те компаније, изјавио да је спреман да плати ревизорску проверу пословања од 1992. године.[11] Услед немогућности да фудбалерима понуде професионалне уговоре,[12] Борац и Бежанија су одустали од такмичења пред почетак сезоне 2019/20. у Првој лиги Србије,[13] док су њихова места заузели Нови Пазар и Колубара.[14] „Борац 1926“ је такмичење наставио у Српској лиги Запад.[15]

Колико видим смуљали су нешто са Провом, да би избегли тотални крах, немам појма...

Па да, али како се зову ти фудбалери? Знате ли ви, који навијате за Звезду и Партизан, од кога вам прети нека опасност, ко би могао да вам ствара препреку на путу до победе на терену? Мислим у спортском смислу, не интересују ме Вучићи и судије... Да ли је навијач Партизана, који зна велику већину играча свог тима (а то можда знам и ја, који не навијам за Партизан...), знао пре утакмице са Војводином ликове који су Партизану загорчали живот у финалу купа?

Знам да је праћење лиге увек било на нижем нивоу него рецимо праћење неке топ 4 лиге (праштајте Французи), али раније си знао да су Дмитровић и Бобан Стојановић играчи Борца, Срђан Баљак из Баната, из Хајдук Куле чувени Дејан Османовић итд, сад не знам никог осим Оумаруа из Напретка... Па гледам је ли до мене, чији омиљени клуб игра Српску лигу, или до распада лиге, или до интересовања, шта већ...

Знам нешто мало са менаџера... Али фора је у томе што неки клинац који је као неки таленат у стварном животу пропадне и оде у Хајдук са Лиона и дођу неки нови клинци...
Типа на ФМ 16, Милош Стојановић је био солидан штопер, играо је у млађим категоријама и после пар година је завршио ко зна где...

Где је играо тај?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
На ФМу 17 у омладинцима Звезде/Графичару. Пре годину-две је раскинуо уговор са клубом и прешао у Мачву мислим. Али се ни ту није усрећио. Има ту исто неки Јован Кокир, ваљда је играо за партизаи, па прешао у Војводину. Оно, ти клинци што су као таленти и које заваљам на ФМу за добре паре, не ураде ништа. И кога онда да памтиш  Smile

Некад је сваки тим имао по два-три солидна играча, од којих је вребала вазда опасност - Османовић, Ђурашковић, Радоњић, Колаковић... Међутим ово сад је баш, баш крш. Па и ови што се врате (типа Микић, дал Томић  итд.), врате се на мала врата и нигде не прочиташ, нити ме то сад нешто и занима да бих ја гледао. Генерално не читам више те вести и изненадим се кад видим ко где игра
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
zvanican sajt nase lige
danas krece takmicenje
pola ekipa nema sastave
pa mater vam jebem lopovsku,amatersku ugasite ga vise paraziti ima vas milion po savezima niste u stanju da radite posao
bosanci bolje prodaju fudbal i to nasoj areni za ogromnnu lovu, arena i njima i hrvatima napravila posebne kanale
mrs mamu vam jebem
https://www.superliga.rs/sezone/2020-21/team/5-super-liga-srbije-2020-21/23-zlatibor
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.