2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 646 647 649 650 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košarkaški klub Crvena Zvezda  (Pročitano 607541 puta)
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
Pa u tome i jeste problem. Lik je talenat vec jedno 10 godina. Kad ce postati igrac, sa 48? Pritom videlo se ad lika u 99% slucajeva boli savrseno kurac za sve , a cuo sam i da je slicna situacija i na treningu. Dakle sve u svemu, jos jednom se potvrdjuje ono sto puta ponovljeno, da je mnogo vazniji rad od talenta. Talenat sam po sebi nista ne znaci.

Btw, danas derbi! Imam neki dobar osecaj da cemo ih konacno posle mnogo godina onako domacinski razbucati, kako odavno zasluzuju...

Тако сам и мислио, него је код нас лик таленат до 27е и трпи се (Лука Митровић и слични)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
nesto kao njegos,nikolic i gavric u fudbalu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
 Smile Smile Smile

Мало се збунио, кренуо ка клупи боље екипе, дао динар да уђе у ККП коло, сада би вероватно платио да оде из ККП.

Човек се учи док је жив.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Ко није слушао интервјуе Дејана Радоњића, тај не зна шта је патња.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Jos ako je tu dozet...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Ne znam da li postoji odvratniji klub od ove buducnosti. Bukvalno mi je i partizan manje gadan od njih. Kad vidim te suade, seade, taj milogorski narativ, povraca mi se. Druga stvar. Ja odavno pricam, kako je ovaj milojevic jedno tesko govno koje patoloski mrzi nas. Bukvalno sam to primetio jos onomad kada su u pioniru ljudi padali sa tribina, a kada ga je kamera zumirala, a on se onako sladostrasno smeskao. Ja se pitam koji je izvor te njegove tolike mrznje? Njega je izmislio i napravio Covic, bas u FMP-u. Gledam juce, vode 25 razlike, lik skakuce pored aut linije i skace od srece sto su dali trojku. I ne samo on, nego i igraci. To je ono sto ja ne razumem kod nas. Mi smo partizan mogli da osurimo isto 30 razlike. I videlo se da je Radonja tempirao i povlacio kocnicu da bude prihvatljivo. Zasto mi imamo vek taj neki empatijski odnos prema protivniku, a drugi prema nama to nemaju? Ovo sinoc je bila teska bruka, ali i odlicna lekcija. Ako ovo ovim nasim metiljavcima nije bilo dovoljno da is u sledecoj pokidaju, onda ja ne znam sta je... Bukvalno najodvratniji klub u univerzumu, koji je postao jos gadniji dovodjenjem ovog zvezdomrsca.

I da jos nesto. Ovaj Obradovic nam je naneo veliku stetu. Zahvaljujuci njegovim trenerskim kapacitetima, mi cemo sada morati da strepimo za titulu u aba ligi. Potrosio gomilu para, a napravio ekipu koja niti ima muda, niti bilo kakvu koncepciju.

Sad jos samo fali da ludi Covic otera Radonju, ako ne uspe da izvadi Obradovicevo kestenje iz vatre. Pa da nam opet dodje neki vleiki znalac, poput Sakote da nam pomogne.
« Poslednja izmena: 22. Mar 2021, 08:29:38 od Ic.xc.ni.ka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Satrace nas buducnost lagano
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
gde ce bre
mi odigrali 4 utakmice za 7 dana oni 1
nece sudije moci da nas kradu 5 utakmica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
mob
Apple iPhone 6S
Najsmrdljiviji klub sa bednikom na klupi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 646 647 649 650 ... 667
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.