Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Licemerstvo Raiffeisen banke  (Pročitano 14841 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.14
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Procitao sam ovde na temi da neko kaze da bi u slucaju da se ovo desi u SAD-u, mogao da tuzi banku i "dobije" slucaj. Moguce, mozda bi i dobio, ali nije u tome poenta. Tamo je korupcija neverovatna, ne ovako prostacki kao kod nas, ali sve je korumpirano i privatizovano.

Mozda bi dobio slucaj sa nekim manjim bankama, koje se trude svim snagama da opstanu, pa onda rade sve i svasta, pa i obicne, providne gluposti. Time bi veliki kapital samo namazao oci i pokazao, kako, eto i "mali covek pobedi banku".

Pokusaj da tuzis JP Morgan, koji, kruze price, direktno donira policiju Nju Jorka : ) O farsi sa izborima, da ne pricam....Onaj ko ima kontrolu nad tokovima novca, taj odredjuje pravila igre. Ne mozes pokrenuti slucaj protiv najvecih, vec protiv ovih manjih. Koliko god da ti angazujes advokata, on ce angazovati 10x vise, plus sto je sve potplaceno i korumpirano.

Na Vol Stritu korupcija je skoro legalizovana, niko vise to ni ne krije....

Banke su kao i svaka firma, trudi se da ima profit. Jedina razlika je ta sto banka moze da multiplicira novac, a druge firme to ne mogu. Koje su posledice toga, postoji tema o tome....

Evo nesto o "igri"....
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/217335/Posteni-bankar-razotkriva-bankarsku-pohlepu-i-nadmoc.html#.UImgnG_MgUc

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Jbg...oces penziju... Smile

wrong again.
ja svaki mesec dam tom cudu zvanom drzava 300 jura.
300jura x 12meseci x 35 godina = 126.000 evra

ako orocim to na godinu dana, uz kamatu od 4.25 %, imacu godisnju dobit 5355 eur ili 447eur/mesecno i tako nekih 4-5 godina kada cu zasigurno vec otici Bogu na istinu. mojoj deci ce ostati lijep iznos da trose na sve ono na sta ja nisam mogao (putovanja, zene, alkohol, drogu i druge bahanalije).
ovako cu u 69-oj da se penzionisem, imacu istu tu penziju tih 4-5 godina a mojoj deci ce onda samo stici racun za sahranu. 126 tisuca evra ide fakin RS. kako mi je opao patriotizam za jos dodatnih 12364634% dok kucam ove redove. sad je negde na minus beskonacno. joj kad samo pomislim da ljudi idu dobrovoljno u rat... Smile

dakle zakljucak je:
mogu ja bez drzave ali ne moze ona bez mene! Smile
Одеш на пусто острво. Ловиш рибу, једеш кокос и папају, а можда се насуче и нека бродоломница. А ако буде бродоломац, јбг... додатне залихе кокосовог млека  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Otimanje za trziste...

Zato ja ne odustajem od Intese...  Smile

Ja za poslednjih 8 godina krenuo sa intezom, pa probao još 5 banaka paralelno sa intezom na razne molbe ljudi koji rade tamo i vamo tipa dodji, ovo ono, sredićemo nešto, da bih pre 2 godine sve pozatvarao i nastavio da radim samo sa intezom, i firmin i privatni račun .... Die Beste, ko god šta da kenja ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Ne bi mogao niko da tuži banku i da dobije slučaj, posebno ne u Americi koja je kolevka marketinga. To sve spada u legalne promotivne aktivnosti. Najviše se ulaže u osvajanje tržišta, u ovom slučaju prikupljanje većeg broja klijenata koji će otvoriti račun u banci. Ti možeš samo da budeš nezadovoljan ili iz revolta promeniš banku. To je to. Predlažem ti da prilikom zatvaranja računa podigneš 4.000 i pokloniš banci, iz inata, da im spustiš. Eventualno možeš da prokomentarišeš : "Eat this", bacajući 40 uredno upakovanih novčanica od 100 dinara(zbog boljeg efekta) na pultić.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Apple iPhone SE 2020
Otimanje za trziste...

Zato ja ne odustajem od Intese...  Smile

Ja za poslednjih 8 godina krenuo sa intezom, pa probao još 5 banaka paralelno sa intezom na razne molbe ljudi koji rade tamo i vamo tipa dodji, ovo ono, sredićemo nešto, da bih pre 2 godine sve pozatvarao i nastavio da radim samo sa intezom, i firmin i privatni račun .... Die Beste, ko god šta da kenja ...

Pa ima tu jedna caka...
U Intesi i dalje rade kadrovi iz Delta banke, koja je... pored npr. Privredne pokupila kadrove iz SDK kad ga je Dinkic razbucao i napravio Nacionalnu stedionicu...
Znaci, to su ljudi koji znaju bankarske poslove...
Doduse, uzeli su i masu ribica i likova sa diplomom menadzera koji uglavnom spartaju okolo i masu papirom, ali bar imaju nekoga ko zna da radi posao u pozadini..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Citat
Zaista ne verujem. Nekog boli qrac za stare klijente a deli 4k dinara prvom Peri Pericu koji useta u banku i zatrazi da mu se otvori racun. Pri tom ga ja pusim jer vec imam racun u toj jebenoj banci i svi drugi mogu da pokupe pare - sem mene?! Smile
Jel cuo neko za tako neki slucaj u svetu da banka otvoreno kupuje klijente?

Pa sad ce da krenu druge banke da dele kintu jer je borba za trziste pa ti predjes u drugu banku koja nudi kintu, resen problem  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Али је и легитиман став клијента да напусти ту банку.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovaj, a u cemu je razlika izmedju ovog poteza banke i npr. sajamskog popusta za kupovinu automobila..

Jel to znaci da kada VW daje popust od 5% na sve kupovine zakljucene na sajmu, svi vlasnici VW vozila treba da se pobune sto i oni ne dobijaju pare u protivrednosti od 5%?

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Trzisna privreda, ja sam dvojici preporucio moje zdrastveno osiguranje i dobio premiju od 200 evrica koje sam popio u njihovo zdravlje. Uobicajeno se tako dobijaju, tj. otimaju musterije, nista novo
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.