Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Laušević uhapšen zbog ilegalnog boravka u SAD  (Pročitano 26585 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne, krvna osveta jos postoji (doduse via placene ubice), a CG se jos klacka na prelazu 18/19. vek ali u odeci 21.
Sto se tice dogadjaja, mislim da je bila krajnja nuzda, ako ne i nuzna odbrana, posebno ako se uzme u obzir karakter ubijenih.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Gde je tu cela prica sta se desilo? Ovo sto je on napricao mi deluje ko SF. Ako nije bilo umisljaja, zasto je uopste nosio pistolj? 4 godine za 2 zivota i jednog ranjenog (vrlo lako je mogao da bude i taj pokojni) je smesno! Da su to vasa braca u crnoj zemlji sad, onda ga ne bi tako zdusno stitili. Ako je u CG pocinjen zlocin neka ga Ameri izruce njima. Ako zavrsi kod nas, a CG ga zatrazi, opet ga treba izruciti CG. Sve da je patrijah Pavle i da je tamo ubio 2 coveka - tamo treba i da odgovara za ucinjeno! Sta se lozite oko fol neke zastite??? Kakve veze sto je Lausevic u pitanju?! Da je neki drkos za koga nikad niste culi onda ne bi bio problem izruciti ga, jel da? Ubio je ljude - ko ga jebe nek odgovara! Smile
« Poslednja izmena: 04. Jul 2009, 21:47:46 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Gde je tu cela prica sta se desilo? Ovo sto je on napricao mi deluje ko SF. Ako nije bilo umisljaja, zasto je uopste nosio pistolj? 4 godine za 2 zivota i jednog ranjenog (vrlo lako je mogao da bude i taj pokojni) je smesno! Da su to vasa braca u crnoj zemlji sad, onda ga ne bi tako zdusno stitili. Ako je u CG pocinjen zlocin neka ga Ameri izruce njima. Ako zavrsi kod nas, a CG ga zatrazi, opet ga treba izruciti CG. Sve da je patrijah Pavle i da je tamo ubio 2 coveka - tamo treba i da odgovara za ucinjeno! Sta se lozite oko fol neke zastite??? Kakve veze sto je Lausevic u pitanju?! Da je neki drkos za koga nikad niste culi onda ne bi bio problem izruciti ga, jel da? Ubio je ljude - ko ga jebe nek odgovara! Smile


Па одговарао је. И шта нас боли курац за њих и њихову државу? Који су нам они фактор па да га ми тражимо?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
I za njih i za njega. Svakom svoje. Nek ode u domovinu pa nek sredi racune koje je napravio. Trebalo bi spreciti svaku mogucnost da ubica zavrsi u Srbiji. Sta, treba da ubije nekog i ovde? Il CG il SAD u Srbiji, brale, nema sta da trazi...
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone SE 2020
^^^
Posto se vec pozivas na ono cuveno "sta bi bilo kad bi neko tvoj" (za sta smatram da je najobicnije kvazi-moralisticko preser....), kako bi bilo da neko tvoj ili ti odlezi kaznu, izadje na slobodu i posle godinu dana dobije kovertu u kojoj pise "mi se zeznuli, ajd sad jos na 10 godina"?
CG je banana republika i od toga nece odmaci.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Izvini molim te, ali nema veceg proseravanja od ovog tvog primera. Sta hoces da kazes, da je Lausevicima sad gore nego porodicama ubijenih. 4 godine za 2 mrtva coveka i koliko se secam 3eg koji je invalid jer covek ne moze da ima vise decu kao posledicu ranjavanja je mizerno. Sto se mene tice, pravda definitivno nije zadovoljena i Lausevic itekako treba jos da robija. Licemer si ti i svi oni koji ga brane zato sto je Zarko Lausevic cuveni glumac bla truc...
Sve i da mu porodice ubijenih oproste za ono sto je ucinio (a ne Bog kako on sere) i dalje lik treba da je iza brave jer ne znam da li ti je ikada palo na pamet da lik koji se seta sa pistoljem i ubije dvojicu i rani treceg definitivno nije pozeljan u drustvu ZATO JER BI TAKO NESTO LAKO MOGAO DA PONOVI. Uostalom sta tebi smeta sto je CG banana republika? Ljudi mu povecali sramotnu kaznu koju je dobio i tebi ne odgovara, pa sta je trebalo, da ga aminuju totalno i plate mu odstetu za ove 4 godine koliko je proveo u zatvoru. Voleo bih da su se ubistva desila u SADu (najvise bi voleo da nisu uopste naravno), sad se uopste ne bi ni vodila ova glupava polemika jer bi Lausevic od 93e bio u zatvoru i imao bi jos jedno cirka 25 godina da gleda kroz resetke. Ako vam se svidja njegov rad uclanite se u neki fan club pa ga tamo uzdizite do nebesa, ali pred zakonom lik je obican ubica. Zbog tog proseravanja oko lika i dela je i dobio tu sramotnu kaznu a to je jos i najveci problem u ovom slucaju (posle 2 mrtva i jednog invalida)...
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo
Druže,ne kapiraš poentu,odležao je svoje,ima rešenje za to,i ne možeš da poništiš rešenje koje je već izvršeno,priča gotova,da su ga u prvom momentu sudili na 10 godina,on bi do sada to odslužio i bio slobodan čovek,ali nisu,mada bi po meni oko 10 godina bile neka realna kazna,ali pošto ga nisu osudili na 10 godina i on je svoju kaznu odslužio,ne možeš sad ponovo da mu sudiš. Smile

Drugo,kažeš ubio je ljude,nosio je pištolj,nosio je legalan pištolj,tada su postojale dozvole za nošenje oružija,vreme bilo zajebano,ubio je ljude,jeste,ali ti ljudi su njega i njegovog brata napali,a kad nekog ubiješ kad te napadne i to iz legalnog oružija,onda kazne nisu drakonske,da tada možda nije imao oružije,možda ne bi bio žio sada.On nije sa pištoljem išao ispred njihove kuće i čekao ih u žbunju da ih ubije,on te ljude nije ni poznavao,znači,nije mogao da ima neke razmirice od ranije,njegovo ubistvo je čist afekt.Prekoračenje nužne odbrane,a za to se ne dobija 20 godina. Smile

A ako ima Srpsko državljanstvo,ne treba ga isporučiti Crnoj Gori,samo im zahteve za izručenje ignorisati,ionako begunaca iz Srbije u Crnoj Gori ima koliko hoćeš,pa nikome tamo ne pada na pamet da ih isporuči.Samo mi kao ispunjavamo neke zahteve,prema kome,prema Crnogorcima,ide bre. Smile

Još bi mu ja dao zaštitu ovde,da gamad ne pošalje naručenog da ga odradi. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Druže,ne kapiraš poentu,odležao je svoje,ima rešenje za to

nije odlezao , prvobitna presuda je ukinuta ,a on je privremeno pusten na slobodu do nove odluke suda. u sam sluchaj ne ulazim , ne interesuje me previshe  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo
Druže,ne kapiraš poentu,odležao je svoje,ima rešenje za to

nije odlezao , prvobitna presuda je ukinuta ,a on je privremeno pusten na slobodu do nove odluke suda. u sam sluchaj ne ulazim , ne interesuje me previshe  Smile
Posle 5 godina robije ukinuta,da nije malo kasno. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Druže,ne kapiraš poentu,odležao je svoje,ima rešenje za to

nije odlezao , prvobitna presuda je ukinuta ,a on je privremeno pusten na slobodu do nove odluke suda. u sam sluchaj ne ulazim , ne interesuje me previshe  Smile
Posle 5 godina robije ukinuta,da nije malo kasno. Smile

cuti ,ima presuda koje budu ukinite tek posthumno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.