Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lekari pronašli strano telo u pacijentovim genitalijama  (Pročitano 3239 puta)
15. Sep 2017, 14:09:46
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Lekari pronašli strano telo u pacijentovim genitalijama


U jednom trenutku je bilo toliko okupljenih da je izgledalo kao piramida navijačica – rekao je neimenovani lekar Medicinskog centra Bedford Memorijal pri Univerzitetu Pitsburg, preneto je u izveštaju Ministarstva zdravlja Pensilvanije.

Nakon istrage, zbog teškog kršenja privatnosti pacijenta u nesvesnom stanju jedan lekar je suspendovan na 28 dana, drugi na nedelju dana, a otkaz je dobio direktor hirurškog odeljenja za oporavak.

U izveštaju je navedena gomila prekršaja, uključujući neuspeh u zaštiti pacijentove privatnosti, kršenje poverenja, dozvoljavanje gomili da uđe u operativnu salu i fotografišu i snimaju pacijenta.

Incident se dogodio 23. decembra. Mesec dana nakon toga neimenovana bolničarka požalila se nadležnima da bolnicom kruže fotografije pacijenta pod anestezijom u operativnoj Sali.

Ispitani lekari i bolničari dali su različite razloge zašto su tog dana došli u salu da posmatraju povredu, koja nije opisana u izveštaju. Jedan lekar je istakao medicinsko-istraživačke razloge.

Imamo kameru u operativnoj sali, ali je u kvaru pa smo koristili telefone – rekao je on.

Ispostavilo se da je kamera ispravna, ali “previše komplikovana za upotrebu”.

Jedan član osoblja je kao razlog naveo “čistu radoznalost”.

Radio sam, kad je došao neko od osoblja i rekao da je u sali pacijent sa povredom genitalije. Pitao sam se kako se to dogodilo, nisam mogao da zamislim – rekao je on, priznajući da je fotografiju pokazao supruzi.

Drugi član osoblja je rekao kako “dele zanimljive stvari” među sobom.

Pacijent je, kako se navodi, obavešten o slučaju.

Predstavnici bolnice nisu komentarisali incident, kao ni Ministarstvo zdravlja Pensilvanije.

Detalji slučaja nisu navedeni te stoga nije poznato šta se toliko zanimljivo dogodilo pacijentu uoči katoličkog Božića, niti koje je strano telo pronađeno zaglavljeno u njegovim ili njenim genitalijama.

Podsećamo, sličan slučaj dogodio se nedavno u Denveru, kada su suspendovane medicinske sestre nakon divljenja pacijentovim genitalijama.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
svasta
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
izrazito glup tekst ni sta ni ko ni zasto
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
izrazito glup tekst ni sta ni ko ni zasto
+1
sve nabacano bez reda
nit pise sta se desilo nit kome nit nista  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
vama dvojici ne bi mogli pronaci ni genitalije  Smile a kamoli strano tijelo u njima  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
ako se tebi svidja turanje strnih tela u genitalije nama bas i ne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
imaju gdje gurnut..i gurali su...pa nisam skoro  ni osjeto  Smile
gadno je kad trebaju gurnut kateter a nemaju gdje...kad je suvise mala jupica  Smile Smile Smile
trebate vjezbat malo... za ne daj boze  Smile Smile Smile uzmite slamku za sokic i polako... Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 15. Sep 2017, 21:10:19 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.