Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:30:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 141
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: League of Legends  (Pročitano 213598 puta)
19. Sep 2009, 23:04:29
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3


Volite Dotu? Steve 'Guinsoo' Feak, jedan od kreatora originalnog DotA moda i Steve 'Pendragon' Mescon, kreator DotA-Allstars.com sajta udruzili su snage sa Riot Games, game developerima iz Los Andjelesa da bi napravili novu igru koja prosiruje koncept koji je prvobitno uveden u Doti.

Igra je nekakva kombinacija Dote, RTS-a i MMORPG-a. Igrac kontrolise summonera koji vremenom dobija EXP i iteme i koji kontrolise 'champione', (u Doti poznatiji kao heroji ) Summoneri ce kao i championi imati aktivne i pasivne skilove. MMORPG elementi ce biti zastupljeni upravo kod njih - imace ability trees i druge custom izbore koji ce omoguciti drugacije strategije. U svakoj bici u kojoj budu ucestvovali bice sve mocniji i sve vise ce uticati na ishod istih, mada nece biti direktno ukljuceni u njih. Moci ce potpuno da im se customizuje izgled, stil igre kao i skilovi. Oni ce biti persistent deo igre, dok ce championi biti session-based i iznova ce pocinjati od prvog levela.

Svaki champion ce imati 5 skilova, od kojih ce jedna biti pasivna. Razlikovace se po 4 karakteristike: Health, Attack, Spells i Difficulty. Trenutno ih je na oficijalnom sajtu dostupno 4.

U igri ce biti preko 200 itema, koji ce biti consumable, basic i legendary. Slicnosti sa Dotom su mnogobrojne i jos ukljucuju:

*Fight your opponents for territory as you attempt to force enemy Champions to retreat farther and farther back into the recesses of their base.
*Dynamic battle arenas creating action-packed game scenarios which require both cunning strategy and precise tactics to master.
*Journey off the beaten path into the treacherous forests where hostile creatures lurk in the shadows waiting for a fight.
*Powerful turrets defend key areas on the map. You must confront these in addition to your enemies if you are to make headway toward victory.
*Visit the shop located in friendly territory to acquire items that enhance your Champion's ability to wage war in the battle arena.
*Massive legendary monsters containing powerful items await you. Seek them out and destroy them, if you can.

Igra ce u sebi imati ugradjen anti-cheat sistem, Leaverbuster tehnologiju, podrsku za klanove, matchmaking, pracenje statistike... Icefrog trenutno ne radi na projektu, a closed beta se ocekuje za pocetak 2009.

Izvor: Forum Sveta Kompjutera







IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung ZM60
previse cartoon za moj ukus ...cak i vise od wowa ...ali siguran sam da ima svoje rednosti ...nisam probao ..i ne verujem da hocu ..bar ne u skorije vreme ... HoN me dosta dovoljno drzi
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Jel igra neko ovo?  Smile
Ajde ako ima nekog ili hoce da igra neka mi posalje pp. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
ljudi, sad' sam video temu i razocaran sam brojem NE odgovora na ovu temu...
SVIMA toplo preporucujem da probaju ovu igru... dobila je nagradu za izbor godine (by gamers) 2009. godine...
takodje svi kazu (svi koji igraju obe igre) da je bolji od HoN-a... ja nisam probao, samo prenosim misljenja drugih...
LoL je jako zarazan a u mnogome doprinosi i to sto mozete da posedujete heroje (kupite ih)...
PROBAJTE, necete se pokajati... i meni se zgadio u pocetku taj cartoon look (na screenshotovima) ali je mnogo drugacije u igri... meni je nick pRoskiLLz, pa ako me nadjete friendujte me... (:
IP sačuvana
social share
respect all, fear no one. . .
p. s.  tesko Bogu s' nama kakwi smo. . .
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Pre svega igrao sam LoL, cak sam i napravio ovu temu.
Prvi gameplay je bio odlican (ovaj na drugom trejleru.Kasnije su hteli da gameplay izgeda kao HoN/DoTA i sve usrali.
Igra nema balans. Imas odredjene heroje koji uvek dolaze do god like.
Mrzim mikrotransakcije. Takodje HoN je dobio dosta nagrada ali to nije bitno.
HoN je barem 100x bolji od LoL-a.Zato imas jos oko 2 nedelje da probas HoN pa da sudis.Posle toga se zavrsava beta.

takodje svi kazu (svi koji igraju obe igre) da je bolji od HoN-a... ja nisam probao, samo prenosim misljenja drugih...
Molim te daj mi citat ko to kaze.
Ja sam igrao i HoN i LoL pa nije tako....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Ja imam pitanje?Jel ima ovo cudo single player ili je MMORPG?

Ako ima single skinuo bih je da makar probam jer volim Dotu
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Nema sp i nije mmorpg.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Hakuna Matata

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2682
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
LoL od igrice  Smile
IP sačuvana
social share




Always follow the WWW rule:
What did you try? What did you get? What did you expect?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
igrao sam LoL dosta (sada sam 24. ili 28 lvl, ne secam se tacno) i svi ljudi sa kojima sam igrao su rekli da je tako... gledao sam trejlere za HoN i jako mi se svidja grafika, ali nisam probao pa ja licno nemam neko izgradjeno misljenje po tom pitanju... ja sam veliki fan i pro u DotA, pa mi se ovo jako svidelo...
IP sačuvana
social share
respect all, fear no one. . .
p. s.  tesko Bogu s' nama kakwi smo. . .
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 625
Zastava Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.356.2
mob
Nokia 950
Ja sam lichno igrao ovu igru i evo jos uvek igram kada imam vremena i mogu recji da je full...
Previshe cartoon neko je napisao,pa ova WoW zbog toga i negubi char...
Prestao sa da igram LoL zato sto chekam da podignu novi server zato sto pop server i nesljaka najbolje tj. firewole ga blokira mada iskljucivanjem firevola sve je normalno samo sto to sebi nesmem da priustim na duze vreme,kada sednete negubi se volja za igranjem zanimljiva je i sobzirom da ko su kreatori osecja igre je fenomenalan...

Vidim da je administrator isekao od nekud post Smile ...zato da dodam da je igra skroz free,download je lokalni tacnije samo odete na sajt lol-a odaberete opciju za install i sve dalje ide samo,slicna masinerija kao kod wow free plus redovni update cak mi se cini i da poseduje update u pozadini...takodje na sajtu kreirate i free acc i sve je spremno za igru...

Engine igre vam nenudi samo igru vecj i prijateljstva,povezivanje i razmenjivanje iskustva,pre nego sto zapocnete igru imate opciju da sredite svoj profil,add prijatelje i slicno...

Rankovi,najbolji skorovi sve to mozete da vidite na samom pocetku...

Najvecja zaraza je bash u tome sto mozete bilo kada da igru igrate sa prijateljima a i ako vam se neigra mozete da chatujete,najzanimljiviji je generalni chat svih online igracha koji nije cenzurisan nema admina tako da je prava havarija kada krenu prozivke i tako dalje,brzo steknete i neprijatelje a ne samo prijatelje Smile

Zato download dok je free Smile
IP sačuvana
social share
Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 141
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:30:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.