Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Limarski radovi na autu-kako ih prepoznati  (Pročitano 13425 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
A on covek cim je izasao iz auta video je... Kakooooo?  Smile

iskustvo.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
па рецимо посматраш и линије јбга ... размак између фара и крила није једнак не стоји добро ... линија између врата и крила ти је мало чудна

tebe ko da je atko skolovao
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung i8510 innov8
Ne mora da ispravlja krilo, moze da kupi novo. Verovatno po odsjaju, drugacije se lomi svetlo nego na ostalim delovima auta. Pogledas sa strane, obicno vidis sliku okruzenja u autu, fabricki se vidi cisto slika, tamo gde je farbano zna da bude mutno ili se ne uklapa sa ostatkom itd...

U vezi saveta pri kupovini polovnjaka, pogledati ovde:

http://forum.burek.com/koji-automobil-kupiti-savjeti-pitanja-i-odgovori-t155614.3220.html


Pri kraju stranice, i na narednih par ima nekoliko korisnih clanaka.  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 5800xpress
kod parcijalnog farbanja najlakse se prepozna dio i skup dijelova karoserije koji su bili posijetioci komore.treba naravno razlikovati dobro uradjen automobil i lose uradjen,kad mislim na lose uradjen,mislim na losu pripremu pred farbanje.sad,gore pominjani zazori na dijelovima karoserije,moze a i ne treba puno da govori...vracam se ma moju konstataciju od prije,mozda je npr. skidana prednja karambolka i farbana zbog obicne parnice,a mozda je bila razvaljena,pa ljepnjena pa farbana....naravno,malo strucniji kadar zna razlikovati debljinu sloja laka,kod farbanog auto,ako nije radjen u kompletu,dobro oko moze "nanjusiti" gdje je pocela "sprica" a gdje zavrsila...
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC desire s
A ako je zamenjeno celo krilo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 5800xpress
A ako je zamenjeno celo krilo?
kod zamijene dijelova karoserije,nikada prvobitno fabricko stanje se ne moze postici.sam nacin masinskog sklapanja je linijski proces,tako da su odstupanja jako mala.kada kupis novo krilo za vozilo,u aftermarket izradi,ono nije radjeno po istom "kalupu" kao i fabricko,tako da postoje odstupanja....ovo se samo odmosi na limariju.tu je jedno krilo jako mizeran problem,kakav zna biti A stub ili krov :chuckel:tu se pokazuje prava "snaga" limara,tj. koliko je dobar...farbarski radovi su druga prica.....
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Tattoo
A ako je zamenjeno celo krilo?
Krilo je najlakše odraditi i zameniti,i nema šanse da se provali,sem ako se stavlja neko aftermarket pa da ne može lepo da se uklopi,a i udaranje krila nije neka havarija.

Jebeš krilo,kad kupuješ gledaj stakla,gledaj stubove podvozje,ako nedostaju razne plastike,pogototovo u motornom delu i ispod,farove treba gledati,na njima isto postoje datumi proizvodnje,i mora naravno da budu od proizvodjača za prvu ugradnju,linije sve treba gledati,lajsne ili odstupanja u farbi,zato auto treba da se gleda kad je opran i naravno po danu.

A ako je auto radio ozbiljan majstor teško je bilo šta provaliti. Smile



IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
tako je i ako je ozbiljno uradjen sta te na kraju boli sto je radjen,ionako nece se vencas sa njim
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Tattoo
tako je i ako je ozbiljno uradjen sta te na kraju boli sto je radjen,ionako nece se vencas sa njim
Upravo to,ako je dobro odradjen,onda i nema veze što je udaren.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
a ako su mu se osovine malo iskrivile od udarca ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.