Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:31:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kuciste za externi HDD  (Pročitano 3150 puta)
23. Maj 2007, 19:52:42
Hronicar svakodnevice


Dobar Los Zao

Zodijak Leo
Pol
Poruke 597
Zastava Affoltern Zh
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson X1 Nokia N97
Imam jedan golem problem! Pre neki dan kupio sam kuciste za moj HDD i sve sam odradio kako treba da ga povezem sa komp, i kad ono prijavljuje neku gresku i upozorenje tj. pojavi se hard ali samo na nekoliko sekundi i izgubi se... evo vam slike

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

error.jpg
(265.41 KB, 444x153)
error1.jpg
(333.07 KB, 641x133)
IP sačuvana
social share
    

                     
Ajkula može da preživi samo dok neprestalno pliva. Konj koji legne i ne može da ustane je gotov. Bezubi lav nece docekati sledeci mesec. Coveka cini um i zato onog casa kad um prestane da ga podstice pada u depresiju i polako umire.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
kad kazes kuciste,nadam se da mislis na fioku...
elem,proveri unutra kako je povezano sve,ukoliko ima externo napajanje(ne na usb) proveri jel ima kontakata...driveri za usb jel postoje na racunaru....
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Sony xperia
Sto kaze belgrade, ako ti je fioka, ne zaboravi da ako imas kljucic na njoj i on mora biti okrenut da bi aktivirao jedan mikroprekidac. To ume strasno da zeza.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Dobar Los Zao

Zodijak Leo
Pol
Poruke 597
Zastava Affoltern Zh
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson X1 Nokia N97
nije to sto vi kazete.
Ovo je kuciste za hard i slicno je kao ta fioka al nije to,ovo je kuciste i ima adapter i usb kabl a prikljucuje se preko usb port i onda ga prikaze kao flesh disk.
Ja sam sve lepo povezao i opet nece a zasto ne znam? Pri put kad sam prikljucio radilo je dobro i onda vise nije htelo.Probao sam kod brata i kod njega istu gresku prikaze a probao sam i drugi hard al opet isto.
Ima li neko ideju sta bi moglo da bude?
IP sačuvana
social share
    

                     
Ajkula može da preživi samo dok neprestalno pliva. Konj koji legne i ne može da ustane je gotov. Bezubi lav nece docekati sledeci mesec. Coveka cini um i zato onog casa kad um prestane da ga podstice pada u depresiju i polako umire.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Sony xperia
Pa ako nece ni sa drugim hardom ni na drugom kompu, onda nesto sa jutijom nije u redu. Proveri ima li napajanje. Ne verujem da su napajanje harda ostavili da ide preko usb-a. Ipak hard dosta cima struju. Kazes ide preko adaptera. Ako je to signalni adapter onda on mora da konvertuje signal hdd porta u usb. Sto bi znacilo da se adapter napaja preko usb-a, a kutija  da ima svoje napajanje koje ide direktno u nju ili u adapter. Ako imas ispravljac za kutiju probaj sa drugim moguce da je riknuo, jer tebi pokazuje da nema konekciju, a nedostatak konekcije moze biti i zbog nepostojanja napajanja. Elektronika u hardu ne moze da radi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Dobar Los Zao

Zodijak Leo
Pol
Poruke 597
Zastava Affoltern Zh
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson X1 Nokia N97
Sve je u redu sa napajanjem, sve radi kako treba!
Sad sam opet pokusao i prikazem mi hard,ocita dve particije koje ima hard i sve radi kod ne pustim neku pesmu il neki filma a dok ulazim po folderima sve radi ok, onda odjednom kad pokrenem tu pesmu il taj film nestanu obe particije i prikaze mi onu gresku kao na drugoj slici sto sam postavio gore...
IP sačuvana
social share
    

                     
Ajkula može da preživi samo dok neprestalno pliva. Konj koji legne i ne može da ustane je gotov. Bezubi lav nece docekati sledeci mesec. Coveka cini um i zato onog casa kad um prestane da ga podstice pada u depresiju i polako umire.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Sony xperia
Aha, proveri u device manager-u kako ga ocitava, koji dma ili sta vec koristi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Dobar Los Zao

Zodijak Leo
Pol
Poruke 597
Zastava Affoltern Zh
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson X1 Nokia N97
hmmm... evo sad sljaka ali instalirao sam jos neke drajvere sto sam imao od maticne ploce a videcu dal ce raditi kad restartujem komp?
A ono u device menager-u ocitava ga u Disk drivers Maxtor 6 Y080L0 USB Device a kad nije u kucistu vec na kompu tada ga prikazuje isto al na kraju nema USB device vec samo Maxtor 6 Y080L0...
Pisacu opet ako budem imao problema posle restarta.    Smile
IP sačuvana
social share
    

                     
Ajkula može da preživi samo dok neprestalno pliva. Konj koji legne i ne može da ustane je gotov. Bezubi lav nece docekati sledeci mesec. Coveka cini um i zato onog casa kad um prestane da ga podstice pada u depresiju i polako umire.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 204
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N70
Ubaci drugi disk u reck i vidi da li on radi. Mozda je problem u reck-u?
IP sačuvana
social share
Poslednji Mohikanac je zapravo bio Apac...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
au brate  ....  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:31:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.159 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.