Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kupili vozove prebrze za naše pruge: Ruske lokomotive se kvare ako voze 30 km/h  (Pročitano 4332 puta)
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
SonyEricsson k750i
ma videli kako spanci voze pa oce i ovi nasi malo da daju gas.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Krades mi stil  Smile

 Smile  Smile Pa,jbg,moram kad su u pitanju ovako genijalni ispadi...  Smile  Smile

A sta kad se pomera unapred, onda moraju tih sat vremena da voze duplo brze?  Smile

To sam se i ja zezao na Blicu pre godinu dve,kad sam prvi put i čuo za tu glupost. Reko - ''dobro, a šta onda rade kad se časovnik pomera unapred? Guraju voz do brzine svetlosti,pa se onda vraćaju kroz vreme i nadoknađuju tih sat vremena?''  Smile

Jer,činjenica da pored pomeranja časovnika unazad,imaš i pomeranje časovnika unapred... gde ti prosto,hteo ne hteo,ne možeš da stigneš u predviđeno vreme... je pravi dokaz da se taj problem pomeranja časovnika ne rešava tako ''na divljaka'', tako što jednom prilikom ladiš jaja sat vremena,a drugom pičiš i rizikuješ iskakanje iz šina... nego tako što se uvede sistem koji prilagodi raspored novonastalom vremenu. Al,avaj...  Smile


Inače,ja bih još više od objašnjenja zašto vozu šteti kad ide sporije od 50 na sat, voleo da čujem ko je bio odgovoran za procenu i nabakvu.  Smile Garant će na kraju biti kriva neka čistačica.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Citat
Ali nadam se da ce neko da nam objasni sta se na tom vozu kvari ako ide 30 na sat? Mozda mu steti da radi dugo vremena na niskim obrtajima motora
A mozda je i glavni inzenjer veliki obozavalac Kianu Rivsa, ali to sad nije bitno  Smile
Bitno je da se stoki koja sedi po foteljama u nasoj zeleznici otvori glava, i sadrzaj istrese u prvu septicku jamu.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Citat
Inače,ja bih još više od objašnjenja zašto vozu šteti kad ide sporije od 50 na sat, voleo da čujem ko je bio odgovoran za procenu i nabakvu.

Sta ja znam, valjda se tako spori vozovi vise ne prave  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 28.0.1500.95
mob
Samsung GT-S7580
Citat
Kupili vozove prebrze za naše pruge: Ruske lokomotive se kvare ako voze 30 km/h

Impresioniran sam.  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Bitno je da se stoki koja sedi po foteljama u nasoj zeleznici otvori glava, i sadrzaj istrese u prvu septicku jamu.

LOL  Smile  Sviđa mi se predlog.  Smile

Sta ja znam, valjda se tako spori vozovi vise ne prave  Smile

Pa,ono jes...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Ne kontam zasto ne smeju vozovi ici 30km/h odredjeni vremenski period ali ajde....
I TZV na ulazima u gradske stanice ne ide 230km/h vec 50km/h evrenatualno 70km/h.
Ali ajde da damo novinarima sansu za senzaciju  Smile
A da mozda nemaju sporohodnu  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Nokia 6300
Новинари опет бркају бабе и жабе. Нису у питању локомотиве већ дизел-моторне гарнитуре. Исти они руски возови који су били каменовани код Краљева. И за које лобира Маја Николић  Smile А друга је ствар што неке пруге по Војводини датирају још из K. und K. Но полако, ускоро ће кренути радови на обнови пруга од руског кредита, па ће возови до Панчева моћи и 130 да нагурају.  Smile  А да набавимо нешто зашта немамо услове није ништа чудно за нашу земљу, ето нпр. нови шпански трамваји у БГ-у који иду само на 4 линије од 12 трамвајских линија због лоше пруге.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Pa gde Blic da pise neke senzacije o Beogradu  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
To, bato... samo napred..
Sta ce nam vozovi, vratimo se na mazge i zaprege.. .


http://www.njuz.net/masinovoda-voza-beograd-bar-ludovao-tokom-voznje-i-na-fejsu-se-hvalio-da-vozi-brzinom-od-25-kmh/
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.