Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kraj "juga", "keca" i "floride"  (Pročitano 19412 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 5800xpress


 te sam takođe kratio opruge sa ručnom žagom pilom, limariju smo krpili sa Ruminski git i autogeni aparat nekolika drugara i ja, sportska sjedišta su bila sa otpad sa nekog starog japanca no su bila lijepa...
toliko o tvom "znanju".ako mislis da je super kratiti opruge i sl. onda nemam sta raspravljati.dovoljno je pogledati okolne "racer-e" zabijene u bandere,poginule momke koji su sami sebi dali za pravo da sprovode svoju fiziku,statiku,kinematiku,mehaniku.....


 no me je ta angažovanost i rad i druženje u toku sređivanja Jugića bila čarobna, i nekako posebno lijepa, baš sam uživao radeć na njega...
uredno mozes srediti sebi i drugim "carobnjacima" jedan kovceg,i par lopata za ukopavanje.bas bi carobna ta sahrana bila.........

 Ti, kao i ostali "materijalisti" to nigda neće razumjet, ja sam pomalo utopista i romantičar pa se znatno razlikujemo... Za razliku od tebe ja znam uživat i u nečemu što ne košta 100.000 maraka i nije vrhunsko, no je mojih ruku djelo pa me je draže od ičega... I samo da znaš još me se niko nigda nije smija u lice, a ne bi ni ti vjeruj mi, moga bi samo pokušat...

dobar si ti romanticar,nemam prigovora....vjerovatno ce biti jos neduznih stradalih glava.......sto se tice smijanja u lice,ja bas ovakve strucnjake volim da ismijavam...

Hahahahah, ti mora da si poluđeo ili samo zbijaš šale! Pa Reno 4 je po dizajn ka da su ga čobani od drveta tesali, ljepše bi ga i oni istesali.... I kakva ti je usporedba sa gorivom? Kao on je bolji jer je fabrika malo ozbiljnija pa je zbog marketing nasula više goriva? Ne budi smiješan... Reno 4 ni po vozne karakteristike, a pogotovo po dizajn ne može prić Jugu... Mene su ta kola smiješna, sa onu malu šajbicu ka puškarnicu da kroz nju ciljaš đe se krećeš u saobraćaj  Smile
ocigledno si jako mlad da se sjecam momenata iz bivse nam drzave.toliki patriotizam za yugom u danasnje doba nema opstanka.nisi ti ni provozao 4-ku,a da nepricam oostalim stvarima.............

samo naprijed u svojim hrabrim junackih pohodima.vjerovatno ima jos neka lada koja je za golfa 1 izmislila auto Smile

IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 408
Zastava Šavnik, Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6280
Prvo da ti reknem, ovako na prvu loptu, da prećerano sereš. Nemoj da iskrećeš moje riječi, ja nijesam reka da je dobro skraćivati opruge žagom no sam reka da ja nijesam tada ima uslova da ih sabijam ali da pravim kraćene amortizere sa štelujuću platformu punjene sa tvrdo ulje.
I kao štvo vidiš rđo živ sam, nijesam zaginuo niđe do sad, a sa te lopate mogu samo da te izudaram po tu glavu ludu tvoju... Jebala te Reno četvorka, oli je vozit? Pa vozi je, no ne prdi o tome što sam ja vozio... Ako je za tebe Reno 4 vrhunac automobilske industrije onda se pokri ušima i sjedi... Nemam što sa tebe da pričam. I što ti znači ono sa Golfa keca? Kad sam ga spomenuo? Nijesi ti sokole zdrav...
IP sačuvana
social share
Петар Петровић Његош

Сердар Вукота: Што грајете, који су ви јади,
                       а ево сте гори него ђеца !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 5800xpress
tema je ionako otisla u prah kao i yugo.u socijalistickom rezimu,kada je rijetko ko i imao tu beneficiju da vozi "uvozni" automobil moze se uporedjivati kao danas da vozi vozilo iz visokog d segmenta.
ocigledno neces il nisi u mogucnosti da svaris moj post.poredjenje renaulta 4 sa yugom pri si ti poceo.ja ti opet kazem,daleko je renault 4 bio i po garanciji i postprodaji od yuga.shvatio to ti il ne,ionako nemam namjeru sa tobom da se prepucavam.vidim toliko toga znas,pa necu da kvarim ovu "idilu" nazvanom yugo.niti sa simpatizer 4-ke,niti zelim da blatim yugu,ionako je vec dovoljno oblacen.
hajd zivio Smile
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 408
Zastava Šavnik, Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6280
Pa dobro ako te to veseli tako mnogo što je Jugo loš, neka ti bude, i neka to bar malo popuni tvoj prazni život... Opet, ako ćeš u svoj Reno 4 da izvedeš svoju imaginarnu đevojku u imaginarnu diskoteku- isto neću da te smetam. I ako ćeš da na svoj Reno 4 ugradiš štelujuće Bilštajn amortizere sa Ajbah oprugama- samo naprijed. No nemoj u raspravu da unosiš lični tonalitet i da spominješ neke sahrane- to je idiotski! I da spominješ nekog Golfa kojeg ja nijesam spomenuo... Kad tvoji postovi budu malo više ljudski onda ću možda i da ih "svarim". Doviđenja
IP sačuvana
social share
Петар Петровић Његош

Сердар Вукота: Што грајете, који су ви јади,
                       а ево сте гори него ђеца !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.65
Kolko god Reso 4 bio ruzan auto toliko je i genijalan. Pravi mali transporter, izuzetno iskoriscenje prostora, dobar za vatacinu (ne smeta mjenjac), pouzdan, mali potrosac. Auto koji je popularizovao hatchback klasu, Za 33 godine proizvodnje bio je veoma popularan model, a 94 je ukinut jer zastarjeli dizajn vise nije mogao da se nosi sa novim pravilima bezbjednosti iako se i dalje odlicno prodavao. Mislim da nije primjereno porediti Yuga sa ovakvom automobilskom ikonom. Isto tako ga ne treba porediti ni s Golfom, Florida je u Golf-ovoj klasi i mozda mi je jedino tog auta zao, mada kako su nasi uspjeli da zaseru dobru ideju i treba da se ukine. Yugo spada u klasu najvecih automobilskih promasaja i tu je u samom vrhu, vecina modela u toj klasi su ruzni ili lose konstruisani, a Yugo ima obe osobine, plus los kvalitet, dobitna kombinacija za najgori auto koji postoji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 5800xpress
Opet, ako ćeš u svoj Reno 4 da izvedeš svoju imaginarnu đevojku u imaginarnu diskoteku- isto neću da te smetam. I ako ćeš da na svoj Reno 4 ugradiš štelujuće Bilštajn amortizere sa Ajbah oprugama- samo naprijed.
ma ne kontas ti mene.moji afirmiteti nisu 4-ka,niti je vozim.sigurno svoju đevojku nebi vozio na razenim oprugama Smile Smile
No nemoj u raspravu da unosiš lični tonalitet i da spominješ neke sahrane- to je idiotski! I da spominješ nekog Golfa kojeg ja nijesam spomenuo... Kad tvoji postovi budu malo više ljudski onda ću možda i da ih "svarim".
hehehe,haj ti polako drug moj sa žagom..........
golfa sam spomenuo u kontekstu narednog poredjena sa nekom ladom koju bi sigurno izvukao "iz rukava",doduse,ova bi mozda bila sa izbusenim diskovima da poprati "repliku" karbonskih kocionih sistema :mrgreen:vjerovatno bi to i tebi bilo ok,jer kako kazes nema se para,a đevojka voli da vidi ofarbana kociona kljesta,nebi ona u svakog yugu i ladu Smile Smile
bezveze je sa tobom raspravljati,volio bi da imam boljeg sugovornika......
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 408
Zastava Šavnik, Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6280
E kukavče sinji, e mrčo mrčeni... Jadan ti tako nedokazan, lakše metar u prkno no cenat u glavu... Sežeš za niski udarci đe vidiš da si pokopan sa jaki argumenti, parolišeš tu, kenjaš, po dva dana smišljaš odgovor ka poluđeli naučnik kakav u svoju laboratoriju. Ne bih me čudilo po tvoju priču da tvoj cjelokupni vozni park čini "Rog" bicikla, ali original Slovenačka, sklapana u istu onu fabriku đe i Rešo 4- po koji nesumljivo podsjeća na dizajn. Aj mani me se, bolje idi struži tu rđu sa svoju biciklu i popi koji medikamenat da dođeš sebe jadan!
IP sačuvana
social share
Петар Петровић Његош

Сердар Вукота: Што грајете, који су ви јади,
                       а ево сте гори него ђеца !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 5719
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
E kukavče sinji, e mrčo mrčeni...
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 5800xpress
crnogorska pretencioznost Smile :mrgreen:strucnijeg kadra od vas ja nisam vidjeo,sva znate,u sve se razumijete,niko vam nije ni do koljena,.... :chuckel:a do prije 15-ak godina konjska zaprega vam je bila prevozno sredstvo :chuckel:hajd prijatno Smile
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 5800xpress
crnogorska pretencioznost Smile :mrgreen:strucnijeg kadra od vas ja nisam vidio,sva znate,u sve se razumijete,niko vam nije ni do koljena,.... :chuckel:a do prije 15-ak godina konjska zaprega vam je bila prevozno sredstvo :chuckel:hajd prijatno Smile
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.