2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 660 661 663 664 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košarkaški klub Crvena Zvezda  (Pročitano 606230 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
koju atmosferu  Smile
grcke pesme, limunade i politicke budalastine i bojkot aba lige to je sve od atmosfere u zadnjih par godina tako da tesko  moze da bude gora nego sto vec jeste
totalno smo se zrozali
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Srozali smo se posle budalastine sa omicem... Do tada je bila ludnica, od tada nista... Moju podrsku nece imati, necu ga ni vredjati, eto tu je, ako pomogne super ako ne jbg... Rece covic jutros verovatno dolazi jovic i jos par igraca po njemu naseg porekla, videcemo
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
srozavanje je pocelu kad je tribina umislila da je vaznija od Zvezde,a to traje vec dosta dugo i samo odmazu na razne nacine sto finansijski zbog gomilu kazni sto zbog atmosfere koja je i na fudbalu meh

kad na tribinu dodje generacija koja je tu zbog Zvezde,a ne ova sadasnja koja umislja da je Zvezda tu zbog njih mozda se opet vratimo na predjasnje navijacke visine to tad
truba
« Poslednja izmena: 18. Jul 2021, 11:59:38 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Zvezda i jeste tu zbog njih... Ranije se fudbal igrao za publiku, dolazili su da bi ih neko gledao... Sad mi moramo da placamo boga oca da gledamo gobelju koji ne zna da hoda, ima 300k evra godisnje i plus da se ponasamo, da ga ne vredjamo... Aha
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
nisi skontao
ne radi se to o zvizdanju igracima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Znam pare, bla bla, naose stetu Zvezdi koju naplacuje uefa bla bla... Dajemo pare uefi umesto mi da dovedemo pojacanja bla bla... Navijaci krivi, vucic uzme 70% para sto zaradimo od ls 20% uzme terza... A krivi navijaci pa posle za spica dovodimo dioni kurce, u kosarci su nam delije pomogle X puta, mi smo bez navijanja u el go kurac i to je tako
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Ovo što kaže Fredi za navijače kk je tačno. Sviraju kurcu godinama. Bojkotuju basket, a da ni sami ne znaju zašto. Smeta im Omić koji je odigrao jednu polusezonu i nije u klubu već dve godine. Pre Omića im smetalo nešto drugo. Posle njega ko zna šta. Za sve to vreme su kenjali i ovde na temi mnogi o tome "ko još gleda basket", "koga boli kurac za kk" "cigani su fudbalski navijači" itd. Ja sam podsećao na situaciju pre Čovića, na odnošenje koševa, na dresove bez sponzora, na sva poniženja koja smo pretrpeli dok su ovi drugi dominirali. I govorio sam da ste nezahvalni i bahati i da to može preko noći da se promeni. I očigledno se promenilo. A promenilo se jer primadone nisu htele da dolaze na utakmice, jer nam je na evroligaškim mečevima bilo pas 2-3000 ljudi gde je atmosfera bila ko u pozorištu. E zato je sada ludi coa odlučio da nas pusti niz vodu i da pare da ovima koji će to umeti da cene mnogo vise od nas. Meni je žao jer mnogo volim basket i jer sam godinama trpeo poniženja komšija i čekao da se to završi. Ali da smo govna i da smo zaslužili ovo, jesmo.
« Poslednja izmena: 21. Jul 2021, 09:21:32 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Kažu da je Čović rekao da se povlači i da se neće kandidovati za novi mandat. To je to. I zvanično imamo potvrdu da smo pušteni niz vodu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
vidis da nemere dva kluba podjednako da se daje
mora avangardi sve oni tako navikli cim je podjednako ne mogu ni plej of da obezbede ovako sve njima pa ce imati za casove ljubavi
a naravno mi cutimo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Uzimamo sve ove godine, evroligu necemo ajde...obrisacemo kurac o celo zeljku
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 660 661 663 664 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.