Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:38:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kroserica ili skuter  (Pročitano 22170 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
mob
Motorola 
Pa hvala ti na opsirnom odgovoru. Uzeo bi nesto da trosi sto manje...znaci 2-3 litre maksimum 4...auto mi trosi 6 litara tako da bi uzeo nesto u zamenu za auto...pa relacije bi mi bile nekad i duze znaci neki obilasci 100-200 km..ali bi planirao da idem nekim lokalnim putevima...

Pa da kroserice su mi jako zanimljive...ali verovatno si u pravu ako kazes to da se ne isplate te kroserice do 50 kubika,ali video sam neke zanimljive manje kroserice-derbi,jamaha...nazalost nisam u finansijskoj mogucnosti da kupujem neke vecee motore ili kroserice kao sto je KTM a i nemam para za vece potrosnje goriva...

Video sam jamahu aerox jednu sto si spomenuo neku nabudzenu gume zelene boje...lepa estetika..ali skupa oko 1.850 evra...

Video sam neku simpaticnu verziju gilere u pitanju gilera ice.
« Poslednja izmena: 24. Jun 2015, 08:59:45 od Don Shone »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
mob
LG G3
Ako planiras toliko da prelazis skuteri od 50cc ima da ti budu mucenje.

Za tvoje potrebe je najbolja solucija neki skuter od 125cc kao npr Honda Panthenon,ali za nju terba kategorija.Ali zato za ovo što tebi treba boljeg nema,ima minimum snage za otvoreni put,trosi tu oko 3l i udoban je za duza putovanja.Moze da se nadje primerak iz 2008 za nekih 1300e da bude u odlicnom stanju.Bez problema mozes i putnika da povedes.

Vozio sam je par puta,lako se vozi i sto je najbitnije udoban je koliko jedan skuter moze da bude udoban.Neki su sa njim isli i na more  Smile

50cc ti je gradska zujalica,toliki put od 200km nije za te skutercice,prvo namucices se,a i nije toliko bezbedno skuter od 50cc isterati na otvoreni put,pa bio on i lokalni.Ipak premalo je to snage.

Kroseric a je posebna filozofija voznje,a i nije za dug put,zbog pozicije sedenja,ja najvise sa KTM-om mogu da predjem 150km bez pauze,nakon toga mora pauza jer se ukoce i ledja i dupe,a i ne mozes preko 160 inace vetar otkida glavu  Smile sa R-kom sa isao i do Budve,sa minimalnim pauzama,jedino sto je zaboleoo su ruke,al jbg tako ej an dva tocka.
« Poslednja izmena: 24. Jun 2015, 12:24:43 od EvilBlood »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
mob
Motorola 
Aha a ako imam b kategoriju onda mi ne treba polaganje za motor do 50 kubika? Video sam i neka kategorija skutera u pitanju su jaci gradski skuteri da li se zovu naked ne znam tacno...da li znas o tome?Ma nije bitna udobnost ali svidja mi se taj isto izgled kroserica i to sto imaju avanturistickog u sebi...video sam da imaju i neki derbi kroserice po povoljnoj ceni isto 50 kubika...ali pitanju koliko to moze da izdrzi na nekim duzim relacijama...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
mob
LG G3
Jel imaš novu dozvolu ako imaš ja mislim da ti se sa B kategorijom upisuje i ova AM-Mopedi, laki tricikli ili laki četvorocikli što će reći da možeš da voziš skuter od 50cc,ja sam imao staru dozvolu sa svim kategorijama tako da je meni popunjeno i AM,A1,A2,A pa ne znam dal beše sa položenim B ide i AM,mada bi trebalo da je tako,tako je oduvek bilo.

U našem ZOBS-u se nigde ne pominje skuter već moped i motocikl,moped je sve što ima radnu zapreminu manju od 50cc,sve preko je motocikl.Skuter je oblik rama i namene.Tako da sve što ide na dva točka,a radna zapremina mu je ispod 50cc tj 49cctrebalo bi da može  da se vozi sa B kategorijom.

Skutera imaš sa raznim mašinama od 50cc pa sve do 600cc to su ti maxi skuteri,al to su već ozbiljne mašine u pitanju.Verovatno na njih misliš kad kažeš jači gradski skuteri.

Naked je kategorija motora za sebe oni su neki kopromis između R-ke i Endura.

Moj ti je savet da izbegavaš te krosere od 50cc.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Па можеш ти да идеш са њим где хоћеш. Ја док нисам имао возачку ишао сам и по 200-300 км на дан са њим. Сад једва 5-10 км и то сваки 10 дан. Smile
200-300 km dnevno sa skuterom od 50cc heheheheeee 

Ako uzmemo u obzir da skuter od 50cc ide maksimalnih 60 kmh,to ispadne da si svaki dan vozio punom brzinom 5 sati.
Zar ne deluje malo neverovatno.



A ovome savet da izbegava skutere i bilo koje motore ispod 125cc,jebeš motor koji ne može preko 60,to nije za saobraćaj nego za luna park.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


James Bond 007 MI6

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7630
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
mob
Samsung Galaxy Note 4
Па тако некако.

А што се скутера тиче гледах пре неки дан Јамаха има неки и од 1900 кубика 14000евара.  Smile

И ја сад морам полагати за веће моторе сморио ме овај. Планирам неки до 250 да узмем. Јер није ауто за лето и тако обилажења разних дестинација. Smile
« Poslednja izmena: 26. Jun 2015, 16:39:02 od 1 1 4 »
IP sačuvana
social share
"Човјека ћете најбоље упознати ако га проматрате како се понаша кад се нешто дијели бесплатно"- Иво Андрић
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
mob
Motorola 
Pa ne isplati mi se da kupujem neke vece skutere jer takvi i vise trose...nema veze nek ide i 60-70 al da trosi ko upaljac...mada eto eviblood mi savetuje da ne kupujem kroserice od 50 kubika...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:38:09
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: skuter Kroserica

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.