Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:27:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kroserica ili skuter  (Pročitano 22172 puta)
21. Jun 2015, 22:23:58
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
Browser
Chrome 38.0.2125.111
mob
Motorola 
Nameravam da kupim motor do 1.500 evra neki od 50 kubika..po mogucstvu da je sto manja potrosnja 3-4 litre ali da moze i na duze relacije da ide... Sta mislite sta je bolje kroserica ili skuter? Kroserica je vise za njive,i makadamske puteve...i sta vise trosi kroserica od 50 kubika ili skuter od 50 kubika? Ne razumem se bas u motore zato mi je svaki savet dobrodosao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
kupi motokultivator more svuda,a trosi kao zip
« Poslednja izmena: 21. Jun 2015, 22:36:19 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
mob
Motorola 
Pitam ozbiljno ako imas sta da mi pomognes i ako si strucan pomozi...ne znam u cemu nije jasno moje pitanje motokultivator me ne zanima. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


James Bond 007 MI6

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7630
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
mob
Samsung Galaxy Note 4
Ја имам скутер. KYMHO корејац. 7 година. Кад му је филтер ваздуха чист и када ми је мерач горива исправно радио троши 2 литра на 100км. Али пошто има и макадамских путева брзо се филтер ваздуха напуни прашином и онда почиње да троши ко луд. Долази и до 4 литре на 100км. Узмем и на компресор га издувам и сада троши 2.5-3 литре не могу 100% да гарантујем јер ми мерач лош. Задовољан сам. Сад ти размисли добро шта ћеш да купиш на теби је да одлучиш. Ја сам ти рекао шта ја имам. А иначе 2008 сам га купио и платио 1000е. Многи су ми нашли замерку што сам корејца узео али он да чукнем у дрво само сам му уље мењао и 2 пута ишао на технички и то је то. И један филтер ваздуха узео прошле године. И што ми је мерач горива лош, али ко га шиша.
IP sačuvana
social share
"Човјека ћете најбоље упознати ако га проматрате како се понаша кад се нешто дијели бесплатно"- Иво Андрић
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
mob
Motorola 
Znaci otprilike kad je makadamski put svaki motocikl vise trosi nego na asfaltu? Pa da u opticaj dolaze i aprilia,gilera,vespa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


James Bond 007 MI6

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7630
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
mob
Samsung Galaxy Note 4
Па да напуни се филтер ваздуха прашине и онда крене по гориву. Априлиа ми се не свиђа због звука. Много је бучна. То је неко моје мишљење.
IP sačuvana
social share
"Човјека ћете најбоље упознати ако га проматрате како се понаша кад се нешто дијели бесплатно"- Иво Андрић
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
mob
Motorola 
Aha zvao sam jednog coveka sto prodaje krosericu,on mi kao kaze pa to je sve isti motor i u kroserici i u skuteru tako da isto trose...aha citao sam bas clanak na forumu kako je jedan covek vespom presao celo jadransko primorje..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


James Bond 007 MI6

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7630
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
mob
Samsung Galaxy Note 4
Па можеш ти да идеш са њим где хоћеш. Ја док нисам имао возачку ишао сам и по 200-300 км на дан са њим. Сад једва 5-10 км и то сваки 10 дан. Smile
IP sačuvana
social share
"Човјека ћете најбоље упознати ако га проматрате како се понаша кад се нешто дијели бесплатно"- Иво Андрић
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
kupi ti sebi ovog korejca sto ti je ovaj 114 rekao..po mogucnosti polovnog..pa malo se vozaj...i tako..
pa onda posle nekad...ako budes imao para...kupi sebi..ne znam sta...eto mozes i  vespicu...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
mob
LG G3
Sto se tice skutera ja bih ti za te pare kao best buy preporucio Gileru runner,boljeg skutera sem mozda Aeroxa nema.Prvi motor mi je bio Aerox ali brzo sam ga zamenio za Runnera i slatko se navoza.E sad pazi brzo ce da ti se smuci tih 50cc pod nogama pa ces hteti nesto brze i onda samo narucis kit i za nekih 80e dobijes skuterce od 80cc,a vodi ti se kao 50cc jos je startniji od pola automobila koji se voze kod nas.Meni je sa malosijevim kitom Gilera trosila 5-6l ali je zato isla kao luda,bez kita je trosila tu oko 3l ali je zato bio smor voziti je posle par meseci.

ako kupujes skuter obavezno gledaj u kakvom je stanju,kais,rolnice i opruge ,jer te stvari su ti njabitnije za sto lagodniju i ekonomciniju voznju,zanemari setetiku.Naravno izbegavaj ove nove kineze i ona četvorotaktna sranja,cvaja je mama  Smile

Ako kupis cvaju nikako se ne oslanjaj na njem mesač kad je u pitanju mešavina,nego sam pravi isto ako kupujes cvaju obavezno pitaj vlasnika kako ej pravi mesavinu,ako pocne da se hvali da ima mesac i da je sam pravi bezi od tog motora.

Kroserica od 50cc to odmah izbaci iz glave,jer ces se razocarati i brzo ces je zameniti za biciklu,jer ce brze ici i bice ti ekonomicnije za voznju  Smile Kroserica sem ako nije full cross nije obavezna za njive ili lose,kod nas imas par ljudi koji imaju kroserice koje bi izdrzale torturu u sumi.

Jel ti ovo prvi motor ili si i pre vozio,ako ti je prvi opet izbegavaj kroserice jer ce ti menjac biti problem,ako do sad nsii aktivnije vozio neki motor sa manuelnom trasmisijom.Ako nista drugo opasno ej po tebe da ti prvi motor bude kroser pa cak i od 50cc.Kroser ti je najtezi dvotockas za voznju i nikako ne treba da bude prvi motor.

Vozim motor vec 12 godina,od raznih automatika i apenaca do sad trenutno KTM 690 i veruj mi da mi je trebalo dobrih 6 meseci da se naviknem na filozofiju supermoto koncepta koji ti je u sustini krroserica prilagodjena gradu,pre njega sam vozio par R masina,najduze se zadrzala CBR 600 RR,ali kazem ti na KTM-u kao da sam prvi put seo na motor i malo je falilo da prodam i vratim se na R,sad kad sam navikao na supermoto en dam ga ni za šta  Smile

Dakle ako ti je prvi motor,obavezno skuter prvenstveno zbog tebe,jer nadam se nije ti cilj da se lomiš.Nauci da vozis i da steknes osecaj i razbijes strah,jer skuter po gradu ume da bude traumaticno iskustvo,jer te niko ne postuje.Duza putovanja sa skuterom od 50cc zaboravi,jedino ako nisi entuzijasta,ja sam kao klinac terao Gileru od KG-a do Bg-a zbog picke i veruj mi da sam se pokajo i to zetsoko.50cc je namejeno za gard na neki duzi otvoreni put ni ne pomisljaj,prvo zbog motora,a onda i zbog konstrukcije skutera koji nose te male masine.

Malu privredu izbegavaj,bolje polovan skuter negok renomiranog proizvodjaca engo nov kinez i ostala istocnjacka govna.

Ako ti treba jos neki savet slobodno pitaj.
« Poslednja izmena: 23. Jun 2015, 22:50:39 od EvilBlood »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:27:54
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Kroserica skuter

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.