Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lepotica iz Srbije opljačkala "Luj Viton"  (Pročitano 799 puta)
05. Maj 2015, 15:27:56
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 600.5.17
mob
Apple iPhone SE 2020
Lepotica iz Srbije opljačkala "Luj Viton"

Ana Adžić   | 05. 05. 2015. - 14:24h  izmena vesti 14:27h |
Među ukradenim stvarima je i crvena „luj viton“ torba od kože pitona koja košta 5.200 evra. Uhapšeni su Radenko Ristić (53) i Katarina Drčelić, dok identitet trećeg lopova nije saopšten.


Katarina Drčelić slikala se u Italiji pre pljačke od 30.000 evra

Radenko Ristić (53), državljanin Srbije, i njegova prijateljica Katarina Drčelić uhapšeni su u Rimu nakon što su, glumeći dobrostojeći par, uz pomoć uređaja „džemer“ pokušali da onesposobe sistem za otkrivanje krađa u radnjama i prisvoje skupocenu torbu „luj viton“. Sa njima je uhapšen još jedan naš državljanin, koji im je čuvao stražu u kolima za vreme krađa, ali njegov identitet nije objavljen.
 
U butik „Luj Viton“ na rimskom trgu San Lorenco di Lučina, Ristić je ušao i predstavio se kao menadžer. Bio je elegantan, kao i njegova pratilja Katarina Drčelić, i na prvi pogled nisu delovali sumnjivo. Zatražili su da pogledaju torbe i iskoristili momenat zauzetosti prodavca da ukradu model „Alma BB“ od kože pitona koji vredi 5.200 evra. Za to vreme, u automobilu spremnim za bekstvo, ispred radnje, čekao ih je saučesnik. Da su lopovi dobro opremljeni krenuli u krađu i detaljno sve isplanirali svedoči i to da su imali i „džemer“ aparat za ometanje signala na vratima radnje.
 
Citat
Vojnim uređajem u pljačke
Tužilac Mario Ardiđo kazao je da ga je u ovim krađama zapanjilo to što su bili opremljeni „džemerom“.
- To je sofisticirana oprema koja može da neutrališe rad sistema za zaštitu od krađe. Kod Ristića je nađen kompletan uređaj sa daljinskim upravljačem - rekao je tužilac Ardiđo i dodao da je to uređaj kojima su mahom opremljene vojske.
U trenutku kada su pokušali da izađu iz renomiranog butika, prodavci su potrčali za njima. Zaustavili su ih pre nego što su ušli u automobil, a u međuvremenu je pozvana i policija.
 
Pretresene su sobe troje državljana Srbije, u hotelu nadomak poznatih Španskih stepenica. Tu je nađena i druga roba, garderoba i torbe poznatih svetskih marki. Utvrđeno je da su stvari krali u buticima u centru prestonice Italije, a nađena firmirana garderoba u vrednosti je od oko 30.000 evra. Ipak, još nije poznato koje butike su poharali.
 
Osumnjičeni Ristić je priznao krađu, a njemu, kao i saučesnicima, posle izrečene kazne biće zabranjen i ulazak u Italiju.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 42.0.2311.111
Stoka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
sana ovo ono  Smile

Citat
Vojnim uređajem u pljačke
Tužilac Mario Ardiđo kazao je da ga je u ovim krađama zapanjilo to što su bili opremljeni „džemerom“.
- To je sofisticirana oprema koja može da neutrališe rad sistema za zaštitu od krađe. Kod Ristića je nađen kompletan uređaj sa daljinskim upravljačem - rekao je tužilac Ardiđo i dodao da je to uređaj kojima su mahom opremljene vojske.

bla bla...da je dovoljno sofisticiran..ne bi ih uFatili... Smile

 Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Stoka.
Što stoka,stoka je onaj što je napravio tu torbu i stavio cenu 5000 evra,jebem mu mater bolesnu,jel zna taj koliko je 5000 evra i ni jedna torba na ovom svetu ne vredi toliko,ni približno,i zato ih potkradaju jer imaju bolesne cene za bolesne ljude koji misle da je to normalno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Kradu u Italiji tasne pa ovde kupe opela ili mazdu za te pare  Smile

Ni po jada sto su krali, nego za koga su krali  Smile

Inace pomenuta robna marka ima odlicne plagijate, kome je bas talo.

IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
bubreg  Smile znas ti koliko je tesko ufatiti pitona... Smile probaj jednom pas vidit  Smile
ja nisam jos probo ali sam cuo... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.5.17
mob
I-mate 30 Pro
Lepotica... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
bubreg  Smile znas ti koliko je tesko ufatiti pitona... Smile probaj jednom pas vidit  Smile
ja nisam jos probo ali sam cuo... Smile Smile Smile
Ne znam,mene interesuju devojke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
dobro moze i to...djevojke inace dobro fataju pitone....samo ih trebaju naci... Smile
ne djevojke..nego pitone... Smile

nije vazno ko ce ga za tebe ufatiti  Smile
vazno je da je da ti  razumes da je to  jako tesko... Smile
i da zbog toga  torbica od kozurine pitonove..-sa potpisom ovog luj vitona... kosta 5000+ evra..

a mozda ga ja i sam on -luj viton - .morao prvo ufatit  Smile

eto...ko zna... ako te krene..mozda nekad...torbica od pitonove koze sa potpisom milerintabubreg bude kostala 5000 evra...i mozda se obogatis...jer unosan je to biznis  Smile

salim se ja malo... Smile

i meni je  bezumno...gledati kako neke zene daju po  300 -400 evra...za torbicu od 10 - 15cm kvadratnih ...  Smile a kamoli 5000 evra.. Smile objesio bi se ..od tuge goleme  Smile

a ja bi za to mogao kupiti 150 -200 piva  Smile
i popiti ih s nekim normalnim curama sa normalnim dojkama Smile
kojima je stalo samo do obostrano prijatnog drustva... Smile
a ne zbog tamo neke materijalne ili seksualne koristi Smile

Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.