Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 12. Maj 2024, 05:47:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 28 29 31 32 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Libijska armija, sastav snaga itd...  (Pročitano 67234 puta)
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Samsung XYZ1004
Sta smo naucili u Vukovaru?  Smile  ....Gadafi, ocigledno nista  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Da se videti iz prilozenog  Smile

Inace, jos malo materijala iz Misrate:





Obuka Gashinih vojnika:

IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3958
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16

NATO airstrike mistakenly kills 12 Libyan rebels

Reporting from Benghazi, Libya—
A NATO airstrike in the besieged rebel-held city of Misurata mistakenly killed 12 Libyan rebels, an official with the transitional government confirmed Thursday, while new fighting was reported on Libya's western border with Tunisia.

The strike Wednesday was at least the third reported friendly fire incident since North Atlantic Treaty Organization fighter jets began pounding forces loyal to Moammar Kadafi more than five weeks ago in a mission to protect Libyan civilians.

Leaders of the anti-Kadafi forces have labeled the incidents unfortunate accidents in a worthy cause, reflecting wide support in rebel ranks for the NATO strikes.

http://www.latimes.com/news/nationworld/world/la-fg-libya-fighting-20110429,0,2078877.story
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Ovo je zanimljiva utakmica u gostima  Smile

11:00 Reuters & ShababLibya Reuters report Gaddafi forces have attacked Dhehiba on the Tunisian border. ShababLibya say they have received news from witnesses reporting that 12 Gaddafi cars entered the town this morning and opened fire. No one was injured, possibly they were firing overhead. People are shocked as to how they entered Dhehiba, they believe these forces may have gone into hiding yesterday. The Tunisian army reportedly intervened, splitting up the residents, refugees and Gaddafi forces.

Obuka neke teritorijalne odbrane od strane G-snaga:








Zivot se vraca u normalu u centru Misrate:

« Poslednja izmena: 29. Apr 2011, 18:51:27 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3958
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16

Videli zabari da nema opasnosti pa i oni junaci krenuli na Pukovnika. Smile

Italian Jets Fly First Libyan Strike Mission

ROME - Italian aircraft launched their first strikes on Libyan targets April 28, two days after the Italian government said it would participate in NATO air raids on forces led by Col. Moammar Gadhafi.

Defence Ministry sources said "at least a couple" of Tornado aircraft took off from Trapani air base in Sicily to take part in raids.
    *

The Italian government has hitherto refrained from launching strikes on Libya, citing sensitivities over its colonial role in the country. Italian Air Force jets have instead participated in no-fly zone patrols. Italian Tornado ECR aircraft have also monitored the status of Libyan air defense radars.

Italy has made its air bases available to air forces from other nations now flying over Libya.

Italian Prime Minister Silvio Berlusconi reportedly switched policy on strike missions after speaking to U.S. President Barack Obama earlier this week.

http://www.defensenews.com/story.php?i=6356140&c=MID&s=AIR
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
ne znam i kakvom je stanju bila libijska PVO pre ovog sukoba , ali nisam video bash neku veliku njihovu aktivnost . NATO avioni praktichno bombarduju gde hoce , a nije prijavljeno chak ni otvaranje vatre na njih , da ne govorim o pogodcima .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3958
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17

Sta reci. Smile

McCain says if NATO kills Gadhafi that's 'fine'

WASHINGTON - Republican Senator John McCain Sunday said it would be “fine” if NATO air strikes killed Libyan leader Moammar Gadhafi while targeting his command centers.

His comments came after the Libyan government said Gadhafi’s youngest son and three grandchildren were killed in an air strike, while the Libyan leader was unharmed.

“We should be taking out his command and control, and if he is killed or injured because of that, that’s fine,” McCain said on CBS’ “Face the Nation.”

http://cnews.canoe.ca/CNEWS/World/2011/05/01/18089606.html
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
Mek Kejn je osoba koja ne prestaje da fascinira jos od 1967 kad je kao pilot A4 Skyhawk patentirao novi postupak zasnovan na ideji da kad te raketa gadja ti treba da nastavis samo pravo.

Kad se kao posledica te zamisli nasao lice u lice sa nervoznim vijetnamskim ispitivacem odbio je da mu kaze kako se zove pa ga je ovaj shinuo bambusovom palicom 15-ak puta u glavu. 

Posledice se vide i dan danas...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3958
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Mek Kejn je osoba koja ne prestaje da fascinira jos od 1967 kad je kao pilot A4 Skyhawk patentirao novi postupak zasnovan na ideji da kad te raketa gadja ti treba da nastavis samo pravo.

Kad se kao posledica te zamisli nasao lice u lice sa nervoznim vijetnamskim ispitivacem odbio je da mu kaze kako se zove pa ga je ovaj shinuo bambusovom palicom 15-ak puta u glavu. 

Posledice se vide i dan danas...  Smile

Kakav retard. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Sve je to u redu ali ne vidim kakve to veze ima sa vojnim aspektom rata u Libiji  Smile
Mozda ste mislili na ovu temu gde moze da se raspredaju svi drugi aspekti:
http://forum.burek.com/libija-pocetak-krraja-gadafija-t535847.msg9592506.topicseen.html#msg9592506
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 28 29 31 32 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 12. Maj 2024, 05:47:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.