Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17 18 ... 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kratko tumacenje natalnih karata (uslov min 50 poruka)  (Pročitano 144635 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Starke 89

U septembru ove godine cete upoznati osobu koja vam je sudbinski predodredjena. Sada postoji zenska osoba koja vam je od znacaja, ali je vama u ovom trenutku nedostupna. Cini mi se da je izgubila poverenje u vas, ili iz objektivnih razloga vam se ne javlja. Moguce je da je u drugom stanju.

Kada ste vi u pitanju: novac vas ocekuje, tacnije, imate ispunjene zelje u avgustu ove godine, pa obratite paznju 7. avgusta i 9. avgusta gde vas ocekuje dobitak u materijalnom. Moguce da vam otac ispuni neku zelju. Sve u svemu, ove godine vas prati osetljivost zbog zenske osobe, ali cete prevazici i doci do resenja u avgustu.

 

                                                        astrolog Tanja Simonovic

                                                 kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 81)
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
 moja natalna karta
zanimaju me ljubav i  posao
hvala unapred

9.8.1976.Sarajevo 04:30h
« Poslednja izmena: 25. Jul 2008, 12:45:52 od Makišon »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
pavelamako

rodjena sam 28.12.1974 godine u beogradu u 00.30 minuta.ne znam da izracunam podznak ne znam da postavim natalnu kartu znam samo da me nista nece u poslednje vreme mislim na finansije promenu mestta boravka.sta god zelim da zapocnem nailazim na prepreke.muz je rodjen 25.10.1973 u beogradu u 2.10 minuta. treba mi obrazlozenje sta se desava sa nama.ako neko moze sam da mi izracuna natal i da neko objasnjenje sto pre bila bih mu vrlo zahvalna.ne znam sta da radim.dajte neku nadu...
« Poslednja izmena: 26. Jul 2008, 00:28:44 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
moja natalna karta
 zanimaju me ljubav i  posao
 hvala unapred

9.8.1976.Sarajevo 04:30h


Draga moja! Vi ste dupli Lav, sa Suncem u prvoj kuci koja pravi konjukciju sa Saturnom u 12 kuci, sto govori o Vama da ste vredni  i trezveni na svoga oca koji je verovatno jaka licnost. Ovaj aspekt Vam donosi i emotivne probleme.Ako ste vec u emotivnoj vezi, poboljsanje ce uslediti tokom avgusta meseca, ako niste u vezi, imate povoljne aspekte da udjete u novu emotivnu vezu od pocetka septembra i sve do kraja decembra meseca.
Sto se tice posla, ako niste zaposleni imate povoljne aspekte za pocetak zaposlenja u oktobru mesecu, a ako vec radite, povoljni aspekti za napredak u poslu od decembra ove godine do februara naredne godine.

 astrolog Jasminka Jandric na broju 0900 150 316 na opciji 71
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
pavelamako

rodjena sam 28.12.1974 godine u beogradu u 00.30 minuta.ne znam da izracunam podznak ne znam da postavim natalnu kartu znam samo da me nista nece u poslednje vreme mislim na finansije promenu mestta boravka.sta god zelim da zapocnem nailazim na prepreke.muz je rodjen 25.10.1973 u beogradu u 2.10 minuta. treba mi obrazlozenje sta se desava sa nama.ako neko moze sam da mi izracuna natal i da neko objasnjenje sto pre bila bih mu vrlo zahvalna.ne znam sta da radim.dajte neku nadu...
da li da se zaduzujem kredit za nesto privatno sta kazu zvezde ovo ovako vise ne ide.jedva cekam odgovor. 

Postovana, po podacima koje ste mi poslali, zaista je duzi vremenski period koji Vam je donosi stagnaciju, ali nezadovoljstvo na mnogim zivotnim poljima. Sto se tice polja finansija cela godina Vam je promenljiva sa dosta padova i uspona, malo bolji period dolazi od novembra meseca ali ne bih savetovala da u ovom vremenskom periodu uzimate kredit. Dobili bi ga ali tesko bi ga vratili zato za kredit i privatne poslove aspektovana Vam je sledeca godina. Jupiter Vam direktno prolazi kroz cetvrto polje, polje kuce i porodice, tako da ce Vam doneti i preseljenje u periodu od sredine novembra do aprila sledece godine.

Sto se tice Vaseg braka, do sredine sledece godine prolazicete kroz razna iskusenja. Pocetak i sredina avgusta donose emotivno nezadovoljstvo kao i prve dve nedelje oktobra koje donose losu komunikaciju.

astrolog Ana Kosnicarevic na broju 0900 150 316 opcija 15
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
zdravo, može li nešto o ljubavi, i poslu.

rodjen sam 06.09.1980.Foča, 00:15 minuta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
zdravo svima,evo i ja bih nesto pitala za mene s obzirom da sam imala izuzetno los pocetak godine zbog zdravstvene situacije.Izgubila sam bebu(vec imam sina od 5 god.) a dobila neki tumor i tako..bla,bla,bla...sad ne bih bas o tome.
Sacuvali su mi cetvrtinu materice a ja bih volela da znam da li cu ikad vise zatrudneti i roditi???Ja sam rodjena 16.06.1978 u 13.55h u Kragujevcu,a dete mi je rodjeno 26.02.2003 u 18.00h u Kragujevcu,pa ako moze rec-dve i u vezi njega
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


It's Better To Burn Out, Than To Fade Away

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 21158
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung neka dva..
@Makišon, evo natalne mog sina, pa ako može, uopšteno ? Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Natalna- Andrej..jpg
(134.91 KB, 800x600)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
zdravo, može li nešto o ljubavi, i poslu.

rodjen sam 06.09.1980.Foča, 00:15 minuta

Postovani, po podacima koje ste mi poslali ovo je period stagnacije na vasem polju posla ali i finansija. Bolji period dolazi od septembra meseca kada se poboljsavaju vase finansije.

Posto mi niste naveli da li ste u emotivnoj vezi ili niste, ova godina vam donosi zelju za slobodom ne za jakim i stabilnim emocijama. Zato vas sredinom avgusta (ako ste sami)ocekuje jedna kraca emotivna veza, da kazem avantura. Ako ste zautezi lose raspolozenje na emotivnom polju bice prisutno do 20. avgusta.

asto-numerolog Ana Kosnicarevic

 kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 15)
« Poslednja izmena: 30. Jul 2008, 14:36:27 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 1793
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Zanima me posao,i ljubav...konkretno veza(brak) sa osobom koja je rođena 3.8.1983 u 10:39,Novi Sad...Hvala unapred...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

secerlema-natalnna.gif
(26.53 KB, 670x471)
IP sačuvana
social share
...Ja imam svoj svet,ti imaš svoj svet i sve Ok...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17 18 ... 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.155 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.