Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 167
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kratko tumačenje natalnih karata ~ minimum 300 poruka!  (Pročitano 120696 puta)
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Ovaj horoskop je primer onoga zbog cega sam preporucio da kuce budu Kochove a ne Placidusove.

Ovde vidimo da ti je zivot (Placidusove kuce) odredio da se bavis sa samo 4 oblasti, a Kochove kuce (koje su najverovatnije razlicite) pokazace gde ces najvise energije uloziti da nesto postignes.

Zahtevi koji ti se postavljaju su isuvise uopsteni -- ostavlja ti se sloboda organizovanja detalja, a ti funkcionises najbolje kad imas jasno definisane parametre. Takodje, zivot te tera da donosis odluke "ili-ili": ili karijera ili dom, ili putovanja ili ocuvanje imovine itd. Imas vrlo ostra cula, preosetljiva na stimulanse (te naocari za sunce na avataru nisu slucajne!) Imas mogucnost da proputujes ceo svet.

Moguce je da zaradjujes novac -- dosta novca -- koji trose drugi ljudi. Dom je izuzetno neobican, kroz njega verovatno prolaze stranci, verovatno je tvoje poreklo -- nacionalno, verski ili po razumevanju drustvenih pravila -- drasticno razlicito od okoline u kojoj zivis najveci deo zivota.

Pazi sta radis. Imas mogucnosti da uspes u zivotu i zivis komforno, ali dobro promisli sve pre nego sto u nesto udjes, jer za razliku od vecine ljudi ti neces lako moci da pravis drasticne promene i konsekvence svega sto uradis ostaju sa tobom za ceo zivot.





« Poslednja izmena: 21. Maj 2005, 02:41:42 od Tralalalala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
hmm... znaci zajebala sam stvar sa placidiusom..pa ko bi rekao da sam bas ja taj slucaj :|
a ako postavim i kochove kuce, da li bi bio problem da bacis pogled? :|

"ili-ili" odluke su ziva istina, osecam se kao da me neko ucenjuje celog zivota Smile


najlepse zahvaljujem na vremenu i paznji Tralalalala  Smile
Smile
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
Marijana Mihajlovic 16.4.1978. 1:50h,Kragujevac.I ja bih nesto ukratko o inistranstvu-poslu i koja bi za mene bila idealna profesija.Hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Odes prvo na www.astro.com, tamo uz pomoc tih podataka napravis natalnu kartu, i onda je ovde postavis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
Ponovo se javljam povodom odgovora na neka pitanja. Zanima me koji su to kriticni periodi-godine u buducem vremenu gde bih trebala da obratim paznju mada sam svesna toga da izrada godisnjih horoskopa zavisi od mesta boravka, koja vrsta privatnog posla bi mi odgovarala, te asta treba obratiti paznju po pitanju zdravlja?

Hvala!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Milei astro chart.gif
(52.46 KB, 748x1102)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Može li mi neko pomoći oko izračunavanja natalne karte..ništa bre ne kapiram  Smile
Ne mogu se snaći na onom site-u . Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 83
Ostavi podatke, ja ću ti postaviti kartu
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 83
Makishon

IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Arčibald....hvaaalaaaaaa punooo! Tvoj sam dužnik  Smile
Samo čitam gore podznak Ribe..jok ja sam podznak Vodolija!! Smile Arčibald jesi uneo tačno vreme mog rodjenja? (jutro 02:00 h)

Molim Tralalala da napiše nešto o ovom horoskopu ako može.
Na private.  Smile
Hvala  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Pa ako si ti sigurna da ti je podznak Vodolija, a Archi -- koji poznaje astrologiju -- je izracunao KRAJ Riba, skoro Ovna, onda je zaista besmisleno da dajem bilo kakvo tumacenje.

Treba proveriti da li si ti uracunala DST (letnje racunanje vremena), posto je 27 Riba oko 95 minuta posle kraja Vodolije (ascendent ide brzo kroz ove znakove).

Osim toga, treba da postavis konkretno pitanje: 1-2 oblasti. -- Mislim da smo do sad vec morali to da uhodamo.

A i Archi i drugi koji se bave astrologijom mogu slobodno da daju poneki komentar, ako zeli. Ovo nije moj privatni thread. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 167
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.